Трифазні стабілізатори напруги для будинку не такі популярні, як однофазні. Все ж таки вони зустрічаються, а обладнання, що вимагає три фази для роботи, також не захищене від мережевих проблем. Перепади напруги не лише погіршують функціонування дровоколів, верстатів, електричних плит, а й призводять до серйозних поломок. Цього цілком достатньо, щоб замислитися над покупкою надійного випрямляча струму. Тільки так можна вберегти техніку від негативного впливу викривлень електромережі.
Яким має бути стабілізатор напруги 380 Вольт для дому?
Крім того, що трифазний вирівнювач повинен мати хороший запас потужності і витривалість, не менш важливі інші характеристики. Особливу увагу варто звернути на:
- Різновид стабілізатора. У продажу є кілька варіантів:
- Релейні дешевші від інших. Вони швидко реагують на перешкоди, але точність регулювання погана. Для чутливого обладнання це не найкращий варіант.
- Електронні - симісторні та тиристорні відрізняються довговічністю та швидкодією. Точність вирівнювання краще, ніж у релейних, але ступінчасте регулювання може її погіршувати. Діапазон регулювання широкий для мереж з просіданнями та стрибками.
- Сервопривідні відрізняються відмінною точністю з відхиленням від норми не більше ніж 1%. Цьому сприяє безступінчасте вирівнювання струму. Але швидкість реакцію спотворення на недостатньому рівні.
- Інверторні найсучасніші. Вони дорогі, але ефективніші за решту разом узятих. Вони поєднують малогабаритність, точність, швидкодію і безшумність. Для власного енергозабезпечення споживають мінімум енергії та є енергоефективними.
- Точність випрямлення. Чим вона вища, тим чутливіше обладнання можна підключати:
- 5-10% - найнижчий показник. Не підходить для електроніки, але добре працює з побутовою технікою.
- 3-5% - розрахована на кухонні прилади та інше домашнє обладнання.
- 1-3% - найточніше регулювання для надчутливої апаратури.
- Настінний або підлоговий. У цьому випадку вибір залежить від місця, де монтуватиметься пристрій. Перші компактніші, тому ідеальні і для дачі, і для дому.
- Варіант підключення. Мережеві стабілізатори підключаються до розетки та живлять одного споживача. Магістральні за допомогою клем з'єднуються зі щитком розподілу і захищають всю домашню мережу з приладами, що працюють від неї.
- Діапазон регулювання. Якщо проблема у просіданнях, потрібен стабілізатор з нижньою межею від 90В. А якщо турбують стрибки напруги, то віддавайте перевагу моделі з можливостями стабілізації 300В. Є й універсальні різновиди, наприклад, 160-250В.
Де придбати трифазний стабілізатор напруги для дому високої якості?
В інтернет-магазині З Торгом - асортимент, якому багато хто позаздрить. Оригінальна техніка з Європи, Америки, Азії та України вже чекає на вас. Ми є офіційним дилером виробників і пропонуємо тільки перевірену та сертифіковану продукцію. Покупка у нас безпечна та вигідна. Оформляємо кредит або розстрочку, щоб уже завтра ви змогли користуватися якісним обладнанням, непомітно для сімейного бюджету.
А також:
- поступаємось у ціні, якщо вмієте торгуватися;
- доставляємо замовлення безкоштовно по Києву та всій країні;
- для зручності оплати передбачили кілька способів;
- продовжили термін на обмін/повернення до 30 днів.