Компресор в інтернет-магазині STORGOM
Компресор - популярний технічний пристрій, що часто застосовується в побуті та промисловості. Його призначення – подача стисненого повітря.
Повітряний компресор використовується в домашніх умовах для підкачування шин, продування, очищення поверхонь від фарби або бруду. Також широко застосовується різними галузями: легкою промисловістю, машинобудуванням, виробництвом харчових товарів у медицині, будівництві, установці обігріву та вентиляції.
Конструкція та основні робочі характеристики
Компресор є насосом, що працює на основі балона, в якому міститься стиснене повітря. Такий балон називається ресівером. Повітряне середовище накопичується всередині ресивера, а потім подається до пневматичного обладнання. Пневматика підключається за допомогою конекторів. Для контролю тиску встановлюють манометр.
Компресор для фарбування оснащений важливим елементом – редуктором, що регулює ступінь стиснення. Для полегшення транспортування є моделі з невеликими колесами. Така конструкція називається пересувною, інші називаються як "стаціонарні".
Перед тим, як купити компресор в інтернет-магазині, слід ознайомитися з їх параметрами.
Найважливіші з них три:
- Тиск. Прилади для дому мають робочий тиск до 6 бар. Моделі з трохи більшим тиском (8 бар) – лідери з продажу. У професійних цей показник становить 10 бар та вище. На окрему увагу заслуговують промислові компресори високого тиску з силою стиснення повітря близько 100 атмосфер і вище.
- Об'єм ресивера. Розміри балона впливають на тривалість роботи. Чим він більший, тим довше можна виконувати роботу. Якщо вирішується питання, який купити компресор для фарбування авто, то для робіт у домашніх умовах можна вибирати об'єм 20-25 л, для СТО та майстерень – 50-100 л. Для великого бізнесу слід замовити прилад із габаритним ресівером (близько 200 л).
- Продуктивність. Ця технічна характеристика є вирішальною. Це показник кількості повітря, яке подається за хвилину. Якщо для гаража достатньо до 160 л/хв (максимум 200 л/хв), то для постійних робіт з фарбування чи продування потрібно брати високопродуктивний агрегат - не менше 500 л/хв.
Види та застосування
Придбати повітряний компресор слід, виходячи з поставлених завдань та планованих робіт.
Вони діляться на різні види:
- Системою змащування.
Масляні компресори – ідеальні для домашнього гаража, СТО, авторемонтної майстерні. У них вмонтована система для розбризкування мастила на поверхню деталей, що труться, що уповільнює їх знос. Також під час роботи в повітряний потік потрапляють частинки олії, що покращує мастило пневматичного інструменту та інших механізмів. Для деяких процесів домішка олії неприпустима, тому встановлюються спеціальні фільтри. Але навіть вони не завжди здатні повністю затримати масляні частки.
Безмасляний компресор необхідний в медицині, харчовій галузі і при фарбуванні, так як подає чисте повітря, без домішки масла. Вартість такого агрегату вища, адже для його створення використовують спеціальні матеріали з низьким коефіцієнтом тертя. Таке пневматичне обладнання (компресори) компактне та малошумне. Воно не потребує технічного обслуговування.
Безмасляний нагнітач у свою чергу може бути спіральним, поршневим та гвинтовим. Гвинтові компресори мають два стрижні у вигляді гвинта. Процес стиснення повітря відбувається в основному резервуарі між стінками корпусу і стрижнями, тому такі пристрої можуть функціонувати без ресивера. Ресурс подається насосом у систему фільтрації.
Поршневий компресор – простіший. Маломощний. Застосовується у побуті. Він розрахований на нетривалі навантаження, але водночас за рахунок поршня вважається міцним та довговічним. Повітряний компресор поршневий під час роботи як би пульсує, що пояснює сильну вібрацію і шум. Спіральна система складається з пари спіралей, з яких обертається лише одна. Всмоктування повітря практично безшумне, а витік мінімальний за рахунок різниці тиску у впускному та випускному каналах.
- Типом приводу.
Ремінні мають тривалий термін використання та високу продуктивність. Вартість їх вища, але на великих підприємствах без них не обійтись. Вони здатні нагнітати тиск до 15 бар. Компресори з прямою передачею менше важать, стоять і рідко ламаються. Але мають малий ресурс та не можуть довго працювати без перерв.
- Положенням ресивера.
Горизонтальний – це стандартна конструкція, яка представляє ресивер на колесах. Вертикальні випускаються рідко. Такий компресор у Києві купують, якщо для його встановлення мало місця.
- Кількістю конекторів.
Якщо перехідників 2 або 3, можна одночасно підключити кілька пневматичних інструментів.
- Кількостю циліндрів.
При одному циліндрі потрібно часто робити перерви у роботі. Декілька циліндрів створюють запас стисненого повітря. Виходить, компресор може працювати практично безперервно.
