Віброрейки - алюмінієві і сталеві
Віброрейка - високопродуктивна і ефективна будівельна техніка, яка використовується під час укладання бетону. Вона здійснює ущільнення суміші і проводить її вібраційну обробку.
Дане обладнання для бетонних робіт дає можливість істотно збільшити їх швидкість і підвищити якість заливки конструкцій на будівельному об'єкті.
Віброрейка для укладання бетону проста за своєю будовою і, разом з тим, дуже надійна і результативна. Вона складається із металевої рами. На ній закріплено вібраційний механізм. На нього передається обертальний момент від двигуна. При цьому вібраційний механізм поширює коливання, які передаються на алюмінієву рейку і впливають на розчин.
Як працювати із віброрейками і де їх використовувати
Під час роботи, пристрій укладають на поверхню, яку потрібно ущільнити і потім переміщають його по ній. У процесі маніпуляцій із розчину видаляється повітря. Тверді частинки тісніше прилягають до цементу, ущільнюючи масу. В результаті суміш спочатку розрівнюється, а потім осідає, досягаючи потрібного рівня щільності і міцності. Поверхня вирівнюється, що повністю позбавляє її від непотрібних дефектів, стиків і швів. Вирівнювання можна проводити по напрямних або за допомогою лазерного нівеліра. Для того, щоб зручно працювати на майданчиках різного розміру і форми, вібруючі рейки мають змінні леза, різні за довжиною. Інструмент унікальний тим, що дозволяє досягти необхідного результату дуже швидко, витративши мінімальні фізичні зусилля. Аби сила вібрації не передавалася на руки працюючому оператору, задіюється спеціально розроблена система гасіння коливань. Робота вимагає деякого досвіду і навичок, аби домогтися повного контролю над ущільнюваною поверхнею і максимально якісного результату. Пристрій комфортний тим, що працювати з ним можуть одночасно не один, а кілька майстрів. Представлена техніка активно застосовується під час ремонту та будівництва доріг. Вона актуальна при укладанні бетонної підлоги, майданчиків та інших покриттів. Устаткування необхідне там, де потрібна рівна і міцна бетонна поверхня, стійка до води і морозу. Робить бетонні роботи ефективними і підвищує їх якість. Сфера застосування: приватне і промислове будівництво, дорожні роботи, прокладка тунелів.
Різні види та їх особливості
За типом встановленого двигуна, віброрейки діляться на:
- Бензинові. Вони автономні у роботі, що найважливіше. Крім того, відрізняються підвищеною продуктивністю і тривалим ресурсом. Універсальні. Використовуються і на домашніх будівництвах, і у промисловому масштабі.
- Електричні. Залежать від мережі, що є мінусом у роботі. Проте з ними можна працювати і в закритих приміщеннях.
В залежності від того, як цей інструмент переміщається по поверхні, що вирівнюється, існує два типи:
- Подвійні. Два профілі – два ефекти. Одна рейка створює вібрацію, а інша – вирівнює дефекти поверхні. Інструмент ущільнює свіжоукладену суміші, коригує поверхні. Працює по напрямних. Довжину профілю змінюють залежно від розміру робочої площі. Мінус – велика вага .. Тому рухатися безпосередньо по бетону вона не може. Потрібно виставити маяки, аби рама спиралася на них.
- Плаваючі. Вкрай зручні в експлуатації. Не тільки ущільнюють і вирівнюють бетон, а ще й роблять його чистову обробку. Друга назва – обробна. Легка за вагою. Без праці пересувається по поверхні. Для управління потрібен один оператор. Застосовується без напрямних.
Якщо у вас різні за величиною майданчики для бетонування, то знайте, що є віброрейки:
- Розсувні. Їх довжину можна регулювати. Відмінний варіант для використання і у вузьких місцях, і на широких площах.
- нерозсувні. Довжина не змінюється.
Де недорого придбати?
Сьогодні купити віброрейку для використання на приватному або професійному будівництві дуже просто і легко. Наш Інтернет -магазин надає вам широкий вибір моделей, що розрізняються за типом двигуна і способу пересування по поверхні. Вони забезпечать вам якісне виконання дорожніх і будівельних робіт у Києві і по всій Україні. Ціна бензинових пристроїв вища, оскільки вони служать довше, більш продуктивні, відрізняються потужністю і можуть використовуватися у будь-якому потрібному місці. Розсувні рейки коштують дорожче, ніж нерозсувні, що пояснюється їх універсальним застосуванням. Ви зможете підібрати товар, найбільш підходящий за характеристиками і за ціною. Всі товари мають гарантію від виробника.
Ціни на віброрейки
Товар | Ціна |
---|---|
Профіль алюмінієвий Barret 3 м (BR-3)ф> |
6 846 ₴
|
Рейка вібраційна Barret S-Powerф> |
25 998 ₴
|
Алюмінієвий розсувний профіль Enar Q (2,5-4,5 м)ф> |
42 795 ₴
|
Віброрейка Barret S-Power Turboф> |
31 290 ₴
|
Віброрейка Vitals Master VBF 36-4sф> |
22 623 ₴
|
Часті питання про віброрейки
📢 Які віброрейки найдешевші ?
🔥 Які віброрейки відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії віброрейки:
💸 Яка ціна на віброрейки у 2024 році ?
Ціни на віброрейки у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 2802₴
- Максимальна ціна: 252430₴
- Середня ціна: 26465₴