Мережевий подовжувач призначений для підключення до мережі різних електроприладів, що знаходяться на певній відстані від стаціонарних розеток. Він належить до категорії затребуваного електричного обладнання та сумісний із величезним переліком всілякої техніки, що працює на електриці.
Особливості будови електропереноски
Найпростіша переноска-подовжувач складається з кабелю (металеві жили, вкриті ізоляційними матеріалами), однієї або кількох розеток та штекера (вилки). Залежно від особливостей, конструкція може доповнюватися кнопкою, кришками, котушкою, ручкою для перенесення, блоком захисту від перевантажень і короткого замикання, а також іншими вузлами.
Технічні особливості переноски для розетки
Подовжувачі характеризуються такими особливостями та перевагами:
- висока якість складання (це дозволяє запобігти механічним пошкодженням);
- безпека, стійкість до зношування;
- можливість швидко підключити потрібне електроустаткування, а також збільшити загальну довжину кабелю шляхом з'єднання кількох переносок (якщо виробник передбачає таку можливість);
- компактність, зручність зберігання та транспортування;
- невисока ціна;
- широкий діапазон робочих температур (багато моделей можна експлуатувати за несприятливих умов, наприклад, у спеку чи в мороз, а також за підвищеної вологості повітря);
- тривалий термін експлуатації.
Електрична переноска підбирається з урахуванням таких характеристик (особливостей):
- Напруга (220 В, 380 В).
- Довжина кабелю (ключовий параметр, що береться до уваги при покупці). Як правило, становить від одного метра до кількох десятків метрів.
- Кількість розеток. Залежить від того, скільки споживачів потрібно одночасно підключити до мережі. Варіюється в діапазоні від однієї до кількох десятків розеток.
- Наявність/відсутність кнопки (вимикача). Кнопка підвищує зручність використання, оскільки замість вимкнення та включення вилки в розетку достатньо змінити положення вимикача.
- Наявність/відсутність захисту від короткого замикання, перевантаження. Опція автоматичного відключення допомагає запобігти виходу електроприладів з ладу внаслідок стрибків напруги та струму.
- Кількість жил, перетин кабелю, максимальний струм, максимальне навантаження. Ці параметри нерозривно пов'язані між собою: чим більший сумарний перетин кабельних жил, тим більша сила струму (потужність), яку витримує переноска для розеток.
- Вид (випускаються мережеві фільтри, подовжувачі, подовжувачі котушки, регулятори напруги та інші різновиди обладнання).
- Особливості додаткового захисту (від перепадів напруги, навантажень, короткого замикання, імпульсних перешкод, інші захисні опції).
- Параметри конструкції (морозостійкість, вологозахист, функція автоматичного змотування, настінне кріплення, заземлення, виносні розетки, USB-інтерфейс тощо).
- Дизайн, маса, форма, габарити.
Чому варто купити подовжувач в інтернет-магазині З Торгом?
Ми є офіційними дилерами багатьох торгових марок, тому все оригінальне обладнання, представлене в каталозі сайту, відрізняється високою якістю та доступною вартістю. Продаж здійснюється оптом та в роздріб. Оформити замовлення можна телефоном або через кошик онлайн-магазину. Ми не тільки забезпечуємо швидку обробку та відправку замовлень, але й надаємо повну консультаційну підтримку.
В Україні замовлений подовжувач можна забрати в точках видачі поштових служб або транспортних компаній. Крім цього, можлива адресна (кур'єрська) доставка. Якщо ви знаходитесь у Києві, вам доступний ще один спосіб отримання придбаної продукції – самовивіз із нашого роздрібного магазину.
Ціни на мережеві подовжувачі
Часті питання про мережеві подовжувачі
📢 Які мережеві подовжувачі найдешевші ?
🔥 Які мережеві подовжувачі відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії мережеві подовжувачі:
💸 Яка ціна на мережеві подовжувачі у 2025 році ?
Ціни на мережеві подовжувачі у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 127₴
- Максимальна ціна: 11000₴
- Середня ціна: 1793₴
🗲 Які новинки в категорії мережеві подовжувачі у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії мережеві подовжувачі: