Шланги для поливу - це складова частина поливальної системи, які разом створені для полегшення людської праці. Відра та лійки вже не актуальні, та й користуватися ними важко. Тепер для поливу невеликого городу чи саду прийнято використовувати системи автополиву чи хоча б шланг, підключений до водопроводу. Це легше, швидше та комфортніше.
Де використовується шланг для поливу?
Сфера застосування поливальної магістралі широка, але спектр завдань, що виконуються з його допомогою, ще ширше. Його застосовують для:
- побудови системи зрошення рослин на городі, у саду, теплиці, на газоні;
- перекачування води з природних водойм та штучних резервуарів під тиском;
- миття садово-городнього інвентарю, транспортних засобів, вікон, балконів, тротуарної плитки, килимових виробів та ін.;
- очищення басейнів, садових фонтанів.
Шланг для поливу: який матеріал кращий?
Користувачеві сьогодні доступна величезна кількість шлангів з різних матеріалів. Саме те, з чого він зроблений, визначає довговічність, пропускну здатність та інші технічні характеристики.
Поливальний шланг може бути з:
- Гуми. Вони знадобляться і для ручного поливу, і для автоматизованої системи. Їх вважають одними з найкращих. Вони зберігають еластичність за будь-якої температури, не піддаються впливу сонячних променів і стійкі до деформацій. Служать вони в середньому близько 10 років, зберігаючи заявлені властивості. Відрізняються великою вагою. Не застосовуються для транспортування питної води через токсичність.
- ПВХ. Повна протилежність гумовим. Ці шланги для поливу городу легкі та нетоксичні. Коштують вони дешевше і служать дещо менше, але при цьому популярніші. Максимальний тиск, який витримують окремі моделі, становить 40 бар. За плюсової температури м'який і гнучкий, але з її зниженням починає дубіти.
- Силікону. Силіконові шланги використовуються менш активно гумових та полімерних. Просто вони не призначені на роботу в системах де водоресурс подається під тиском. Рідина може надходити лише самопливом. Він еластичний і не заламується, але боїться ультрафіолету. А ще до садових шлангів із силікону не можна приєднувати крапельниці чи розбризкувачі.
- Термоеластопласту. Виготовляється на основі термопластичного каучуку. Його експлуатують у широкому температурному діапазоні - від -30 до +90 град. Максимальний тиск - 8 атмосфер, що більше ніж у гуми. Експлуатаційний термін - 15 років. Морозостійкий і не зазнає руйнівного впливу хімікатів. Не дешевий.
- Пластика. Використовуються дуже рідко. Вони дешеві, але тендітні. Втрачають властивості під впливом ультрафіолету, перепадів температури, атмосферних опадів. Легкі, але не довговічні.
- Тканини. Текстильні можуть складатися з нейлону або поліестеру. Іноді є додатковий внутрішній шар підвищення герметичності з ПВХ. Шланги зручно використовувати через невелику вагу та стійкість до скручування. У неактивному стані займають мінімум місця у скручуванні.
- Нейлон. Нейлоновими шлангами зручно користуватися. Їм властива гнучкість, мала вага та міцність. Розраховані на невеликий тиск (близько 3 бар), але прослужать не більше ніж 2 сезони.
Шланги для дачі та будинку: що важливо при виборі?
Серед такої різноманітності матеріалів вибрати не так і просто. Більшість споживачів віддають перевагу виробам із ПВХ. Але матеріал - це не єдине, на що потрібно звертати увагу при покупці:
- Довжина. Вона дуже різна - від пари метрів до кількох десятків. Просто визначте відстань від точки водозабору до крайньої точки поливу.
- Діаметр. Чим більшим буде коло, тим вище продуктивність. Зверніть увагу, що при з'єднанні шланга з водопроводом вам знадобиться ряд перехідників. Так, просто так купити шланг для поливу і більше нічого не вийде.
- Робочий тиск. Від 3 бар і вище 40. Вибирайте той варіант, який підходить вам та вашій ділянці. Чим вище тиск, тим міцнішим повинен бути шланг.
- Робоча температура. Хоча, переважно, поливальні рукави використовують влітку, але зберігаються вони у найпростіших умовах. Не морозостійкі після зими можуть втратити всі свої властивості і виявитися непридатними до застосування.
- Кількість шарів та зміцнення. Такі шланги міцні та довговічні.
Де замовити поливальний шланг за вигідною ціною?
В інтернет-магазині З Торгом великий вибір шлангів різних розмірів, кола в широкому ціновому діапазоні. Бюджетні моделі можна придбати дешево, також є вироби за більш високою ціною. На якому б варіанті ви не зупинилися, його якість завжди буде оригінальною. Ми є офіційним дилером компаній-виробників в Україні, завдяки чому пропонуємо тільки оригінальну продукцію.
Для клієнтів ми підготували:
- доставку по всій країні;
- самовивіз у Києві з можливістю готівкового розрахунку;
- кілька способів дистанційної оплати (на картку банку через термінал, «Приват24»);
- вигідні умови кредитування та оформлення розстрочки;
- обмін/повернення протягом 30 днів з моменту покупки;
- можливість торгуватися та отримати індивідуальну знижку;
- акції з подарунками та реальним зниженням цін на товари.
Ціни на садові шланги
Часті питання про садові шланги
📢 Які садові шланги найдешевші ?
На сьогодні найдешевші садові шланги:
🔥 Які садові шланги відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії садові шланги:
🛒 Які садові шланги з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії садові шланги:
💸 Яка ціна на садові шланги у 2025 році ?
Ціни на садові шланги у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 83₴
- Максимальна ціна: 9199₴
- Середня ціна: 1779₴
🗲 Які новинки в категорії садові шланги у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії садові шланги: