Ручні ножівки використовуються майстрами досі, незважаючи на великий асортимент акумуляторних, бензинових та електричних альтернатив. Цей механічний різальний інструмент має компактні розміри і застосовується там, де доступ для більш сучасних аналогів обмежений. Він не підведе ніколи, навіть якщо електрика в майстерні буде вимкнена. Проста конструкція та доступна ціна роблять одне з найдавніших пристроїв для різання популярним до сьогодні.
Якою буває ножівка: різновиди та особливості
Ручні пилки можуть бути універсальними, але не всі. Найголовніша класифікація різального інструменту з оброблюваного матеріалу. Розрізняють ножівки по:
- дереву;
- гіпсокартону та пінобетону;
- металу.
Ручна пилка по дереву вважається найдавнішою. Вона відрізняється великими зубами, які легко врізаються в деревину будь-якої породи. Але виробники пропонують сьогодні величезну кількість моделей із зубцями різного розміру.
Інструмент для розпилювання дерева ділиться на кілька типів:
- Класичну. Її конструкція з обрізаною вершиною знайома навіть дитині. Вона точно є в арсеналі домашніх майстрів та професійних столярів, теслярів. Справляється з поперечним та поздовжнім різом. Це може бути ножівка по дереву як з великим зубом, так і з дрібним. Крок між ними знаходиться в діапазоні 15-65 мм. Лінія зрізу грубувата і з шорсткістю.
- Садову. Інструмент вузькоспеціалізований та більше розрахований на обрізку гілок невеликої товщини. У садових ножівок ріжуча частина у формі дуги, завдяки чому забезпечується найкраще зчеплення з деревиною. Зазвичай має дуже дрібні зуби, щоб кора не пошкоджувалася та зріз виходив рівним.
- Викружну чи вузьку. Така пилка є альтернативою електролобзику. Вона дуже тонка і підходить для вирізки криволінійних отворів. Зуби можуть бути з обох боків різного розміру, щоб контролювати чистоту пиляння. Дуже легка та компактна.
- Японську (шипову, пасувальну). Інструмент застосовується для різання різних матеріалів, саме тому він не лише столярна ножівка. З її допомогою обрізають шипи, працюють із ДСП, ламінатом, фанерою, пластиком та натуральним деревом. Іноді на верхній частині може приєднуватися обушок, який підвищує жорсткість конструкції та запобігає згинанню полотна.
Ножівка по гіпоскартону має бути такою, щоб різати матеріал, але не кришити його. Рівна лінія розпилу без сколів у цьому випадку - найважливіше.
Ручна пилка по металу має дещо іншу конструкцію, ніж пристрій для роботи з деревом. Вона складається з двох основних частин:
- рами;
- ріжучого полотна.
Ріжуча частина змінна і має дрібний зуб. Виконується вона із швидкорізальної сталі, що дозволяє різати різні метали та прослужити довше. Довжина ножівки рідко більша за 400 мм, а глибина різу залежить від висоти рами. У деяких моделей ріжуча крайка може повертатися під кутом 45, 90, 180 градусів. Зубці можуть розміщуватися як з одного боку, так і з обох. Остання ножівка, ціна якої вища за класичну варіацію, ріже практично всі матеріали, крім бетону та каменю.
Де придбати ручну пилку в Україні?
В інтернет-магазині З Торгом представлено кілька різновидів ножівок для різних робіт. У продажу моделі від українських та світових виробників, інтереси яких ми офіційно представляємо. У нас тільки оригінальна якість, що гарантує продуктивний робочий процес та високу якість результату.
Для клієнтів у нас не лише різноманітний асортимент, а й:
- доставка замовлень по всій країні;
- кілька способів оплати покупки;
- оформлення кредиту чи розстрочки;
- акції - знижки та приємні подарунки;
- достовірна інформація про кожен товар.
Ціни на ручні ножівки
Часті питання про ручні ножівки
📢 Які ручні ножівки найдешевші ?
🔥 Які ручні ножівки відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії ручні ножівки:
🛒 Які ручні ножівки з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії ручні ножівки:
💸 Яка ціна на ручні ножівки у 2024 році ?
Ціни на ручні ножівки у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 60₴
- Максимальна ціна: 3332₴
- Середня ціна: 610₴