Двигун для мотоблока, культиватора, снігоприбирача в інтернет-магазині З Торгом
Двигун внутрішнього згоряння - це механізм, завдання якого полягає у перетворенні теплової енергії у механічну. Теплова енергія виникає у результаті згоряння в циліндрі двигуна паливно-повітряної суміші. Паливом може служити бензин, дизель чи газ.
У результаті роботи систем і вузлів двигуна енергія палаючого палива починає « рухати » механіку агрегату. Наприклад, двигун для культиватораобертає фрезу, двигун для мотокоси – ніж або шпулю з ліски, двигун для генераторазапускає альтернатор, який виробляє електричну енергію. Є техніка, у якій вся потужність двигуна спрямована тільки на одну дію. Якщо взяти подрібнювач гілок, то у ньому обертається тільки різальний пристрій. А ось двигун для газонокосарки може обертати не тільки ніж, а й колісну вісь, якщо встановлений привід на колеса.
Різновиди і сфера застосування
Двигун для садової техніки у переважній більшості випадків є поршневим чотиритактним одноциліндровим (рідко – двоциліндровим). Такий тип двигуна є найекономнішим, компактним і до того ж, багатопаливним.
Двигун загального призначення буває бензиновим або дизельним
Бензинові мотори – дешевші і менш складні за своєю будовою. Встановити новий бензиновий двигун на мотопомпу – правильне рішення, якщо вся конструкція не зношена, а мотор із якихось причин вийшов із ладу. Так само актуально придбати бензиновий мотор на мотоблок або культиватор замість старого. Заміні двигунів піддається вся бензотехніка, як садові (газонокосарки, мотокоси, подрібнювачі гілок), так і будівельні (двигун для віброрейки, двигун для вібротрамбовки, двигун для віброплити). Пояснюється це тим, що бензомотор мають універсальні кріплення і підійдуть до будь-якого агрегату.
Дизельні двигуни дорожчі, але вони мають більший ресурс і є більш економними. Забезпечують більшу тягу на низьких оборотах. Це важливо у випадках, коли потрібна потужність, а не швидкість. Наприклад, двигун для снігоприбирача або мотоблока. Часто дизельні двигуни застосовуються на мотопомпи, генераторах, міні-тракторах. Вони працюють довго і швидко себе окуповують.
Важлива деталь під час вибору будь-якого двигуна – наявність датчика рівня масла. Система працює на сигналі від поплавка, встановленого у картері з маслом. Якщо рівень масла критичний – двигун тут же вимикається. Плюс функції: захист двигуна від зносу під час роботи « всуху ».
5 аспектів, які потрібно знати під час вибору двигуна
Є кілька найважливіших чинників, що впливають на вибір двигуна. Усі вони підходять під загальне призначення двигунів. Визначивши для себе потрібність тієї чи іншої характеристики, ви зробите правильний вибір при покупці нового двигуна.
Потужність
Чим більшийобсяг двигуна, тим є вищою його потужність. Вона може бути у діапазоні від 5 до 16 кінських сил. При заміні двигуна не рекомендується встановлювати новий із набагато більшою потужністю, адже конструкція техніки не розрахована на підвищену потужність. Загальна рада при заміні: різниця може бути в 1-1,5 к.с., але ніяк не більшою.
Усі стандартні двигуни « по типу Хонди » діляться на три групи за потужністю:
- Перша: 5-7,5 к.с. – найпопулярніші серед населення. Застосовуються на культиваторах, мотоблоахи, мотопомпах, побутових генераторах. У цій групі зустрічаються мотори із вертикальним валом. Вони в основному використовуються на газонокосарках, деяких мотокультиваторах.
- Друга: 8-12 к.с .. - Це мотори підвищеної потужності. Ними теж оснащується садова техніка, а також міні-трактори і потужні генератори.
- Третя: 15-16 к.с. Такі потужні мотори встановлюються на найпотужніші агрегати, габаритну будівельну та садову техніку.
Вихідний вал
Тип валу у двигунів буває:
- Під шпонку. Найпоширеніший тип вихідного вала. Розмір кріплення в основному - 19-24 мм. На техніці потужністю в 6,5-7,5 к.с. зустрічаються різні розміри кріплення. Зверніть увагу на розмір шпонки старого двигуна. Адже навіть мікроскопічний зазор в 1-2мм ускладнить вам роботу. На технічних пристроях потужністю від 9 до 16 к.с. вал під шпонку завжди стандартний.
