Компресори 3 фази для спеціальних цілей
Трифазні поршневі компресори – це необхідне обладнання для підключення пневматичних інструментів, працює від 3-фазної мережі змінного струму. Тобто від системи, яка складається з 3-х ланцюгів. Така розводка широко поширена і знайшла своє застосування не тільки на промислових об'єктах, але і в приватному будинку. 3 фази з напругою 380 В необхідні для роботи достатньо потужних приладів, таких як сильні обігрівачі, потужні верстати, опалювальні установки. Трифазна мережа за потенційними можливостями набагато випереджає звичайну, однофазную.
Ознайомитися з характеристиками, а також з можливостями спеціального обладнання можна в нашому інтернет-магазині. Професійні менеджери допоможуть підібрати, купити і оформити доставку компресор в будь-який куточок України.
Саме на цій властивості тримається основна відмінність 1-фазних і 3-фазних верстатів. 3-фазна проводка може бути проведена до будь-якого об'єкту, в тому числі до гаражу. Трифазний компресор також є великим баком для нагнітання повітря зі встановленим зверху електродвигуном для кращого балансування, а також для забезпечення стабільної роботи обладнання. Потужність повітряних агрегатів має найрізноманітніші межі від 2,2 кВт і вище. Від цього показника залежить можливість підключення того чи іншого пневматичного інструменту.
Особливості застосування
Використовуючи 3-фазне оснащення буде незайвим нагадати про рівномірний розподіл навантаження, що є основною умовою безвідмовної роботи приладів. Якщо 3-фазні повітряні агрегати підключаються до однієї фази, то на другій фазі повинна бути відповідне навантаження, щоб уникнути асиметріі струмів і напруг. Подібна ситуація загрожує виходом з ладу складного обладнання. Зрозуміло, що підключаючи компресорні установки необхідно відстежувати можливі перепади напруги. Втім, дбайливий господар піклується такими питаннями ще на стадії монтажу 3-фазной проводки.
Основи робочого процесу
Робота поршневого 3-фазного типу починається з підключенням двигуна до мережі. Пристрій починає нагнітати повітря в ресивер, досягається необхідний відсоток стиснення, який обмежується максимальним рівнем тиску в баку. Для побутових агрегатів цей параметр становить до 8 бар, тиск 10 бар і більше необхідний для професійних робіт. Після досягнення верхньої позначки двигун зупиняється, відбувається роздача повітря споживачам. Залежно від потужності, а також обсягу ресивера, до потужного обладнання підключають від одного до 4 і більше інструментів або верстатів. Вбудоване реле відстежує показання тиску всередині бака, як тільки воно досягне мінімально можливої ??точки, двигун почне працювати знову і нагнітати повітря всередині баку.
Сфери, в яких можливе використання трифазних компресорів
Чим саме так привабливе пневмообладнання? Перш за все тим, що швидкість виконання операцій визначає надзвичайно високу продуктивність. Ефективність будь-якого пневмоінструменту в рази вища його побратима, що працює на електродвигуні.
Все вищевикладене підштовхує до висновку, що потужне обладнання доцільно використовувати тільки в промисловій сфері. Це не так. Є моделі, які можуть успішно використовуватися для особистих потреб. Наприклад, обслуговувати автомобіль, від накачування шин, фарбування кузова, нанесення спеціальних складів, продування забитих отворів до лакування, грунтування. Не варто забувати, як сильно скорочує час 3-фазний повітряний компресор при фарбуванні воріт, альтанки, фіртки. Домашній майстер може не боятися капітального ремонту, так як обладнання здатне значно полегшити працю і забезпечити роботу гайковерта, відбійного молотка, полірувального або шліфувального інструменту. Залежно від максимального тиску повітря, при якому інструмент може ефективно працювати, підбираються робочі пристосування.
Однак, найбільша затребуваність представленого компресора – це промислові майданчики. Сюди відносяться будівельні, монтажні, автомобільні майстерні, меблеві виробництва, станції СТО, гаражні кооперативи, фарбувальні майданчики.
Переваги поршневих 3-фазних компресорів
Надійне обладнання, як правило, обладнане ремінним приводом, який забезпечує необхідну довговічність пристрою. Обсяг ресивера від 50 л і вище, а також максимальна вихідний тиск більше 10-12 бар дозволяє використовувати більшість з відомих пневмоінструментів.
Ціни на трифазні компресори 380В
Товар | Ціна |
---|---|
Безмасляний компресор Scheppach Parkside PSKO 2410 A1 (39061569915)ф> |
6 705 ₴
|
Компресор безмасляний Hyundai HYC 1824Sф> |
8 170 ₴
|
Компресор безмасляний Hyundai HYC 1406Sф> |
6 794 ₴
|
Компресор INTERTOOL PT-0003ф> |
6 599 ₴
|
Компресор INTERTOOL PT-0010ф> |
5 279 ₴
|
Часті питання про трифазні компресори 380В
📢 Які компресори найдешевші ?
На сьогодні найдешевші компресори:
🔥 Які компресори відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії компресори:
🛒 Які компресори з найбільшою знижкою ?
💸 Яка ціна на компресори у 2025 році ?
Ціни на компресори у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 17430₴
- Максимальна ціна: 1519870₴
- Середня ціна: 226636₴
🗲 Які новинки в категорії компресори у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії компресори: