Гідроакумулятор в інтернет-магазині З Торгом
Гідроакумулятор - це бак для води, який в силу своєї конструкції здатний підтримувати стабільний тиск рідини. Прилад пом'якшує гідравлічні удари, що створює більш сприятливі умови для стабільного водопостачання.
При послідовному приєднанні агрегат регулює кількість включень і вимкнень насоса, тобто зменшує його до розумного параметра. Інша назва - мембранний бак, доцільне його застосування у домашньому водопостачанні. Установка забезпечить безпеку всіх приладів, що споживають або утримують воду. Варто врахувати, що підключення апарату ніяк не позначиться на якості води, оскільки повітря не стикається з водою, що наповнюється.
Принцип дії
Агрегат має вигляд порожнистої ємності, всередині знаходиться мембрана, яка виготовлена з еластичного матеріалу та має вигляд груші. Підключається до водопровідної мережі. Внутрішній тиск зазвичай становить близько 1,5-2 бар. При нагнітанні води мембрана починає давити на повітряну камеру.
Створюються певні умови для виштовхування води у водопровідні труби. Якщо використовується насос, то максимальний опір мембранного бака створює умови для його відключення.
Поступове зменшення обсягу змушує зменшуватися мембранну частину, розміри повітряної камери збільшуються. При досягненні нижньої межі автоматика ввімкне двигун насоса, і гідроакумулятор знову почне заповнюватися.
Верхня та нижня межі можуть виставлятися споживачем, враховуючи потреби водопровідної системи. Для цього призначений спеціальний механізм, встановлений зверху, за його допомогою регулюється повітряний тиск.
Для встановлення початкових параметрів можна скористатися звичайним насосом. Для підключення до водопровідної системи використовується додатковий елемент - патрубок. Максимальний обсяг рідини становить близько 75% від обсягу. За параметрів тиску від 2 до 2,6 атм робочий обсяг може становити близько 30%.
Застосування пристрою
Різна сфера застосування залежить від розмірів бака. Розкид параметрів коливається від 8 до 10 тисяч літрів. Якщо перший параметр явно відображає рівень побутового класу, другий відноситься до промислових потреб. Забарвлення агрегату свідчить про його призначення. Інтернет-магазин надає великий асортимент, серед якого є моделі з червоним забарвленням, що говорить про призначення для систем опалення, синій - водопроводу. Від якості мембрани залежить вартість апарату. Мембрана червоних моделей міцніша, правда вона не підходить для питної води, тобто для будинку вони не годяться. Тиск 1-2 атм цілком достатньо для побутових потреб, 3 атм підійдуть власникам насосної станції.
Різновиди гідроакумуляторів
Існують цілісні гідроакумулятори, конструкція яких не передбачає їх розбирання. Є моделі зі змінною мембраною, тобто власник може самостійно здійснити заміну. Такі вироби є кращими для зацікавлених споживачів України, оскільки гумовий матеріал може з часом приходити в непридатність.
Розрізняють вертикальні чи горизонтальні конструкції. Принцип роботи їх однаковий. Вертикальний апарат краще купити, якщо метраж приміщення малий. Установка займе менше місця.
Підключається гідробак до занурювальних або поверхневих насосів, насосних станцій, напірних та безнапірних водонагрівачів, тобто до будь-якого обладнання, яке є частиною системи водопостачання будь-якого приватного будинку Києва, Харкова, Одеси та інших міст.
Особливості гідроакумулятора
- Великий обсяг бака дозволяє зменшити кількість включень насосної станції, ціна також залежить від загального розміру обладнання;
- Більший обсяг також зменшує перепади тиску, оберігає від передчасного зношування, плюс, дозволяє мати постійний резервний запас води;
- Паралельне підключення додаткового апарату допоможе збільшити загальний обсяг накопичувача;
- Встановлювати обладнання необхідно в приміщенні, де температура не знижується нижче позначки +4 град.;
- Зворотний клапан запобігає відпливу води;
- Аварійний злив допоможе злити рідину в каналізацію.
Перед тим, як купити апарат, слід переконатися в його можливостях, значення максимально допустимого тиску вказується в технічному паспорті, перевищення неприпустимо. Причому воно має бути не менше, ніж тиск загальної системи, хоча пристрої розраховані на більший запас, можуть витримувати навіть 10 атм.
Ціни на гідроакумулятори
Часті питання про гідроакумулятори
✔ Навіщо потрібен гідроакумулятор?
Гідроакумулятор використовується в системах водопостачання для підтримки стабільного тиску у водопровідній мережі, згладжування пікових навантажень на насос та економії електроенергії. Він також виконує функцію резервуара зберігання запасу води. Завдяки наявності гідроакумулятора система насоса запускається рідше, що продовжує термін її служби і забезпечує безперебійну подачу води навіть при тимчасовому відключенні електроенергії.
✔ Де має стояти гідроакумулятор?
Гідроакумулятор слід встановлювати у захищеному від прямих погодних впливів місці, поруч із насосною станцією або системою водопостачання усередині будівлі чи насосного приміщення. Він повинен бути доступним для обслуговування та перевірки тиску. Рекомендується монтувати гідроакумулятор на рівні насоса або нижче, щоб забезпечити ефективну роботу системи та уникнути повітряних пробок.
✔ Як правильно встановити тиск у гідроакумуляторі?
Тиск у гідроакумуляторі повинен встановлюватися на 0.1-0.2 бар нижче, ніж тиск включення насоса. Для встановлення правильного тиску необхідно:
- Вимкнути насос і злити воду із системи, щоб зняти тиск.
- Використовуючи манометр, перевірити тиск повітря у гідроакумуляторі.
- При необхідності скоригувати тиск, підкачавши чи випустивши повітря через ніпель, до досягнення потрібного значення.
- Після встановлення тиску увімкнути насос і перевірити роботу системи.
Це забезпечить ефективну та довгострокову роботу системи водопостачання.
📢 Які гідроакумулятори найдешевші ?
На сьогодні найдешевші гідроакумулятори:
🔥 Які гідроакумулятори відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії гідроакумулятори:
💸 Яка ціна на гідроакумулятори у 2024 році ?
Ціни на гідроакумулятори у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 448₴
- Максимальна ціна: 21038₴
- Середня ціна: 4879₴
🗲 Які новинки в категорії гідроакумулятори у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії гідроакумулятори: