Білоруські компресори в інтернет-магазині З Торгом
Компресори білоруського виробництва використовуються для підключення пневматичних споживачів. Пневматика істотно прискорює проведення різних операцій, звідси велика популярність агрегатів, які акумулюють стиснене повітря.
Країна-виробник представлена Aircast - брендом, що ??активно розвивається. Численна галерея сучасної техніки включає моделі побутового призначення, а також промислові агрегати. Ціна виробів безпосередньо відображає можливості обладнання, наявність додаткових опцій, застосування високоякісних комплектуючих. Модельний ряд прикрашають гіганти, здатні підтримувати тиск 16 бар.
Зацікавлений споживач може купити білоруський компресор в Україні зі стаціонарною установкою. Їх відрізняє ресивер на 500 л і продуктивність понад 3400 л/хв. Велика маса виробів не передбачає їх часте переміщення.
Безпека оператора і внутрішніх вузлів гарантують захисні системи, що відзначають власники потужної техніки в Києві. Вертикальне розташування накопичувача дозволяє економити робочий простір. Горизонтальний вид більш популярний, перевагою є можливість установки додаткових фільтрів або осушувача.
Повітряний компресор – характерні особливості
- рухливі установки переміщаються за допомогою транспортувального вузла з коліс і спрямовуючої рукоятки;
- вдосконалені пересувні апарати оснащені автономним приводом, причому запуск відбувається від електричного стартера;
- білоруське джерело стисненого повітря, оснащений вологовідділювачем, забезпечує вихід повітря з поліпшеними характеристиками;
- потужність апарату підтримує конструкція з 1, 2, 3, 4-х циліндрів;
- відкрите виконання гарантує своєчасний відтік тепла;
Ціни на білоруські компресори
Товар | Ціна |
---|---|
Безмасляний компресор Scheppach Parkside PSKO 2410 A1 (39061569915)ф> |
6 705 ₴
|
Компресор безмасляний Hyundai HYC 1824Sф> |
8 170 ₴
|
Компресор безмасляний Hyundai HYC 1406Sф> |
6 794 ₴
|
Компресор INTERTOOL PT-0003ф> |
6 599 ₴
|
Компресор INTERTOOL PT-0010ф> |
5 279 ₴
|
Часті питання про білоруські компресори
✔ Що таке компресор?
Компресор – це пристрій для стиснення повітря та подачі його під тиском у споживчу точку. З його допомогою накачують шини, працюють пневмоінструментом, покривають поверхні лакофарбовими, антисептичними та іншими рідинами.
✔ Як вибрати компресор?
Спочатку слід визначитися із сферою застосування пристрою – гараж, невеликий робочий цех чи виробництво. Від цього залежатиме потужність агрегату та набір комплектуючих (насадки, подовжувачі тощо). Один із найважливіших моментів – тип компресора. Вибір повинен ґрунтуватися на умовах експлуатації та майбутніх завданнях. Тобто, масляні моделі більше підходять для СТО, автомайстерень, на будівельному чи ремонтному майданчику тощо. Безмасляні потрібні там, де вимоги до якості повітря високі (медицина, харчова промисловість та ін.). Врахуйте також тип приводу та напругу – 220 або 380В. Докладніше у статті «Як вибрати компресор».
✔ Який компресор потрібний для фарбування?
Вважається, що оптимальний тиск для цих цілей 6-8 атмосфер. При виборі потрібно обов'язково врахувати два параметри – тиск та витрати повітря. При цьому більше варто звертати увагу на продуктивність. Більше інформації у статті: Як вибрати компресор для фарбування автомобіля.
✔ Який компресор вибрати для дому?
Побутовий нагнітач пересувний має малу вагу. Для виконання домашніх завдань ступеня стиснення 8 атмосфер достатньо. Від місткості ресиверу залежить тривалість роботи. Фахівці радять від 20-50 до 100 літрів. Чим більший обсяг, тим довша активність без перерв. Докладніше про це у матеріалі «Як вибрати компресор».
✔ Як вибрати компресор для гаража?
Вибір пов'язаний з інтенсивністю експлуатації та операціями, які потрібно виконувати. Якщо компресор потрібний тільки для підкачування автошин, досить малопотужної ручної моделі. Для фарбування, пневмоінструменту тощо, зупиніться на моделях середньої потужності.
✔ Яку фірму компресора вибрати?
Виділити єдиний бренд неможливо. Головне, щоб виробник був перевіреним, відомим, дотримувався гарантійних та сервісних зобов'язань. Краще, якщо центр обслуговування буде у вашому місті, так ремонт поломок буде швидше і для вас зручніше. І китайський компресор Werk, і японський Макіта можуть пропрацювати однаково довго та якісно.
✔ Скільки коштує компресор?
Щоб було зрозуміліше, краще порівняти ціни. Вартість поршневих стартує від 1517 грн. та сягає понад 200 тис. грн. Ціна гвинтової моделі – від 118290 грн. до 350 тис. грн.
✔ Яку оливу лити у компресор?
Необхідно використовувати спеціальну компресорну оливу, яку рекомендує виробник.
✔ Скільки оливи потрібно заливати у компресор?
Відповідно до інструкцій певної моделі. У поршневий компресор варто лити оливи трохи більше за рекомендований рівень, оскільки певна її частина відразу розподілиться по поверхні деталей.
📢 Які компресори найдешевші ?
На сьогодні найдешевші компресори:
🔥 Які компресори відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії компресори:
🛒 Які компресори з найбільшою знижкою ?
🗲 Які новинки в категорії компресори у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії компресори: