Стабілізатор напруги 220В для будинку - це найкраще рішення для захисту побутової та комп'ютерної техніки. Ні для кого не новина, що українські електричні мережі дуже грішать перепадами напруги. Найяскравіше проблема виражена у сільській місцевості, але й у великих містах у годину пік проблем не уникнути.
При просіданні струму обладнання може функціонувати некоректно, а то й зовсім відмовляється працювати. Стрибки, що перевищують норму, взагалі призводять до серйозних поломок і дорогого ремонту. Саме тому краще один раз витратитись на якісний випрямляч.
Які однофазні стабілізатори напруги можна вибрати?
Вибір на ринку дуже великий і покупцю без будь-яких знань буде непросто зробити вибір. У продажу зустрічаються моделі з різним типом монтажу:
- Підлогові;
- Настінні;
- Переносні.
Перші найгабаритніші і найпотужніші. Другі навішуються на стіну, а ось мобільні легко переміщуються і вимагають мінімум місця для установки.
Але якщо з цим питанням самостійно розібратися кожному під силу, то визначитися з методом підключення стабілізатора напруги 220 Вольт для дому складніше.
Можливо лише два варіанти:
- Мережевий. У цьому випадку вирівнювач підключається до мережі, і запитується один-два споживача. Його потужність рідко більша за 2000 Вт, але він компактний і недорогий.
- Магістральний. Стабілізатор підключається до розподільного щитка за допомогою клем. Стабілізованим струмом живляться всі електроприлади у будинку. Він навіть підійде для дачі, адже запас потужності починається від 4000 Вт.
За принципом роботи випрямлячі також різні. Сьогодні у розпорядженні покупця є величезний асортимент. Різновиди відрізняються як можливостями, так і ціною. А вона далеко не останнім фактором при виборі.
Розрізняють стабілізатори:
- Релейні. Найдоступніший вид нормалізаторів. Він спрацьовує швидко, але точність стабілізації невисока. Відхилення можуть досягати від 5 до 10%, що підійде для побутової техніки, яка не чутлива до перешкод. При цьому його конструкція настільки проста, що відремонтувати її легко. Ідеальний варіант для дачі.
- Сервомоторні. Випрямлячі теж коштують недорого, але вони більше споживають енергії для своєї працездатності. Швидкість спрацьовування дещо нижча, ніж у релейних, але точність регулювання набагато вища. Відхилення не більше +/- 1%.
- Електронні. Окрім трансформатора з обмотками мають силові електронні ключі. Тут і швидкість корекції та точність на високому рівні. Вони практично безшумні та довго служать. Але регулювання напруги ступінчасте, а не плавне. При невеликій кількості щаблів точність випрямлення може погіршуватися.
- Інверторні. Найдорожчі та надійні стабілізатори. Вони і компактні, і тихі, і точні, швидкодіючі. Діапазон перетворення найширший - 90-350В. Щоправда, інвертори можуть бути чутливими до низьких або високих температур. Але деякі виробники попрацювали над цим. Наприклад, італійські інвертори зберігають працездатність від -25 до +60 градусів.
Де купити вирівнювачі для дому в Україні?
Офіційний дилер компаній-виробників інтернет-магазин З Торгом гарантує безпеку та вигідність покупки. Ми продаємо лише оригінальну продукцію, яку замовляємо у наших партнерів. Завдяки цьому покупці у Києві, Одесі та інших містах та містечках країни користуються високоякісним обладнанням. Більше того, з нами співпрацюють великі підприємства, які регулярно замовляють у нас будівельне, верстатне, прибиральне та інше обладнання.
Пропонуємо:
- доставку по всій країні;
- варіанти оплати на вибір;
- знижки та подарунки в період дії акцій;
- регулярно оновлюваний асортимент;
- обмін/повернення протягом 30 днів.