Бури для перфораторів використовуються у ході свердління отворів різної глибини та діаметру в бетонних, кам'яних, гранітних, плиткових та інших конструкціях підвищеної твердості.
Ключові відмінності бура від свердла – вища міцність, стійкість до зношування, особлива конструкція хвостовика. У хвостовиках бурів є спеціальні пази для надійного з’єднання з перфораторними патронами. У хвостовій частині свердл такі пази відсутні.
Технічні можливості бурів
Бур складається з кількох частин:
- хвостової (фіксується у патроні);
- спіральної (з канавкою для відведення пилу та залишків оброблюваного матеріалу);
- ріжучою (виготовляється з напиленням, додаванням твердосплавних матеріалів, заточена для легшого занурення в оброблювану конструкцію).
Режим роботи встановлюється перемикачем перфоратора: довбання (зворотно-поступальні рухи), свердління (обертання), свердління з ударом (обертання зі зворотно-поступальними рухами).
Перфораторні бури характеризуються такими особливостями:
- висока міцність, зносостійкість (набагато вище, ніж у класичних свердл);
- чудові ріжучі властивості, швидке буріння (висока продуктивність пояснюється ударним навантаженням);
- можливість просвердлити набагато глибші отвори, ніж при використанні свердл;
- продуманий механізм відведення тепла та пилу;
- сумісність із популярними перфораторними патронами;
- широкий асортимент форм та розмірів (можна підібрати виріб із необхідними габаритами).
Критерії вибору бурів:
- Діаметр, довжина (підбираються в залежності від конфігурації створюваних отворів).
- Сумісність (тип кріплення). SDS-Plus використовується для менших діаметрів, SDS-Max – для більших. Чим більший діаметр отвору, тим більш високі вимоги пред'являються до характеристик перфоратора (передусім, це стосується потужності, швидкості обертання).
- Перелік матеріалів, які можна обробляти (цегла, бетон, армований бетон, плитка, камінь, граніт). Бури не призначені для свердління дерева та металу, ці матеріали обробляються свердлами.
- Параметри наконечника (форма, розмір, матеріали).
- Наявність/відсутність напилення, що допомагає підвищити міцність, твердість.
- Вид. Проломні вироби використовують при роботі з дуже твердими конструкціями, у випадках, коли необхідне максимально точне центрування. Шнекові – допомагають свердлити глибокі отвори, забезпечуючи ефективне відведення пилу. Набірні – виготовляються з різьбовим з'єднанням для накручування на хвостовик. Пустотілі – дозволяють покращити видалення пилу.
Перед початком свердління необхідно переконатись у надійності фіксації бура у патроні. Щоб уникнути прискореного зносу інструменту, на хвостовик, що встановлюється, наносять спеціальне мастило. У ході роботи слід міцно утримувати перфоратор двома руками, не прикладати надмірних зусиль, контролювати ступінь нагрівання, робити технологічні перерви. Перегрівання призводить до безповоротного погіршення ріжучих властивостей, виникає потреба у заміні бура.
Чому варто купити бури на перфоратор в інтернет-магазині З Торгом?
Ми пропонуємо придбати бури провідних виробників за доступною ціною. Ви можете недорого замовити необхідні вироби, ознайомившись із широким асортиментом товарів, представлених в онлайн каталозі.
В Україні продаж бурів та інших товарних категорій здійснюється з максимально швидкою відправкою поштовими, кур'єрськими службами чи транспортними компаніями. Якщо ви знаходитесь у Києві, вам доступний ще один спосіб отримання замовлення – самовивіз із нашого роздрібного магазину.
Ціни на бури для перфораторів
Часті питання про бури для перфораторів
📢 Які бури для перфораторів найдешевші ?
🔥 Які бури для перфораторів відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії бури для перфораторів:
🛒 Які бури для перфораторів з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії бури для перфораторів:
💸 Яка ціна на бури для перфораторів у 2024 році ?
Ціни на бури для перфораторів у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 11₴
- Максимальна ціна: 15904₴
- Середня ціна: 1290₴
🗲 Які новинки в категорії бури для перфораторів у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії бури для перфораторів: