Стабілізатор напруги для кондиціонерів виконує важливу функцію. Мережеві перешкоди, що виникають, негативно позначаються на стані підключеної техніки. Вона не тільки погано працює, а й може виходити з ладу. Завдяки випрямлячу просідання або стрибки струму згладжуються. Підключений до нього кондиціонер отримує стабільні 220-230В. Це найкращий варіант захисту обладнання від мережевих спотворень та продовження експлуатації.
Який стабілізатор для кондиціонера можна вибрати?
У будь-якому магазині сьогодні у продажу є великий асортимент вирівнювачів. Їх так багато, що зробити вибір виявляється нелегко. Найпопулярніша класифікація - за принципом роботи. Відповідно до цього критерію виділяють:
- Релейні стабілізатори - відносяться до категорії найдоступніших. Складаються вони з силового реле, яке керує комутацією трансформаторних обмоток. Вони мають хорошу швидкість перемикання і широкий діапазон регулювання струму. При цьому вона ступінчаста, та й щаблів перемикання рідко буває більше 12-ти, що не можна віднести до переваг.
- Сервопривідні вирівнювачі для спліт-систем мають електромотор, трансформатор і електронну плату. У процесі стабілізації напруги графітовий ролик переміщається по тороїдальним трансформатором. Регулювання плавне, а точність струму на виході з відхиленням не більше 1%. Діапазон вирівнювання та запас потужності теж значні, але швидкість спрацьовування середня. Та й габарити великі.
- Електронні - симісторні та тиристорні. Ці стабілізатори складаються із мікропроцесора. Саме він відповідає за нормалізацію вхідного струму. Така техніка відрізняється швидкодією, адже спрацьовує всього за 20 мс, та й діапазон вирівнювання у неї чудовий. Оскільки у конструкції відсутні механічні складові, пристрій працює безшумно. А ще він компактний та забезпечений всілякими захисними системами.
- Інверторні стабілізатори ще називають безступінчастими, адже випрямлення напруги відбувається плавно, а не східчасто. Вони найкомпактніші та найдорожчі. Але й точність регулювання є найвищою. Похибка вбирається у 0,5%. Швидкість стабілізації висока, як межі вирівнювання - від 90 до 350В. Окремі моделі здатні працювати у критичних умовах, наприклад, у температурному діапазоні від -25 до +60 градусів. Майже не шумлять і служать близько 25 років.
Де придбати нормалізатор напруги для кондиціонера в Україні?
В інтернет-магазині З Торгом великий вибір різновидів та моделей стабілізаторів. Вас приємно порадує не лише ціна, а й асортимент від українських та світових виробників. Вибирайте необхідну потужність, категорію та ціновий діапазон, а ми завжди готові допомогти у вашому прагненні користуватися оригінальним обладнанням.
А ще пропонуємо:
- доставку по Києву та всій країні;
- оформлення кредиту чи розстрочки;
- багато варіантів оплати;
- вигідні акції пропозиції;
- індивідуальну знижку - торгуйтесь!