Нарізувач швів - зручний інструмент для нарізування швів у бетоні та асфальті
Різьбяр швів – конструктивний технічний пристрій, призначений для різання асфальту і бетону. Прорізає покриття на необхідну для виконання певних завдань глибину. Прилад економічно ефективний, актуальний при великому обсязі робіт, відповідає технічним вимогам до монтажу і демонтажу.
Особливості, будова і принцип роботи
Нарізувачі швів представляють собою міцну і жорстку конструкцію. Вона складається зі сталевої рами на колесах, на якій встановлений двигун. На валу розміщено гострий алмазний диск (фреза). Передавальний механізм проектує оберти двигуна на вал, змушуючи його швидко обертатися. В обов'язковому порядку на кожній моделі є регулятор глибини різу з візуальним глибиноміром. Потрібна позиція по глибині надійно фіксується обмежувачем. Ріжучий диск піднімають і опускають за допомогою ручного маховика. Диск захищений кожухом для безпеки. Для більш точного різу на кожусі розміщений передній візир. При заміні диска кожух легко піднімається. Різьбяр швів здатний працювати із сухою поверхнею або різати мокрі матеріали. Тому в його комплектацію входить і бак для води, з якого вода під тиском подається на ріжучу фрезу. Відповідно до світових стандартів безпеки, усі нарізувачі швів обладнані аварійним гальмом для моментального виключення машини у надзвичайній ситуації.
Можливості та використання
Ключове завдання представленого пристрою – безпосередня нарізка швів різного типу: усадочних, конструкційних, компресійних, температурних. Крім неї нарізувач швів успішно порається із такими роботами:
- підрізування цегли, тротуарної плитки, краю асфальту
- вирізкою виїмок у вигляді прямокутника в бетонних і асфальтних конструкціях < li>розтином дорожнього полотна та інших твердих поверхонь
- демонтажем перекриттів і фундаменту
- прокладкою підземних електро-, газо-, і телекомунікацій
- санацією статі в промислових цехах
- відбором проб дорожнього полотна лабораторіями
Виходячи з переліку можливих дій, визначається і сфера застосування - алмазна. Вона досить широка і включає будівництво і ремонт доріг, тротуарів, промислове і цивільне будівництво, садовий і ландшафтний дизайн.
Як обрати нарізувач швів?
< p>При роботі найважливіший параметр - глибина різу, яка безпосередньо залежить від потужності двигуна і його типу. За типом харчування нарізувачі швів діляться на:- Дизельні. Ці машини розраховані на масштабні обсяги робіт. Витривалі і професійні. Ріжуть бетон і камінь на глибину від 30 до 90 см. Мінус – висока ціна і великі габарити.
- Бензинові. Найпопулярніші і універсальні. Працюють автономно. Мобільні. Можуть виконувати досить об'ємні роботи. При цьому легкі в управлінні. Потужність двигуна варіюється від 3 до 20 кВт. Здатні різати на глибину від 12 до 30 см.
- Електричні. Легкі, маневрені, зручні. Працюють у закритих приміщеннях, оскільки екологічно чисті і негаласні. Можливе нарізання глибини – від 24 до 50 см. Недолік – прив'язані до мережі.
При виборі користувачі також радять врахувати:
- Наявність приводу на колеса. Несамохідний прилад потрібно штовхати перед собою. Якщо він легкий, а поверхня рівна і невелика -це не складе труднощів. Але для великих територій з ухилом краще обирати самохідні машини.
- Діаметр диска. Чим він більший, тим на більшу глибину проникає апарат.
- Обсяг бака для води. Має значення при великому обсязі різання. Якщо бак збільшений, то не виникає потреба зупиняти роботу і заправляти контейнер водою.
Де купити?
Нарізувач швів – потужний і досить складний за своєю будовою агрегат. Для його виготовлення використовуються якісні і дорогі матеріали. Тому ціна його ніяк не може бути низькою. Тому дрібні фірми або приватні особи прораховують, що дешевше брати нарізувач швів в оренду, ніж купити його, виклавши відразу великі гроші. Але великі будівельні або дорожні компанії завжди беруть таку машину у власність, тому що існує ряд завдань, з якими впорається лише нарізувач швів. Обрати і замовити будівельну техніку найвигідніше через інтернет- магазин. Якщо у вас виникла потреба у її використанні при дорожніх або будівельних роботах у Києві або будь-якому іншому місті України, то наш супермаркет З торгом надасть широкий вибір моделей із різною потужністю і додатковими функціями.
Ціни на швонарізчики
Товар | Ціна |
---|---|
Різак по бетону і силікату Yato YT-82158ф> |
14 696 ₴
|
Електрорізак GTM DC350ф> |
16 446 ₴
|
Бензоріз Yato YT-84820ф> |
34 320 ₴
|
Швонарізчик Barret AK50Bф> |
43 092 ₴
|
Швонарізчик Caremack MF 14-4 (340091003)ф> |
33 241 ₴
|
Часті питання про швонарізчики
📢 Які швонарізчики найдешевші ?
🔥 Які швонарізчики відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії швонарізчики:
🛒 Які швонарізчики з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії швонарізчики:
💸 Яка ціна на швонарізчики у 2024 році ?
Ціни на швонарізчики у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 3713₴
- Максимальна ціна: 302024₴
- Середня ціна: 67778₴