Без процесу шліфування не обходиться жодна робота у сфері виробництва апаратів, у столярній, слюсарній справі, у ремонті автомобілів, будівництві та багатьох інших напрямках. Там, де шліфування здійснюється у великих обсягах або потрібна максимальна точність, фахівці застосовують спеціальні пристрої. Як правило, це полірувальні машини чи осциляційно-шпиндельні шліфувальні верстати. В якості витратного матеріалу вони використовують абразивні шліфувальні гільзи, часто іменовані втулками. Їх основне призначення - ефективне очищення зварних швів, видалення слідів фарби та напливів металу на поверхні, усунення вад та дефектів у процесі виготовлення різної апаратури та ємностей. Крім того, застосовуються шліфувальні втулки в монтажних та ремонтних роботах при встановленні конструкцій, а також для обробки кромок та контурів при виготовленні двигунів.
Відмінні риси шліфвтулок
Підбір цих аксесуарів залежить від специфіки передбачуваних робіт. Тому в першу чергу користувачі звертають увагу на такі моменти:
- конфігурація виробу - циліндр або конус;
- діаметр - продукція такого плану передбачає діапазон від 4 до 100 мм;
- ширина робочої частини - 10-60 мм;
- розмір зерна - від 36 до 240 одиниць.
Варто сказати, що рівень зернистості передбачає особливості використовуваного матеріалу. Наприклад, аксесуари з поверхнею з корунду А можуть бути використані практично для будь-яких типів сировини, що обробляється. Цирконієвий корунд Z добре зарекомендував себе при дії на нержавіючу сталь. Важливими властивостями при цьому можна вважати недопущення засолювання інструменту та зниження нагрівання металу.
Шліфувальні гільзи фіксуються на оправках, що містять особливі надрізи. Злегка розширюючись під час роботи, вони забезпечують надійне кріплення оснастки. Надягання втулок відбувається шляхом легкого повороту за годинниковою стрілкою.
Вартість даного витратного матеріалу цілком доступна для споживачів - купити абразивні гільзи пропонують за ціною від 80 до 1000 грн. Їхнім продажем займається торговий майданчик Storgom, де придбати товар можна в режимі онлайн. Замовляючи шліфувальні втулки в інтернет-магазині, покупці можуть розраховувати на оперативну доставку товарів у Києві та інших містах України.
Ціни на шліфувальні втулки
Часті питання про шліфувальні втулки
📢 Які п.м. найдешевші ?
На сьогодні найдешевші п.м.:
🔥 Які п.м. відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії п.м.:
🛒 Які п.м. з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії п.м.:
💸 Яка ціна на п.м. у 2025 році ?
Ціни на п.м. у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 1457₴
- Максимальна ціна: 24204₴
- Середня ціна: 7019₴
🗲 Які новинки в категорії п.м. у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії п.м.: