Компресори з ремінним приводом - вибір професіоналів
Повітряні компресори з ремінним приводом – це один з різновидів складного обладнання, створеного для роботи пневматичних станів і інструментів. Їх особливістю є ремінна передача, тобто спеціальна конструкція з шківів і ременів, яка створює високий рівень надійності.
для стабільного функціонування двигуна використовується компресорне масло, воно необхідне для зменшення сили тертя і для своєчасного відведення тепла. Підвищена затребуваність масляного агрегату з представленим типом приводу обумовлена ??низкою причин, серед яких, по-перше, можливість використовувати обладнання для тривалої експлуатації, тобто для виконання професійних завдань. Величезний робочий ресурс дозволяє зберегти працездатність апарату довгий час, навіть за умови експлуатації з підвищеними навантаженнями. Ремінний привід значно зменшує оберти колінвалу, тому зменшується зношення двигуна. По-друге, доступність всіх елементів конструкції грає не останню роль. Пошкоджені деталі можна швидко замінити за необхідності. У разі заклинення шків буде служити хорошим захистом для двигуна. Простота конструкції визначає легке технічне обслуговування. Причому заводські настройки можна змінити простою заміною ременів для натягу.
Купити необхідний агрегат можна на нашому сайті, замовити компресор можна онлайн або зателефонувавши. Кваліфіковані менеджери зможуть надати повну інформацію, що стосується робочих параметрів будь-якої моделі.
Гідне обладнання для експлуатації протягом тривалого періоду
В обладнанні з ремінним приводом нагнітання повітря відбувається за рахунок роботи поршня або гвинта. З включенням двигуна починається процес накопичення повітря в ресивері. Тиск повинен досягти максимально можливого параметра, дозволеного виробником. Якщо в побутових моделях максимальний тиск повітря може становити до 8 бар, то в професійних установках це значення значно перевищує і 10, і 12 бар. Далі двигун припиняє свою роботу. До агрегату підключають різні пневматичні інструменти від шуруповертов і дрилів, до відбійних молотків і пневматичних утрамбовувачів. Для того, щоб обладнання стабільно функціонувало, необхідний власний тиск, який прописується в технічній документації, виходячи з чого, власник виставляє вихідний тиск повітря. За розрідженням повітря в ресивері відповідає автоматичне реле. Коли тиск повітря досягне мінімально можливого рівня, двигун компресора з ремінним приводом запуститься знову, щоб закачати повітря в ресивер. Кількість споживачів, які підключаються залежить від можливості апарату. До переваг пневматичних інструментів відносять високу швидкість виконання операцій, що безпосередньо відображається на продуктивності. Виняткова надійність і висока якість виконання робіт, визначають таку затребуваність пневматичних інструментів.
Сфера використання, мінуси і плюси
Крім функціональності і тривалої експлуатації має ще й меншу вартість порівнюючи з типами з прямим приводом. Заради справедливості, необхідно відзначити і недоліки потужного устаткування. Перш за все, це великі габарити, тобто апарати потребують чималих площах. При роботі апарату виникають деякі втрати потужності в наслідок особливостей конструкції. Зате немає проблем зі стартовими навантаженнями, що відбивається на довговічності агрегату.
Масляний компресор з ремінним приводом може бути обладнаний автоматичною системою натягу ременя, що дозволить менше контролювати процес роботи і запобігти раптовій аварії. Апарати можуть бути вертикального і горизонтального виконання. Вертикальна конструкція займає менше місця, що може бути особливо важливо для застосування агрегату на невеликих площах.
Побутові і напівпрофесійні компресори з ремінним приводом можуть служити джерелом стисненого повітря для підключення фарбопультів, картушних пістолетів, пульверизаторів. Власник зможе швидко пофарбувати паркан чи садову альтанку, помити машину і відкриту терасу, продути забиті місця, нанести лакофарбові матеріали та покрити кузов ґрунтівкою, підкачати шини. Повітряні агрегати незамінні при ремонтних роботах. У професійній сфері ще більше широка сфера застосування апарату. Це будівельні і монтажні майданчики, меблеві і деревообробні майстерні, станції СТО та гаражні кооперативи.