- Під шліци. Часто зустрічається
- Під конус. Застосовується дуже рідко
Аби полегшити завдання вибору типу вала, багато виробників випускають одну і ту ж модель двигуна із різними кріпленнями. Але найкращий варіант – універсальний вал. Він підійде замість будь-якого старого мотора. Більшість моторів, які можна придбати в Україні, мають універсальні кріплення.
Тип запуску
Усі двигуни без винятку мають ручний стартер для запуску. Це надійний і перевірений спосіб. Мінуси:
- Потрібна певна фізична сила
- « Холодний » двигун відмовляє у запуску
У дизельного двигуна компресія підвищена – потрібно ще більше фізичних зусиль для запуску. При виборі будь-якого двигуна звертайте увагу на наявність функції « Легкий пуск » ;. Ця система знижує компресію, запуск стає легшим.
Але кращий двигун – той, у якого є ще один вид запуску – електростарт. Електростартер запускає мотор одним поворотом ключа або натисканням кнопки. Він працює від вбудованого акумулятора на 12 В. (іноді - від розетки).
Плюси Електростарту:
- Зручність. Ідеальний для жінок і літніх людей
- Запустить техніку у будь-яку погоду
Мінуси:
- Вартість пристрою підвищується приблизно на 10%
- Батарея повинна бути заряджена
Тип повітряного фільтра
Повітряний фільтр двигуна буває:
- Звичайний поролоновий. Стандартний. Легко змінюється. Але захист двигуна від пилу не найвища.
- Подвійне очищення. Це теж поролоновий фільтр, але він оснащений ще і паперовими елементами. Папір дає тонку очистку повітря. Плюси: Недорогі. Підходять на будь-яку техніку. Мінус: Папір швидко забивається пилом і вологою. Потрібно часто змінювати.
- грибкового типу у масляній ванні. Найкращий захист карбюратора в умовах запилених приміщень. Масло вбирає в себе весь пил і бруд. Обслуговування просте – потрібно злити брудне масло і залити чисте (по вказаний рівень). Плюси: Висока захищеність мотора. Легко чистити. Мінус: Не можна встановлювати на техніку, яка працює під кутом (мотопомпу, мотоблок), або ж сильно вібрує (віброплита, Вибротрамбовка). Масло просто розіллється.
Кількість оборотів або наявність редуктора
Усі двигуни, виготовлені за типом Honda, мають стандартне число обертів. Колінвал повертається навколо своєї осі 3600 разів на хвилину. Але у роботі з технікою часто виникають ситуації, коли високі обороти не потрібні. Тобто, потрібна не швидкість обертання, а тяга і потужність. У цьому випадку встановлюють понижуючий редуктор. Він знижує обороти мотора у два рази: з 3600 до 1800.
Бензинові двигуни зі знижуючим редуктором використовуються на мотоблоках, культиваторах. Вони актуальні і в пристроях, у яких потрібно, щоб механізм обертався із певною кількістю оборотів. Наприклад, пилорама, бензинова пила.
Де недорого купити двигун в Україні
Купити двигунне складе труднощів, якщо обрати і замовити його в нашому інтернет-магазині. Продаж двигунів завжди активізується навесні. Багато користувачів виявляють необхідність заміни мотора перед сезоном весняно-польових робіт і розуміють, що потрібно купити новий двигун на мотоблок.
Але не тільки фермерська техніка вимагає нового двигуна навесні. Різні пристрої для ремонту і будівництва теж слід оновити. У нас ви зможете купити двигун загального призначення. Ціна двигунів багато в чому залежить від їх технічних характеристик, типу палива і виробника.
Ціни на двигуни
Часті питання про двигуни
📢 Які двигуни найдешевші ?
🔥 Які двигуни відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії двигуни:
💸 Яка ціна на двигуни у 2024 році ?
Ціни на двигуни у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 3767₴
- Максимальна ціна: 104770₴
- Середня ціна: 16178₴
🗲 Які новинки в категорії двигуни у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії двигуни: