Компресор для СТО в інтернет-магазині З Торгом
Обсяги виконуваних робіт на станції технічного обслуговування явно більші, ніж у гаражі. Для того, щоб підкачати колеса легковика в побутових умовах, можна скористатися ручним або ножним насосом, але компресор для автосервісу - це необхідність. Погодьтеся, для автомобільної майстерні буде не солідно, якщо банальне підкачування шин займатиме півгодини, та ще й підручними засобами.
На цьому перелік процесів та послуг СТО, які можливі за допомогою компресорного агрегату, не закінчується. Він застосовується для продування, фарбування пульверизатором, усунення старої фарби чи корозії. Завдяки йому приводиться в дію пневматичний інструмент - найпотужніший, витриваліший та економічний.
Компресор для СТО: типи та характеристики
Вибір конкретного апарату залежить від передбачуваного навантаження. Якщо пункт автосервісу невеликий, задоволення потреб устаткування побутового класу буде цілком достатньо. Вам не доведеться переплачувати та й навіщо купувати дороге обладнання для періодичної експлуатації?
Від професійних вони відрізняються:
- невеликим ресивером;
- меншою продуктивністю;
- зниженими показниками тиску;
- доступною ціною.
Для великих автомайстерень їхнього робочого ресурсу буде мало. Вони не можуть бути використані як привід для пневноінструменту, та й впоратися з великими обсягами роботи їм не під силу. І тут необхідний професійний повітряний компресор.
Він розрахований на тривалу активність без зупинок. При цьому внутрішні робочі вузли не нагріваються, тому подача стисненого повітря не припиняється.
Фахівці рекомендують звернути увагу на моделі з потужністю від 500 л/хв та робочим тиском від 10 бар.
Важливим параметром при виборі є тип пристрою:
- Масляні апарати відомі своєю довговічністю та витривалістю. Делі, що труться, розміщені в масляній ванні. Завдяки цьому перегрів виключається. Головне вчасно підливати мастильний матеріал та контролювати його рівень. Також вважається, що для їх виготовлення використовують комплектуючі з якісніших і міцніших матеріалів. Біда в тому, що масляний пристрій не підходить для фарбування та інших подібних процесів. Частинки масла потрапляють у повітряний потік і поєднуються з барвником, а це безповоротно «псує всю картину». Уникнути цього можна за допомогою фільтрів. Змінювати їх потрібно дуже часто.
- Безмасляні конструкції набагато простіші. Тут немає мастила і повітря на виході абсолютно чисте. Експлуатаційний термін їх незначний через зношування запчастин в результаті постійного тертя. Але цю проблему сучасні виробники намагаються усунути, впорскуючи воду в камеру.
Де придбати надійний компресор?
В інтернет-магазині З Торгом є все необхідне для домашнього майстра та професіонала. Тут різноманітний асортимент обладнання, що приємно здивує будь-якого з покупців. У нас у продажу оригінальний товар із усіма сертифікатами. Ми співпрацюємо з виробниками без посередників, тому ціна доступна, а якість - вища. Будучи офіційними представниками зарубіжних та українських брендів в Україні, гарантуємо техпідтримку та виконання гарантійних зобов'язань.
Клієнтам пропонуємо:
- кур'єрську або поштову доставку у будь-який куточок країни;
- кілька способів дистанційної оплати замовлення;
- продовження терміну повернення/обмін до 30 днів:
- багатоканальну лінію для зв'язку у режимі 24/7.
Ціни на компресори для СТО
Товар | Ціна |
---|---|
Безмасляний компресор Scheppach Parkside PSKO 2410 A1 (39061569915)ф> |
6 670 ₴
|
Компресор безмасляний Hyundai HYC 1824Sф> |
8 170 ₴
|
Компресор безмасляний Hyundai HYC 1406Sф> |
6 794 ₴
|
Компресор INTERTOOL PT-0003ф> |
6 374 ₴
|
Компресор INTERTOOL PT-0010ф> |
5 099 ₴
|
Часті питання про компресори для СТО
📢 Які компресори найдешевші ?
На сьогодні найдешевші компресори:
🔥 Які компресори відносяться до преміум сегменту ?
🛒 Які компресори з найбільшою знижкою ?
💸 Яка ціна на компресори у 2025 році ?
Ціни на компресори у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 4999₴
- Максимальна ціна: 1519870₴
- Середня ціна: 108048₴