Щоб садові та городні рослини добре плодоносили, їм потрібна достатня кількість вологи. Дощової води не завжди буває достатньо, особливо у посушливі сезони. Виручить у будь-якій ситуації обладнання для крапельного поливу. У сукупності воно створює систему, яка безперебійно подає рідину до коріння. Витрачається вона економно, а ґрунт не утрамбовується.
Яке обладнання для поливу потрібне?
Система крапельного зрошення складається з окремих елементів. Якщо прибрати хоч один із них, функціонування або буде порушено, або взагалі стане неможливим. Для організації систем «полив та зрошення» необхідні такі комплектуючі:
Насоси. Це найважливіша складова поливальної системи, що відповідає за забір та подачу води у всі точки споживання. Краще віддавати перевагу моделям, що самоусмоктують, тоді можна і натиск контролювати, і продуктивність, і здійснювати забір ресурсу з будь-якої ємності, а не з водопроводу. За технологією підійде помпа:
- вібраційна,
- вихрова,
- відцентрова.
Фахівці рекомендують звертати увагу на таку функцію як захист від сухого ходу. У разі нестачі води в резервуарі захисний механізм спрацьовує та припиняє роботу. Але це ще не все для поливу, а лише одна складова.
Магістралі. Виготовляються зазвичай із пластику, але є і металеві. За ними вода надходить із джерела водозабору у стрічки або трубки. Їхній діаметр може бути різним, що впливає на пропускну здатність. Чим коло більше, тим на більшу площу вона розрахована.
Трубки та стрічки. Ресурс для поливу городу з магістралей розподіляється трубчастими елементами з гуми або ПВХ і розподіляється по споживчих точках. Обидва матеріали гнучкі, стійкі до впливу атмосферних факторів та підходять як для саду, так і для городу. Відрізняються лише ціною. Гумові стрічки коштують дорожче, ніж із полівінілхлориду.
Крапельниці. Елементи є частиною краплинної системи поливу. Вони відрізняються лише формою - прямі або Г-подібні. Останні цілеспрямованіше подають краплі води.
Дощівники. Цими насадками оснащуються системи автоматичного поливу. Виробники пропонують кілька видів:
- осцилюючі - для ділянок прямокутної форми;
- імпульсні - для дачі з декоративними та плодовими рослинами;
- висувні - для поливу газону без захаращення ландшафту трубками та насадками;
- кругові - для рівномірного розпилення води на всі боки;
- равлики - для компактних ділянок (теплиць, оранжерей).
Сполучні елементи та перехідники. Сюди можна включити фітинги, розгалужувачі, гумові прокладки, куточки, муфти тощо. Вони з'єднують всі перераховані вище комплектуючі в єдине ціле.
Фільтри. Елементи фільтрації найбільш потрібні в системах крапельного поливу. Вода в них рухається з малою швидкістю, що сприяє утворенню відкладень на стінах. У майбутньому вони спричинять закупорку. А взагалі будь-яку поливальну систему краще оснащувати фільтрами, щоби спростити процедуру обслуговування.
Де придбати обладнання для всіх видів поливу?
В інтернет-магазині З Торгом є все необхідне для створення поливальної системи. Будучи офіційним дилером компаній-виробників в Україні своїм клієнтам пропонуємо товар тільки в оригінальній якості. У продажу преміальні та бюджетні, побутові та професійні комплектуючі та обладнання. Тут ви знайдете все, відповідно до вимог та вартості.
Також для клієнтів:
- доставка по всій країні;
- можлива оплата декількома способами;
- можна здійснити покупку у кредит чи розстрочку;
- обмін/повернення протягом 30 днів.
Ціни на полив і зрошення
Часті питання про полив і зрошення
📢 Які полив і зрошення найдешевші ?
На сьогодні найдешевші полив і зрошення:
🔥 Які полив і зрошення відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії полив і зрошення:
🛒 Які полив і зрошення з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії полив і зрошення:
💸 Яка ціна на полив і зрошення у 2024 році ?
Ціни на полив і зрошення у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 2₴
- Максимальна ціна: 13055₴
- Середня ціна: 819₴
🗲 Які новинки в категорії полив і зрошення у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії полив і зрошення: