Компресори Vulkan в інтернет-магазині З Торгом
Поршневі компресори Vulkan застосовуються як у побутовій, так і в професійній сфері. Є джерелом стисненого повітря для пневматичних верстатів, інструментів. Потужні апарати відрізняють невеликі габарити, малу вагу. Споживачі України також відзначають гранично просте управління, доступне новачкам. Варто відзначити незначне технічне обслуговування, яке не потребує великих фізичних зусиль.
Моделі, представлені Інтернет - магазином, відрізняють кількість фаз енергоживлення мережі. Однофазні апарати кращі для власників приватних гаражів. Потужні 3-фазні апарати є оснащенням промислових майданчиків. Від потужності електромотора залежить ціна виробів. Вартість також відображає наявність додаткових опцій, якість використовуваних матеріалів, тривалість робочого ресурсу.
Зацікавлений споживач може купити мобільну техніку, оснащену 2-ма або 4-ма колесами, що полегшує пересування по робочому майданчику. Направляюча рукоятка допомагає підтримувати обраний напрямок.
Компресор Вулкан масляного типу має потребу в регулярному мастилі. Видалення відпрацьованого масла відбувається через спеціальний клапан. Датчик рівня мастильного матеріалу попередить про необхідність поповнення запасів масла.
Повітряні компресори Vulkan - особливості
- 2-х поршнева система збільшує швидкість роботи;
- мідна обмотка витримує інтенсивні навантаження, слабо нагрівається, має високу електропровідність;
- охолодження зовнішніми потоками дозволяє підтримувати стабільну температуру;
- за шкалою манометра оператор контролює робочий процес;
- металева решітка захищає компресорний блок від пошкоджень;
- запобіжниковий клапан убезпечить агрегат під час перевищення максимально допустимого значення тиску.
Часті питання про компресори Vulkan
✔ Що таке компресор?
Компресор – це пристрій для стиснення повітря та подачі його під тиском у споживчу точку. З його допомогою накачують шини, працюють пневмоінструментом, покривають поверхні лакофарбовими, антисептичними та іншими рідинами.
✔ Як вибрати компресор?
Спочатку слід визначитися із сферою застосування пристрою – гараж, невеликий робочий цех чи виробництво. Від цього залежатиме потужність агрегату та набір комплектуючих (насадки, подовжувачі тощо). Один із найважливіших моментів – тип компресора. Вибір повинен ґрунтуватися на умовах експлуатації та майбутніх завданнях. Тобто, масляні моделі більше підходять для СТО, автомайстерень, на будівельному чи ремонтному майданчику тощо. Безмасляні потрібні там, де вимоги до якості повітря високі (медицина, харчова промисловість та ін.). Врахуйте також тип приводу та напругу – 220 або 380В. Докладніше у статті «Як вибрати компресор».
✔ Який компресор потрібний для фарбування?
Вважається, що оптимальний тиск для цих цілей 6-8 атмосфер. При виборі потрібно обов'язково врахувати два параметри – тиск та витрати повітря. При цьому більше варто звертати увагу на продуктивність. Більше інформації у статті: Як вибрати компресор для фарбування автомобіля.
✔ Який компресор вибрати для дому?
Побутовий нагнітач пересувний має малу вагу. Для виконання домашніх завдань ступеня стиснення 8 атмосфер достатньо. Від місткості ресиверу залежить тривалість роботи. Фахівці радять від 20-50 до 100 літрів. Чим більший обсяг, тим довша активність без перерв. Докладніше про це у матеріалі «Як вибрати компресор».
✔ Як вибрати компресор для гаража?
Вибір пов'язаний з інтенсивністю експлуатації та операціями, які потрібно виконувати. Якщо компресор потрібний тільки для підкачування автошин, досить малопотужної ручної моделі. Для фарбування, пневмоінструменту тощо, зупиніться на моделях середньої потужності.
✔ Яку фірму компресора вибрати?
Виділити єдиний бренд неможливо. Головне, щоб виробник був перевіреним, відомим, дотримувався гарантійних та сервісних зобов'язань. Краще, якщо центр обслуговування буде у вашому місті, так ремонт поломок буде швидше і для вас зручніше. І китайський компресор Werk, і японський Макіта можуть пропрацювати однаково довго та якісно.
✔ Скільки коштує компресор?
Щоб було зрозуміліше, краще порівняти ціни. Вартість поршневих стартує від 1517 грн. та сягає понад 200 тис. грн. Ціна гвинтової моделі – від 118290 грн. до 350 тис. грн.
✔ Яку оливу лити у компресор?
Необхідно використовувати спеціальну компресорну оливу, яку рекомендує виробник.
✔ Скільки оливи потрібно заливати у компресор?
Відповідно до інструкцій певної моделі. У поршневий компресор варто лити оливи трохи більше за рекомендований рівень, оскільки певна її частина відразу розподілиться по поверхні деталей.