- Типом двигуна.
Як правило, двигун працює від мережі. Мережеві моделі найпоширеніші. Бензинові зустрічаються рідко, вони завжди потужні та продуктивні та необхідні там, де немає електричної мережі. Ціни з бензомотором дещо вищі, зате віддачі від них більші.
Де вигідно купити компресор в Україні?
STORGOM дає можливість у будь-який час доби переглянути каталог товарів, де включені моделі різних видів та типів, а також отримати найвигіднішу ціну на товар. Якщо ви робите замовлення через кошик, на багато товарів можлива додаткова знижка до всіх інших.
Ми працюємо безпосередньо з постачальниками, є офіційними дилерами найбільших виробників.
Ціни на повітряні компресори
Товар | Ціна |
---|---|
Безмасляний компресор Scheppach Parkside PSKO 2410 A1 (39061569915)ф> |
6 559 ₴
|
Компресор безмасляний Hyundai HYC 1824Sф> |
8 170 ₴
|
Компресор INTERTOOL PT-0003ф> |
6 749 ₴
|
Компресор безмасляний Hyundai HYC 1406Sф> |
6 794 ₴
|
Компресор INTERTOOL PT-0010ф> |
5 399 ₴
|
Часті питання про повітряні компресори
✔ Що таке компресор?
Компресор – це пристрій для стиснення повітря та подачі його під тиском у споживчу точку. З його допомогою накачують шини, працюють пневмоінструментом, покривають поверхні лакофарбовими, антисептичними та іншими рідинами.
✔ Як вибрати компресор?
Спочатку слід визначитися із сферою застосування пристрою – гараж, невеликий робочий цех чи виробництво. Від цього залежатиме потужність агрегату та набір комплектуючих (насадки, подовжувачі тощо). Один із найважливіших моментів – тип компресора. Вибір повинен ґрунтуватися на умовах експлуатації та майбутніх завданнях. Тобто, масляні моделі більше підходять для СТО, автомайстерень, на будівельному чи ремонтному майданчику тощо. Безмасляні потрібні там, де вимоги до якості повітря високі (медицина, харчова промисловість та ін.). Врахуйте також тип приводу та напругу – 220 або 380В. Докладніше у статті «Як вибрати компресор».
✔ Який компресор потрібний для фарбування?
Вважається, що оптимальний тиск для цих цілей 6-8 атмосфер. При виборі потрібно обов'язково врахувати два параметри – тиск та витрати повітря. При цьому більше варто звертати увагу на продуктивність. Більше інформації у статті: Як вибрати компресор для фарбування автомобіля.
✔ Який компресор вибрати для дому?
Побутовий нагнітач пересувний має малу вагу. Для виконання домашніх завдань ступеня стиснення 8 атмосфер достатньо. Від місткості ресиверу залежить тривалість роботи. Фахівці радять від 20-50 до 100 літрів. Чим більший обсяг, тим довша активність без перерв. Докладніше про це у матеріалі «Як вибрати компресор».
✔ Як вибрати компресор для гаража?
Вибір пов'язаний з інтенсивністю експлуатації та операціями, які потрібно виконувати. Якщо компресор потрібний тільки для підкачування автошин, досить малопотужної ручної моделі. Для фарбування, пневмоінструменту тощо, зупиніться на моделях середньої потужності.
✔ Яку фірму компресора вибрати?
Виділити єдиний бренд неможливо. Головне, щоб виробник був перевіреним, відомим, дотримувався гарантійних та сервісних зобов'язань. Краще, якщо центр обслуговування буде у вашому місті, так ремонт поломок буде швидше і для вас зручніше. І китайський компресор Werk, і японський Макіта можуть пропрацювати однаково довго та якісно.
✔ Скільки коштує компресор?
Щоб було зрозуміліше, краще порівняти ціни. Вартість поршневих стартує від 1517 грн. та сягає понад 200 тис. грн. Ціна гвинтової моделі – від 118290 грн. до 350 тис. грн.
✔ Яку оливу лити у компресор?
Необхідно використовувати спеціальну компресорну оливу, яку рекомендує виробник.
✔ Скільки оливи потрібно заливати у компресор?
Відповідно до інструкцій певної моделі. У поршневий компресор варто лити оливи трохи більше за рекомендований рівень, оскільки певна її частина відразу розподілиться по поверхні деталей.
📢 Які компресори найдешевші ?
На сьогодні найдешевші компресори:
🔥 Які компресори відносяться до преміум сегменту ?
🛒 Які компресори з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії компресори:
💸 Яка ціна на компресори у 2024 році ?
Ціни на компресори у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 1469₴
- Максимальна ціна: 1519870₴
- Середня ціна: 103678₴
🗲 Які новинки в категорії компресори у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії компресори: