Листовий наждачний папір - тип абразивного виробу, що найбільш часто вибирається. Цей спеціальний вид шліфувального матеріалу має широкий спектр застосування. Він незамінний, коли потрібно відполірувати шорстку поверхню з дерева, гіпсу, скла, видалити старі лакофарбові матеріали. Аксесуар також допоможе позбавитися металевої іржі або матувати поверхню перед повторним фарбуванням. Найчастіше наждачний листовий папір використовується для ручної роботи, проте він придатний і як аксесуар для шліфувальних машин, до яких кріпиться спеціальними липучками.
Характеристики та особливості шліфувальних листів
Найвідоміший представник абразивів - наждачний лист. Цю продукцію виготовляють з тканини або паперу, на поверхні яких з одного боку за допомогою клею закріплені абразивні зерна. Шліфування листами можна виконувати вручну або через електроінструмент. Залежно від абразивного матеріалу розрізняють електрокорундові, карбідокремнієві види листів. Шліфувальні листи можуть мати у складі абразив, нанесений до одного або декількох шарів.
Функціональні особливості шліфувального листа такі:
- Ефективно шліфує деревину та матує поверхні, вкриті фарбою та лаком;
- Специфіка наждакового листа криється у водонепроникному просоченні, за рахунок чого збільшується термін служби та збільшується рівень стійкості на розрив та показник еластичності;
- Використовується для функціонального інструменту;
- Кріпиться безпечно через липучку або затискач;
- Широкий асортимент типорозмірів та форм.
Як вибрати шліфувальні листи?
Хороший наждачний папір - той, у якого зерна не відриваються від основи (навіть при інтенсивній роботі при високих температурах), до зерен не прилипає пил, а міцний носій не рветься. При шліфуванні завжди потрібно починати з листів з нижчим маркуванням, а потім послідовно переходити до нижчої градації та вищого маркування. Досить рідко для шліфувальних робіт знадобляться листи лише однієї градації, найкраще мати їхній повний комплект. Тому вибираючи аркуші наждакового паперу зверніть особливу увагу на три параметри. Для якої поверхні призначені, до яких обертів електроінструменту вони пристосовані і якої вони градації. Це, безумовно, найважливіший параметр, яким слід керуватися під час вибору наждачки. Дане маркування про зернистість розташоване на нижній стороні листа. Чим вище число, тим дрібніше зерно.
Залежно від матеріалу обробки розрізняють шліфлисти відповідної градації:
- дерево - від Р 24 до Р 400;
- лакофарбові покриття - від Р 40 до Р 600;
- штукатурка - від Р 20 до Р 24;
- видалення іржі - від Р 80 до Р 500;
- пластмаси - Р 600 - Р 1200;
- лакофарбове матування - від 800 до 1500 Р.
Шліфувальні листи: де купити недорого в Україні?
Купити якісний шліфувальний лист від надійних виробників можна в інтернет-магазині Storgom. У каталозі ви знайдете широкий асортимент високоякісних шліфувальних листів різного маркування, розміру, форми (трикутні, квадратні, прямокутні, дельтоподібні, ромбоподібні і т.д. Усі вони підходять для вібраційної та дельтавидної шліфувальної машини і не тільки. Продаж шліфувальних листів здійснюється оптом та в роздріб). Ціна залежить від їх товщини, а також обсягу замовлення. Для покупки заповніть онлайн форму на сайті або зателефонуйте.Доставка в Києві та по всій Україні.При необхідності ви можете зв'язатися з консультантом для отримання більш докладної інформації про позицію товару.