Стабілізатори напруги в інтернет-магазині З Торгом
Стабілізатор напруги – це пристрій, який призначений для вирівнювання струму в мережі електроживлення, що дозволяє вберегти обладнання від поломок і продовжити його робочий ресурс. З огляду на проблеми електромережі в нашій країні, особливо у сільській, без схожого обладнання обійтися складно. Завдяки різним габаритам, ступеню потужності і точності стабілізації, він може використовуватися скрізь: вдома, в офісі, на будь-якому виробництві. Усі бажаючі можуть дозволити сьогодні придбати нормалізатор для підключення одного або декількох електроприладів, або встановити його на введенні будинку/квартири.
Вирівнювач напруги: що це і як працює?
Основним елементом у конструкції -є трансформатор. Регулювання струму відбувається за рахунок змін співвідношення витків обмоток. Поступаючи із проводки, електрика направляється на первинну обмотку. Споживачі підключаються до вторинної, що запобігає прямий контакт між обома обмотками. Параметри вихідного струму залежать від кількості витків першої котушки, які здатні зменшувати або збільшувати значення.
Типи нормалізаторів напруги і їх особливості:
На сучасному ринку можна зустріти різні види пристроїв, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і за функціоналом.
- Електромеханічні були розроблені і вдосконалилися у період 60-80-х років. Коригування показань проводилося виключно вручну за рахунок поворотних рухів повзунка із струмознімальними щітками, що змушувало користувача постійно стежити за стрілками вольтметра. Ціна стабілізатора напруги такого типу, напевно, найнижча, та й точність регулювання висока, але він не здатний працювати дуже довго. Робочий механізм швидко зношується, тому гарантія видається виробниками не більше, ніж на 1 рік;
- Релейний стабілізатор струму є більш витривалим і розрахований на 500 годин роботи. Він здатний перетворити струм у широкому діапазоні і з пристойною точністю завдяки ступінчастого коригування. Перемикання АВТОТРАНСФОРМАТОРНИХ секцій відбувається автоматично за допомогою реле. Точність стабілізації трохи гірша – від 5 до 10%, тому підходить для домашнього користування. Конструкція елементарна, у разі поломки легко ремонтується і без проблем працює не один рік;
- Симісторний електронний стабілізатор напруги хороший тим, що має високу точність нормалізації і працює близько 15 років. Від початку до кінця робочий процес контролюється електронікою і не вимагає втручання людини. За перемикання між обмотками трансформатора відповідає тиристор або симістор. Вони гарантують миттєву реакцію на перешкоди, не створюючи при цьому ніякого шуму. Дешево купити такий агрегат не вийде. Ціна на сучасні технології висока.
Розрізняють випрямлячі і за способом підключення:
- магістральний або клемний. Він призначений для під'єднання до розподільного щитка, контролюючи якість електроживлення усієї техніки в будинку, офісі, на виробництві. Головна відмінна характеристика – показник потужності не нижче 4 кВт;
- мережевий стабілізатор напруги підходить для харчування одного чи не найбільше чотирьох споживачів. Його потужність рідко перевищує 2 кВт.
Додаткові функції і оснащення
- Режимом Bypass оснащуються великі і потужні випрямлячі. Якщо заживлені електроприлади відключені, то коректор струму працювати теж не буде, економлячи електрику і власний робочий ресурс;
- Із цифровим дисплеєм більш функціональні, ніж із вольтметром. На екран виводяться усі основні показники: вольтаж, живлення потужності і швидкості реагування;
- Захист від морозу і спеки у діапазоні -/+ 40 град. Такі апарати почали випускати порівняно нещодавно – з 2012 року. До цього нормалізатор здатний був витримувати температуру не нижче +5 град.
Електричний стабілізатор напруги: як застосовувати?
Перед покупкою потрібно визначити, яка потужність обладнання буде підключатися до агрегату. Якщо ви вирішили встановити нормалізатор на введенні будинку, потрібно підбирати показник потужності з запасом. Це дозволить уникнути перевантаження або перегріву у разі підключення будівельного або іншого інструменту.
Один пристрій економить простір, але індивідуально забезпечує більш надійний захист комп'ютерної техніки.
Побутові моделі сприяють запуску електротехніки при зниженому струмі, адже у деяких місцевостях телевізор або холодильник можуть просто не вмикатися.
Купити стабілізатор напруги в Україні недорого можна в нашому Інтернет -магазині. Ми займаємося продажем ліцензійної та високоякісної продукції. Широкий асортимент однофазних і трифазних, побутових і промислових моделей дозволить зупинитися на необхідному апараті і замовити його. Прийнятна вартість вітчизняних та імпортних вирівнювачів дозволяє захистити обладнання від проблем електромережі. Доставка здійснюється у всі регіони країни, а у Києві можливий самовивіз.
Ціни на стабілізатори напруги
Товар | Ціна |
---|---|
Стабілізатор напруги Vitals Rs 53sdф> |
1 470 ₴
|
Стабілізатор релейний Forte TDR-2000VAф> |
2 720 ₴
|
Стабілізатор релейний FORTE TVR-500VAф> |
1 273 ₴
|
Стабілізатор релейний FORTE TDR-500VAф> |
1 477 ₴
|
Стабілізатор напруги Vitals Rs 103sdф> |
1 806 ₴
|
Часті питання про стабілізатори напруги
📢 Які стабілізатори напруги найдешевші ?
🔥 Які стабілізатори напруги відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії стабілізатори напруги:
💸 Яка ціна на стабілізатори напруги у 2024 році ?
Ціни на стабілізатори напруги у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 782₴
- Максимальна ціна: 438380₴
- Середня ціна: 41820₴
🗲 Які новинки в категорії стабілізатори напруги у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії стабілізатори напруги: