Насос циркуляційний для опалення в інтернет-магазині З Торгом
Циркуляційний насос (або" насос для опалення" ) –спеціальне обладнання для обігріву заміського будинку, дачі. Ще одна назва – помпа або насос для котла. Він потрібен для підвищення тиску в опалювальній системі.
Система індивідуального опалення вимагає примусової циркуляції рідини, яку забезпечує невелике обладнання. Жителі приватних котеджів Києва, Харкова, Одеси та інших, вже давно облюбували компактні установки. Прилад відрізняється високою надійністю і довговічністю. Застосовується для опалення різних приміщень, із максимально рівномірною тепловіддачею.
Конструкція насоса для систем опалення
Невелика помпа встановлюється безпосередньо на трубу, причому відпадає необхідність встановлювати труби великого діаметру, що спрощує облаштування квартири.
Всередині міцного металевого корпусу знаходиться електродвигун, ротор, крильчатка. Двигун обладнаний платою керування, а також клемами для підключення проводів.
Ротор із лопатями створює рух води, від вхідного клапана до випускного.
Розрядження на вході визначає необхідний натиск.
Виробники оснащують рециркуляційний насос додатковими девайсами, такими як терморегуляція і таймер. Завдяки цим пристосуванням контролюється температура води, і при щонайменших перепадах подається сигнал на збільшення або зниження подачі рідини. Таймер дозволяє встановити користувачеві зручний для себе час роботи приладу.
Як застосовувати циркуляційні насоси
Циркулярний насос необхідний при утепленні підлоги, будівель із великою квадратурою. Є необхідним елементом конструкції у багатоквартирних будинках, громадських мережах. Напору до 4 м досить для облаштування теплих підлог і 1-одноповерхового будинку.
Невеликому котеджу потрібний пристрій із напором до 6 м потужності 173 кВт/м 2. Інтернет - магазин пропонує моделі із напором до 8 м, які встановлюються в 2 або 3-х поверхових будинках, відповідна потужність 98 кВт/м 2.
Параметри більше 12 м мають вироби промислової групи. Їх завдання обігрівати або налагодити водопостачання багатоповерхового будинку, індустріального об'єкту України.
Розрахунок потужності дуже приблизний, оскільки для точного розрахунку необхідні спеціальні формули, у яких враховуються квадратура будівлі, опір тертя води, втрата тиску на поворотах, трійниках, запірної арматури котла, радіаторів.
Вартість виробів прямо пропорційна потужності і продуктивності.
Основні види циркуляційних насосів
Розрізняють 2 основних типи обладнання:
1.Сухийваріант, в якому ротор не знаходиться в у воді. Слизький ущільнювач ізолює від попадання рідини. Хороша продуктивність установки до 85% є безсумнівним плюсом. Хоча є і недоліки: сильний шум, великі габарити. Варто зазначити необхідне технічне обслуговування. Зазвичай такі вироби застосовують на промислових об'єктах або для обслуговування декількох будівель.
2.Мокрийвид водяної помпи для систем опалення відрізняє повне занурення ротора в рідину. Серед їх достоїнств: скромний вага, малий рівень шуму. Мають ступінчастий регулятор швидкості. Власники приватних будинків вважають за краще купити саме ці моделі за їх безвідмовність та більший рівень комфорту. Тим більше, що обладнання не потребує технічного огляду більше 10-ка років.
Є чинники, що впливають на роботу приладу для води:
- це, перш за все, температура навколишнього повітря, від якої залежить, скільки ж необхідно тепла, щоб обігріти приміщення. Варто враховувати, що в холодному просторі техніка працює набагато гірше;
- вибір моделі повинен враховувати діаметр труб, з якими доведеться працювати. Більший діаметр потребує більшої потужності;
- теплоносій із незамерзаючою рідиною повинен мати більш високі характеристики, у силу в'язкості відмінної від води.
Водяний насос циркуляційний працює від електромережі, прилад обладнаний перемикачем швидкості. Купуючи обладнання, рекомендують детально вивчити маркування і всю документацію, яка додається до товару.
Для автономної опалювальної системи рекомендують вибрати « вологий » насос для циркуляції води. Устаткування такого типу багатофункціональне, всередині рідина, що циркулює, виконує охолоджувальну і мастильну функцію. Така техніка зносостійка, вона довго служить, під час поломки не вимагає спеціалізованого втручання. При грамотному підборі і правильній експлуатації – термін служби техніки становить від 10 до 20 років.
Переваги
Спрощене відведення повітря із труб, радіаторів;
З'являється можливість регулювання теплообміну. Автоматична функція змінює натиск, в залежності від температури води;
Економічність досягається за рахунок низького споживання електроенергії, що не менш важливо для дбайливого господаря;
Латунний або бронзовий корпус, а також із нержавіючої сталі кращий, так як чавунний може швидше руйнуватися через циркуляцію води багатою киснем;
Підшипники і вал із керамічних матеріалів продовжують термін активної експлуатації, що підвищує їх зносостійкість.
Насос циркуляційний можна купити у профільних торгівельних точках, які спеціалізуються на продажі ремонтних і будівельних товарів. Підібрати підходящу одиницю допоможуть консультанти, які доступно і зрозуміло розкажуть про технічні особливості пропонованої продукції.
Ціни на циркуляційні насоси
Часті питання про циркуляційні насоси
📢 Які циркуляційні насоси найдешевші ?
На сьогодні найдешевші циркуляційні насоси:
🔥 Які циркуляційні насоси відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії циркуляційні насоси:
🛒 Які циркуляційні насоси з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії циркуляційні насоси:
💸 Яка ціна на циркуляційні насоси у 2024 році ?
Ціни на циркуляційні насоси у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 59₴
- Максимальна ціна: 83134₴
- Середня ціна: 9590₴
🗲 Які новинки в категорії циркуляційні насоси у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії циркуляційні насоси: