Зварювальні напівавтомати в інтернет-магазині З Торгом
Із назви зрозуміло, що це прилад, який необхідний у роботі зварника при з'єднанні деталей металевої конструкції. Точніше електричний агрегат, який підключається до мережі живлення та зварює заготовки спеціальним пристроєм з одночасним надходженням дроту у безпосереднє місце стику. Різна за складністю виконання зварювальна техніка використовується у найрізноманітніших сферах, для монтажу і складання деталей, для виготовлення металоконструкцій, на заводах і в домашній майстерні.
Головна їхня перевага - це просте управління і отримання бездоганного за якістю результату навіть аматорами, які не мають навичок роботи із вузьконаправленим обладнанням. Саме поняття « напівавтомат » позначає, що професіонал або зварювальник-любитель тільки направляє токопідвідний бур у вузьке місце стиковки деталей, всі інші дії зробить автоматика.
У комплект входить основне джерело струму інверторного типу або трансформаторного, механічний пристрій, що відповідає за своєчасну доставку дроту, спеціальний робочий наконечник і пристосування для приєднання до пристрою, яке захищає шов, наповнене інертним або активним газом.
Одним електричним кабелем зварювання напівавтомат підключається до стандартної мережі змінного струму або до генераторної установки, інший дріт обладнаний затискним механізмом для з'єднання оброблюваної заготовки із джерелом живлення.
Для управління агрегатом призначена система, яка регулює струм.
Перевагами зварювальних напівавтоматів є:
- Гранично просте обслуговування та інтуїтивно зрозумілі органи управління;
- Ідеальний за якістю шов, який не вимагає додаткової обробки;
- Висока швидкість виконання операцій;
- Різноманітність застосування, підходить для роботи із тонкими і товстими металевими заготовками.
Різновиди зварювальних напівавтоматів і варіанти їх застосування
Особливості виконання
Компактний напівавтомат складається тільки із одного блоку, в якому об'єднані всі компоненти для зварювального процесу, що включають контролюючі та керуючі блоки. Є сучасні моделі, що складаються із двох блоків. В одному знаходиться пристрій управління і подачі дроту, а також зварювальний пальник. В іншому блоці знаходиться джерело живлення та апаратура для регулювання струму.
Способи переміщення
Стаціонарні апарати використовуються на великих виробництвах, вони мають велику вагу і досить громіздкі. Переносний зварювальний напівавтомат, у своїй більшості, не перевищує 20 кг. Може бути легко доставлений на робочу площадку, у разі необхідності його можна швидко переставити у будь-яке місце. Пересувні апарати більш потрібні в силу їх мобільності і більшого діапазону можливостей. Варіанти пересування можуть бути різні, хоча великим попитом користуються агрегати, у яких різновеликі коліщатка. Передні колеса невеликі, до 100 мм діаметром, мають здатність повертатися навколо своєї осі, задні колеса не повертаються, в діаметрі можуть досягати 200 мм.
Підключення до зовнішньої магістралі
Компактні і переносні апарати підключаються до централізованої мережі енергопостачання з напругою 230 В. Найбільш потужні, із потужним двигуном зварювальні апарати підключаються до мережі з трифазною напругою 380-400 В. Зрозуміло, що однофазні привабливіші, тому що знайти відповідну розетку легше. Правда, це повинна бути силова розетка на 16 А або 25 А, а перетин силового кабелю повинен бути 2,5 мм 2 або більше.
< strong>Перевага трифазних приладів полягає у декількох важливих нюансах:
- вони однаково продуктивні на невеликих токах зварювання і на великих;
- легке досягнення високої якості зварювального шва;
- відбувається рівномірний розподіл навантаження у мережі з мінімальним споживанням струму.
Спосіб зварювання
Розрізняють зварювальні напівавтомати, які з'єднують металеві конструкції в захисних газах і без них. Зварка із залученням інертного газу відбувається при постійному струмі, пульсуючому і імпульсному. Газ подається в зону зварювання і захищає шов від кисневого впливу.
Варіанти подачі дроту
За рахунок приводу, який знаходиться в корпусі, дріт проштовхується у трубопровід зварювального пальника. Штовхає тип агрегату, що має 2 ролика, один подає, інший притискний, здатний працювати із зварювальними конструкціями пальниками із розмірами до 3,5 м.
Зварювальні напівавтомати типу, що штовхає з 2-ма парами роликів, впораються зі зварюванням деталей зі сплавів легких металів і зі сталевими конструкціями пальниками, що перевищують 3,5 м.
Другий тип подачі тягне. Привід знаходиться в рукоятці пальників і підтягує дріт або із зовнішньої котушки, або із корпусу. Напівавтомат частіше використовується для зварювання конструкцій із конструкційних сплавів на основі легких металів.
Третій тип подачі об'єднує попередні два.
Спочатку перший привід підтягує дріт і штовхає в рукавні пристосування, а другий тягне з рукава і штовхає у робочу зону.
У конструкції може бути як одна пара роликів, так і дві. Використовуються апарати для зварювання кольорових металів пальниками великої довжини. Закритий механізм подачі захищає дріт від нальоту бруду, що, у кінцевому підсумку, збільшує ресурс апарату.
Інверторні і трансформаторні напівавтомати</strong >
Інверторний зварювальний напівавтомат зроблений на основі сучасної технології. У результаті у нього невеликі розміри і досить скромна вага.
Кілька додаткових функцій, таких як, антиприлипання, плавний розпал і регулювання зварювального струму.
Звичайно, їх ціна набагато вища своїх трансформаторних аналогів. Плюс робота інверторних апаратів набагато стабільніша навіть при сильному зниженні напруги.
Спрощений спосіб налаштування напівавтомату підійде для початківців зварників, розширений тип управління підійде для професіоналів.
трансформаторний зварювальний напівавтомат нелегко переміщати. Його краще використовувати, як стаціонарну установку. У нього відсутній стабілізатор напруги і автоматичне регулювання.
Регулювання вихідної напруги відбувається поступово у ручному режимі, в перервах між зварюванням.
Проста конструкція може використовуватися там, де якість зварювального шва не є пріоритетним.
Як обрати напівавтоматичний зварювальний апарат?
Найпростіший спосіб визначитися, який же варто купити напівавтомат для зварювання деталей - це подивитися якого ж він класу: побутовий, напівпрофесійний або професійний. Відповідність того чи іншого класу визначається не тільки особливостями конструкції, але і тривалістю включення і силою струму.
Побутові апарати створені виключно для використання домашніми майстрами, в умовах особистої майстерні або гаража. Напівавтомат може видавати струм до 200 А. Для напівавтомата аматорського класу достатньо часу включення близько 20%. Мала потужність підійде для з'єднання тонких листів металу. Підключаються до побутової електромережі з однофазною напругою. Діаметр використовуваного дроту не більше 0,8 мм, порошковий дріт може бути діаметром 0,9 мм, алюмінієвий 1 мм. Мають одну пару роликів і добре показують себе під час періодичних робіт у приватній майстерні.
Напівпрофесійні напівавтомати із силою струму до 300 А є прошарком між потужними апаратами і слабкими за потужністю. У них великий робочий ресурс, але щоденної експлуатації із великими обсягами вони не витримають.
Професійні здатні видавати струм понад 300 А із тривалістю включення більше 60% частіше за все мають електронне управління клапаном подачі газу, що збільшує продуктивність роботи майстра. Ця функція підвищує економічність агрегату. Для їх підключення необхідна трифазна розводка з напругою 380 В, здатні витримувати тривалі навантаження. Електродні дроти можуть мати діаметр у діапазоні від 0,8 до 1,6 мм. Потужні електродвигуни (більше 50 Вт) здатні підтримувати інтенсивні навантаження із жорсткими умовами експлуатації, на виробництві, в цехах, на заводах.
Придбати напівавтомат зварювальний можна в спеціалізованому магазині, або звернувшись в Інтернет – магазин, отримати консультацію професійного менеджера , і замовити зварювальний напівавтомат, попередньо ознайомившись з його технічними характеристиками, можливостями і функціоналом, а також вартістю. Висококваліфіковані консультанти спеціалізованих центрів багатьох міст України, в список яких входить Київ, Одеса, Харків та інші, завжди готові допомогти розібратися в тонкощах складного обладнання.
Ціни на зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw)
Часті питання про зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw)
📢 Які зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw) найдешевші ?
На сьогодні найдешевші зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw):
🔥 Які зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw) відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw):
🛒 Які зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw) з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw):
💸 Яка ціна на зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw) у 2025 році ?
Ціни на зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw) у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 4366₴
- Максимальна ціна: 209000₴
- Середня ціна: 39519₴
🗲 Які новинки в категорії зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw) у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії зварювальні напівавтомати (mig/mag/fcaw):