Бензиновий генератор в інтернет-магазині З Торгом
Бензиновий генератор – це різновид переносних і стаціонарних міні-електростанцій. Призначений для вироблення електричного струму і подачі його однофазним або трифазним споживачам.
Оснащений двигуном внутрішнього згоряння. В якості палива використовується бензин. Механічна енергія мотора перетворюється в електричну за допомогою альтернатора. Бензогенератори, в залежності від їх потужності і функціоналу, використовуються, як:
- Резерв, при відключенні стаціонарної електроенергії.
- Основне джерело електрики в місцях, де електромережа відсутня.
Де застосовуються бензогенератори
Бензинові генератори діляться на:
1. Побутові
Потужність 1-5 кВт. Це ідеальні пристрої для будинку, дачі, невеликого магазину, офісу, установи. Подають харчування до побутових електроприладів: холодильника, телевізора, електроплитці, висвітлення та обігріву будинку, водяного насосу. Якщо такий генератор задіють для харчування комп'ютерної техніки або електроніки газового котла, то він, в обов'язковому порядку, повинен бути оснащений стабілізатором напруги (функція AVR). Малопотужні агрегати також доречні для відпочинку на природі: риболовлі, пікніку, поході.
2. Професійні
Показник потужності вищий, становить 5-10 кВт. Такі моделі пристосовані для тривалої безперервної роботи (8-10 годин). Актуальними на будівельних об'єктах, на підприємствах, для виїзних бригад МНС. У них посилена рама, витривалий двигун. Вбудований електростартер, за допомогою якого пристрій запускають без особливих фізичних зусиль, одним поворотом ключа запалювання. Задіяна функція AVR. У трифазних електростанцій 380В є можливість підключення однофазних і трифазних споживачів струму. Часто професійний бензогенератор має на панелі силовий вихід 32А, що дозволяє зняти всю міць з однієї розетки. До нього підключають потужні інструменти, використовувані на будівництвах. Для безперебійної роботи на підприємстві зручно, якщо електрогенератор оснащений ще і автоматичним введенням резерву. Він запускається і вимикається без присутності оператора, що гарантує безперервну роботу обладнання.
виконання бензинових міні-електростанцій представлено у двох видах: закритому (в кожусі) і відкритому (на металевій рамі). Шумопоглинаючий корпус захищає техніку від вологи пилу, його без проблем встановлюють на будь-якому об'єкті під відкритим небом. Відкриті моделі хороші тим, що інтенсивно вентилюються повітрям. Але для їх установки потрібно приміщення або ж саморобний кожух з металу і декількох шарів ізоляції.
Переваги та недоліки
Генератор бензиновий - найпоширеніший і потрібний тип технічних приладів, призначених для харчування електричного обладнання .
Його популярність пояснюється незаперечними перевагами:
- Невеликі габарити і вага роблять прилад вкрай зручним у переміщенні.
- Рівень шуму нижчий, ніж у дизельних агрегатів. Показник становить 68-76 дБ, тому їх не обов'язково встановлювати в окремому ізольованому приміщенні.
- Заводяться при низьких температурах, оскільки бензин не загустіває на морозі.
- Невисока ціна. У порівнянні з дизельними і газовими вартість є нижчою на 30%.
Мінуси:
- Ресурс бензодвигуна нижчий, ніж у дизеля.
- Потрібно робити двогодинні перерви у роботі для охолодження, через кожні 8-10 годин, в залежності від моделі.
- Бензин – дорогий вид палива, тому собівартість 1 кіловата електроенергії підвищується.
- Купити бензиновий генератор для будинку або бізнесу можна на сайті інтернет-магазину З торгом. У нас представлені різні моделі, від найпростіших і малопотужних - до функціональних профі.