Самовсмоктуючий насос для води в інтернет-магазині З Торгом
Самовсмоктуючий центробіжний насос – це дуже потрібне обладнання, яке допоможе налагодити не тільки повноцінний побут, але і щоденний полив городу, зрошення саду, клумб, газону. Створене для водопостачання дачі, приватного котеджу садівників України.
Завдяки невеликому агрегату, садівник зберігає свої фізичні сили для інших не менш важливих робіт. Відцентрові насоси для води знадобляться для наповнення ємностей, басейнів. Незамінні під час ліквідації наслідків паводків, швидкого осушення підвалів, перекачування води із резервуару на місце вимоги.
Конструкція поверхневих насосів
Насос відцентровий для води має виключно компактне виконання. Зовні знаходиться міцний корпус, всередині якого нагнітальний механізм. Двигун з'єднаний із корпусом за допомогою муфти. Всмоктуючі і напірні шланги відцентрового водяного насоса зафіксовані на штуцерах корпусу. Обертання крильчатки або імпелеру створює всмоктувальне і виштовхуюче зусилля. Додатковий ежектор підвищує всмоктуючий ефект, а отже і продуктивність.
Застосування садових насосів
Садовий насос здійснює перекачування чистої води, яку можна використовувати для приготування їжі. Підходить вона для літнього душа, поливу садових рослин на ділянці. Вода не повинна містити домішки, що завадить роботі побутового обладнання.
Пристрій пропускає воду через себе, після чого здійснює подальше транспортування по трубах. Відмінності технічних характеристик визначають необхідність купити ту чи іншу модель. Для побутового застосування випускаються моделі з накопичувальним баком, які називаються насосними станціями.
Можлива установка на кронштейні або платформі. Часто насос відцентровий самовсмоктуючий монтують у підвалі будинку. Номінальна і достатня доставка води лежить в межах від 4 до 8 м.куб./год. Причому, максимальний напір може досягати 55 м.
Для роботи у промислових масштабах на підприємствах Києва, Одеси, Харкова та інших міст слід звернути увагу на вихрові моделі. Відцентрові представляють побутовий клас, ежекторні необхідні під час підйому води із великої глибини.
Різновиди самовсмоктувальних насосів
Поверхневі насоси для води мають кілька різновидів. Кожен із типів, представлених на сайті Інтернет - магазину, має свої особливості і, відповідно, сферу застосування, що слід врахувати господареві заміської ділянки.
1. Центробіжні. У центральній частині знаходяться 1 або кілька робочих коліс, від яких залежить потужність агрегату. Робоча камера має форму спіралі. Жорстко закріплене колесо із загнутими лопатями обертається. Відцентрова сила виштовхує воду із центру на периферію, потім підвищений тиск витісняє рідина з камери. Далі знижений тиск у центрі всмоктує воду і все повторюється. За кількістю коліс визначають одноступінчасті або багатоступінчасті насоси, які надає Інтернет - магазин. Характерні відмінності:
- більша вага і габарити;
- низький рівень шуму, що визначає комфорт для оточуючих.
2. Вихрові. Робоче колесо має форму диска із перегородками. При обертанні рідина закручується у спіралеподібний потік, який рухається від краю диска до центру і назад. Повітря всмоктується за рахунок вакууму, перемішується із рідиною. У робочій камері відбувається відділення компонентів через різницю їх щільності. Після видалення повітря із камери насос для перекачування води починає працювати за відцентровим принципом. Зворотний клапан не допустить руху повітря назад. Із огляду на будову установки, можливе перекачування змішаних із повітрям сумішей. Відмінності:
- дещо менша ціна сподобається дбайливому господареві;
- скромні габарити і вага;
- посилений натиск води, у порівнянні з відцентровими агрегатами.
3. Ежекторні. Для постачання води із водойми, глибиною понад 25 метрів застосовують ежектор. Система, що складається із трубки особливої конфігурації, яка створює необхідне для підйому розрідження. Ежектор може бути вбудованим або виносним. Вартість їх більша, але це виправдовує їх великі можливості. Переваги та недоліки установки:
- багато шуму, а відтак їх намагаються встановлювати на віддалі від місць проживання;
- труба знаходиться окремо від апарату, що забезпечує повний контроль з боку споживача України .
Переваги
- насос водяний відцентровий можна монтувати на відстані від безпосереднього джерела; легке обслуговування, оскільки апарат не занурений у воду;
- захист від роботи « насухо » подовжує термін активної експлуатації агрегату, у разі, якщо власник забуде перевірити наявність води;
- міцний корпус із чавуну або конструкційної сталі здатний витримувати великі перепади тиску, сильні навантаження;
- високоякісні прокладки виключають можливість протікання рідини;
- потужний двигун є гарантією підйому води з глибини більше 10 метрів.
Ціни на самовсмоктуючі насоси
Часті питання про самовсмоктуючі насоси
✔ Чим відрізняється самовсмоктуючий насос від звичайного?
Самовсмоктувальний насос відрізняється від звичайного насоса здатністю до самоусмоктування повітря з лінії всмоктування і створення вакууму, який дозволяє йому автоматично піднімати рідину з нижче розташованого джерела без необхідності попереднього заповнення системи водою. У той час як звичайні насоси вимагають повністю заповненої водою системи для початку роботи і не можуть самостійно видаляти повітря із системи, що робить їх непридатними для роботи в умовах, де присутність повітря в системі можлива.
✔ Як відрізнити самовсмоктуючий насос?
Самовсмоктувальний насос можна відрізнити за його конструкцією та характеристиками. Такі насоси зазвичай мають спеціальну камеру або резервуар для повітря всередині корпусу, який допомагає розділяти повітря від води та забезпечує самоусмоктування. Крім того, в технічних характеристиках або інструкції до насоса буде вказано його властивість, що самоусмоктує. Шукайте згадки про можливість насоса запускатися з повітряною пробкою та її здатність самостійно підтягувати рідину з джерела.
📢 Які самовсмоктуючі насоси найдешевші ?
На сьогодні найдешевші самовсмоктуючі насоси:
🔥 Які самовсмоктуючі насоси відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії самовсмоктуючі насоси:
🛒 Які самовсмоктуючі насоси з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії самовсмоктуючі насоси:
💸 Яка ціна на самовсмоктуючі насоси у 2024 році ?
Ціни на самовсмоктуючі насоси у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 930₴
- Максимальна ціна: 340529₴
- Середня ціна: 15135₴
🗲 Які новинки в категорії самовсмоктуючі насоси у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії самовсмоктуючі насоси: