Пневматичний глибинний вібратор
Вібратор для бетону пневматичний – це ефективний пристрій створений для рівномірного розмішування бетонних розчинів. Будівельні роботи зі створення фундаментів, залізобетонних конструкцій передбачають заливку бетонної суміші.
Механічні коливання пристрою змушують рухатися маси, завдяки чому великі частинки осідають, а дрібні бульбашки повітря і води піднімаються вгору. Розчин стає текучим, м'яким, заповнює кути, ніші, розподіляється по всій поверхні. Змішування шарів створює більш міцні зв'язки, результатом ущільнення бетону є міцний матеріал, що володіє хорошим зчепленням з арматурним каркасом, поява тріщин, сколів зводиться до мінімуму. Бетонні маси здатні витримувати тривалий термін експлуатації, стійкі до морозів. З усім асортиментом цього обладнання ви можете ознайомитися в категорії Вібратори.
< h2> Особливості конструкції
Пневматичні глибинні вібратори працюють від стисненого повітря, яке виробляє компресор. Зносостійкість, продуктивність визначають таку затребуваність обладнання. З мінусів можна відзначити необхідність придбання компресора, але це нівелюється, враховуючи які обсяги здатен зробити пристрій за короткий проміжок часу. Вібробулава опускається в свіжий розчин, пристрій являє собою пневмомагістраль, яка служить джерелом енергії. Вібраційні коливання допомагають м'якій суміші заповнити навіть найдрібніші порожнечі.
Переваги обладнання
- висока ефективність початкової фази обробки бетону;
- для невеликих об’ємів робіт можна купити портативний прилад, який зручно тримати в руках або переносити по робочому майданчику;
- частота вібрацій, понад 22 тисяч на хвилину, необхідна при замішуванні мас з дрібними фракціями, для великих часток досить до 3500 коливань;
- великий діаметр ущільнення визначає високу швидкість виконання операцій;
- проста конструкція з гнучкого валу, який знімається, і наконечника відрізняється довговічністю;
- примітивне управління не вимагає специфічних знань, досить дотримуватися елементарних норм безпеки;
- агрегат не потребує захисту від стрибків напруги;
- максимальний діаметр наконечника складає 100 мм, що позитивно відбивається на продуктивності роботи.