Стабілізатор напруги для котла в інтернет-магазині З Торгом
Стабілізатор для котла опалення в умовах перепадів нашої електромережі є необхідністю для його нормального функціонування та тривалого терміну експлуатації. Якщо це важливе обладнання вийде з ладу в самий невідповідний момент, виникнуть проблеми із обігрівом всього будинку. Розв'язати проблему допоможе вирівнювач струму індивідуальний або на всі споживачі електричного струму відразу. Зробити вибір складно? Ми допоможемо вам визначитися.
Стабілізатор напруги для котла: що це і з чого складається?
Нормализатор призначений для автоматичної підтримки струму. Він справляється із:
- перетворенням показників;
- коригуванням частоти та синусоїди.
Впоратися із заявленими задачами дозволяють конструктивні особливості:
- трансформатор із безліччю обмоток відповідає за вирівнювання напруги;
- контролюючий механізм, який відстежує вхідні струмові параметри;
- керуюча система здійснює регулювання обмотки, знижуючи/підвищуючи значення ;
- захисні елементи проти короткого замикання та перевантаження.
Стабілізатор для котла: ефективні типи
Наука не стоїть на місці, представляючи практично щороку нові розробки. Одні з вирівнювачив вже віджили своє та є застарілими. Такі агрегати просто не здатні надійно захищати сучасну електроніку.
< p>найбільш доступними і від того не менш ефективними є апарати:- Електромеханічні: володіють найпростішої конструкцією, але не програють ні в чому. Регулювальна діяльність відбувається за рахунок руху повзунка по вторинній обмотці, активність якого обумовлена ??серводвигуном. До головних плюсів можна віднести плавність регулювання, високу точність і стабільність роботи. До недоліків зараховують гучність, сильне нагрівання та швидкий вихід з ладу щіток, які майже щороку потрібно міняти;
- Електронний стабілізатор змінює параметри завдяки сімісторам або тиристорам, які гарантують швидкодію та точність стабілізації. До всього, вони безшумні й розраховані на багаторічну експлуатацію;
- Релейні: крім автотрансформатору й електронних схем, є реле. Воно й керує перемиканням обмоток. Зазвичай, це негабаритні пристрої з широким діапазоном коригування навіть в умовах -20 град. Трохи шумлять під час активності.
Як обрати стабілізатор для газового котла?
- Швидкість реакції повинна бути від 10 до 20 мс , тому сервопривідні вирівнювачі не підходять;
- Межі вирівнювання повинні бути розширеними. Чим вони ширше, тим краще, адже в іншому випадку котел буде просто відключатися;
- Точність корекції не менш важлива. 10% – це вже не рівень. В цьому випадку потрібно більш точне обладнання;
- Можливість роботи при мінусовій та плюсовій температурі;
- Електросхема дискретного або моноблочного типу.
Тиристорний стабілізатор напруги для газового котла підходить краще за всіх. Він може бути магістрального типу, тобто таким, який підключати необхідно до загального електрощитка. Інший варіант – мережевий, живиться через розетку.
Купити стабілізатор напруги для котла в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Продаж в режимі онлайн не вимагає особистої присутності та відриву від важливих справ. Доступна ціна прийдеться всім до душі. Доставка здійснюється по всій території країни, а в Києві можливий самовивіз.