Коронки для свердління - найбільш затребуване та ефективне оснащення для випилювання круглих отворів у різних матеріалах. Вони працюють з бетоном, цеглою, металом, склом, пластиком, деревом, деревностружковими та деревноволокнистими плитами, каменем. Кожна насадка призначена для певного матеріалу, але є й універсальні моделі. У кожному разі робочий процес прискорюється, а якість результату підвищується. Це ідеальне співвідношення, яке незамінне під час будівельно-ремонтних, сантехнічних, меблевих, теслярських робіт, плиткового оздоблення тощо.
Свердлильна коронка: у чому переваги її використання?
Різновидів насадок для свердління отворів дуже багато. Це і спіральні, і пір'яні, і конусні свердла. Але циліндричні фрези все ж таки стали найпопулярнішими, а причина в численних перевагах:
- Коронкою вдається вирізати отвір строго заданих параметрів. Під час прорізування насадка не з'їдає довкола себе матеріал, тому проріз повністю відповідає діаметру оснастки.
- Завдяки порожнистості та різанні тільки по контуру ріжуча кромка повільно зношується, що робить її довговічною.
- Немає необхідності застосовувати привід великої потужності. Підійде не тільки магнітний свердлильний верстат і перфоратор, а й дриль та шурупокрут.
- Краї вирізу менш шорсткі без задирок, ніж після обробки класичним спіральним свердлом. Немає потреби у додатковій обробці отвору, що заощаджує час.
- Немає необхідності в попередньому засвердлюванні, що прискорює свердління отворів.
- Невисокий шум та пилоутворення, що створює комфортні робочі умови.
- Глибину занурення легко контролювати до 80 мм. Але у промислового обладнання вона може досягати 1,5 м.
- З боку оператора не потрібно докладати жодних зусиль, що мінімізує втому.
- Усі ці фактори впливають на підвищення продуктивності. Робота комфортна та безпечна без зайвих маніпуляцій.
Коронка для свердління: різновиди та особливості
Класифікацій кільцевих фрез існує досить багато. Одна з найпопулярніших по матеріалу, що обробляється. Так, універсальні насадки існують, але коштують вони недешево, та й швидко зносяться через часту експлуатацію. Саме тому професіонали вибирають коронку відповідно до матеріалу, який потрібно свердлити. Тут розрізняють циліндричні свердла:
- по дереву;
- по металу;
- по бетону;
- по каменю;
- по нержавіючій сталі;
- по склу;
- по пластику;
- по гіпсокартону і т.д.
Ще одна класифікація коронок за матеріалом, з якого вона зроблена. Саме від сплаву залежить міцність та можливість просвердлювання в тій чи іншій поверхні. Розрізняють такі коронки для пророблення отворів:
- Твердосплавні. Ріжуча частина оснащується победітовими напайками. Що дозволяє свердлити бетон та цеглу. В якості приводу можна використовувати звичайний дриль. Щоправда, купувати найдешевші коронки не варто. Через одне-два свердління победіт відлетить. Щоб продовжити термін служби свердла, давайте йому охолонути після кожного прорізу.
- Алмазні. Вони призначені для створення прорізів у найтвердіших матеріалах, таких, наприклад, як залізобетон. На лінію ріжучої кромки нанесені кристали алмазів різної фракції шляхом або напилення, або напайки. Другий варіант довговічніший і ефективніший. Найкращим приводом для них є перфоратор.
- Карбід-вольфрамові. Свердлять будь-які по щільності матеріали, крім армованих. Зовні схожі на діамантові. Також ефективні в руках професійного та домашнього майстра.
- Біметалеві. Коронки застосовують для наскрізного свердління дерева, легованої сталі та інших матеріалів. Ріжуча кромка із загостреними зубцями. Стійка до зносу за рахунок швидкорізальної сталі та вольфраму (8%) у складі.
- Пиляльні. Конструктивно схожі на біметалеві, але призначені для дерева, деревостружкових та деревноволокнистих плит, гіпсокартону.
Незалежно від типу коронки, можливо два варіанти різання - сухий та мокрий. Перший характеризується активним виділенням пилу. Насадка гріється, тому потрібно робити часті перерви, що знижує продуктивність.
Підвищити продуктивність допоможе мокре свердління. У місце обробки подається вода, що тримає в облозі пилові частинки і охолоджує оснащення. Найефективніший спосіб охолодження - використання спеціальної системи, що складається з балона і шланга, що подає. А найпростіший варіант, який підходить для горизонтального свердління, - налити на поверхню заготівлі воду і проводити свердління в цій калюжці.
Де купити найкращу коронку для свердління в Україні?
Все, про що мріє майстер, є в інтернет-магазині З Торгом. Тут ви знайдете інструмент та оснащення для професійної діяльності та для хобі. Ми впевнені в якості та надійності обладнання, яке представлене у продажу. Переконалися у цьому й тисячі наших покупців. Тепер справа за вами.
Серед постійних замовників кілька сотень державних підприємств. Ми намагаємося зробити покупку максимально комфортною для кожного, тому:
- доставка можлива по всій країні, а не лише у Києві;
- діапазон цін широкий, приємний кожному гаманцю;
- кілька способів оплати;
- можна торгуватись для отримання індивідуальної знижки;
- оформляємо кредит чи розстрочку, щоб життєві обставини не змушували чекати.
Ціни на свердлильні коронки
Часті питання про свердлильні коронки
📢 Які свердлильні коронки найдешевші ?
На сьогодні найдешевші свердлильні коронки:
🔥 Які свердлильні коронки відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії свердлильні коронки:
🛒 Які свердлильні коронки з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії свердлильні коронки:
💸 Яка ціна на свердлильні коронки у 2024 році ?
Ціни на свердлильні коронки у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 9₴
- Максимальна ціна: 33642₴
- Середня ціна: 1621₴
🗲 Які новинки в категорії свердлильні коронки у 2024 році ?
ТОП 5 новинок у категорії свердлильні коронки: