Стабілізатор напруги для музичної апаратури є надзвичайно важливим. Ні для кого не секрет, що мережеві перешкоди погано позначаються на працездатності будь-якого обладнання, а що вже говорити про чутливу аудіотехніку! Особливо це стосується запису пісень, адже її якість здатна погіршуватися при просіданнях або стрибках напруги. Звичайно, за допомогою сучасних технологій ці недоліки можна забрати, але навіщо витрачати на цей час, якщо простіше скористатися випрямлячем.
Який стабілізатор напруги для аудіотехніки підходить?
Музичне обладнання коштує дорого, тож власники намагаються вберегти його від будь-якого негативного впливу. Інструменти з мережевим живленням постійно піддаються впливу перешкод. З цієї причини вони можуть працювати некоректно, а то й зовсім зламатися.
Аудіотехніка відрізняється чутливістю до перепадів напруги. Випрямляч, природно, має бути якісним та надійним. Ось тому побутовий стабілізатор навіть для синтезатора вибирати не рекомендується.
Щоб убезпечити музичний інструмент від мережевих спотворень, віддайте перевагу професійним випрямлячам. Для дорогої Hi-Fi апаратури придивіться до промислових моделей нормалізаторів струму.
Сьогодні продається велика різноманітність стабілізаторів. Але не всі вони розраховані на роботу з аудіотехнікою.
Найвідповіднішими вважаються:
- Симісторні чи тиристорні вирівнювачі. Електронні мають мікропроцесорну плату та автотрансформатор. Завдяки цьому вирівнювачі компактні. У них відмінна швидкість регулювання та межі вирівнювання. Нешумні та розраховані мінімум на 20 років служби. До мінусів зараховують ступінчасту стабілізацію та відсутність запасу потужності.
- Сервопривідні. Електродинамічні вирівнювачі конструкції мають трансформатор і графітовий ролик. Вони оснащені системою плавного регулювання та відрізняються високою точністю стабілізації з відхиленням від норми не більше 1%. Сервоприводи не вибагливі до умов експлуатації - і мінус 25 град., і за підвищеної вологості вони добре функціонують.
- Інверторні. Безступінчасті стабілізатори є найновішими та найдорожчими. Вони втілили переваги всіх раніше винайдених технологій. Пристрій компактний, вимагає мінімум енергії на власне живлення, не шумить, швидко спрацьовує і має значний діапазон стабілізації. Ця досконалість по кишені не всім, але з нею отримуємо повноцінний захист.
Де купити аудіотехніку в Україні?
Великий вибір стабілізаторів струму в інтернет-магазині З Торгом. У продажу найрізноманітніші моделі за доступною ціною. У нас ви знайдете все потрібне для повноцінної роботи обладнання. Бренди з України та інших країн світу представлені на сайті, а ми є офіційними дилерами. Вас цікавить оригінальна якість, тоді вам до нас!
А ще ми пропонуємо:
- доставку по Києву та всій країні;
- оформити кредит/розстрочку;
- провести оплату одним із кількох способів;
- взяти участь у акціях.