Добрива для городу є ключовим елементом успішного вирощування рослин. Вони збагачують ґрунт тими необхідними поживними речовинами, які рослини не отримують від ґрунту, води для поливу і дощу. Добрива для саду та городу покращують ріст, цвітіння, збільшують урожайність культур.
У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати потрібні добрива для саду. У продажу є великий вибір препаратів для однорічних і багаторічних рослин. Менеджери можуть вас проконсультувати, підібрати оптимальне добриво для городу, оформити доставку в межах України.
Класифікація добрив для рослин
- Органічні. У цю групу входять такі добрива для саду, які утворюються в результаті життєдіяльності тварин, рослин. Це курячий послід, перегній, сапропель (мул прісних водойм), біогумус (органічні відходи, які переробляють черв'яки). Вони впливають на стан ґрунту, покращують доступ до отримання корисних речовин.
- Мінеральні. Друга група, що застосовується для прискорення росту, розвитку рослин. на їх виробництві спеціалізуються багато вітчизняних і зарубіжних виробників. Ви можете вибрати добриво для городу, виходячи з потреб кожної рослини.
- Органомінеральні - добрива для саду та городу, у складі яких є корисні речовини обох видів.
Види основних макроелементів у мінеральних добривах
- Азот. Азотні добрива сприяють розвитку зелені у рослин - прискорюють ріст листя, пагонів, надають їм здорового вигляду. Підходять препарати для підживлення овочевих культур ранньою весною і до середини літа. Основними компонентами азотних добрив є селітра і сечовина.
- Фосфорні добрива. Вони беруть участь у формуванні кореневої системи та цвітінні рослин, розвитку плодів. Вони особливо корисні для плодових і ягідних культур, покращуючи якість і кількість врожаю.
- Калійні добрива містять калій. Застосовуються добрива для городу для зміцнення рослин, підвищення стійкості до хвороб і стресових умов (морозів, слухняної погоди). Вони підходять для багатьох культур, особливо важливі при вирощуванні коренеплодів і плодових дерев.
Які існують препаративні форми добрив для саду та городу
- Гранульовані. Зручні в застосуванні, легко дозуються і зручно розподіляються по ґрунту.
- Рідкі. Швидко засвоюються рослинами, особливо корисні під час підживлення в періоди інтенсивного росту або при прояві хвороби.
- Гель. Повільно вивільняють поживні речовини, забезпечуючи тривале живлення рослин.
Переваги добрив для городу
- Поліпшення родючості ґрунту. Підживлення для городу збагачує ґрунт необхідними елементами, покращуючи його структуру і родючість.
- Стимуляція росту і цвітіння. Правильно підібрані добрива сприяють активному росту рослин і рясному їх цвітінню.
- Поліпшення якості врожаю. Рослини, які отримують достатнє живлення, плодоносять стабільно, рясніше. Плоди при цьому більші, чистіші, краще зберігаються.
- Стійкість до хвороб. Поживні речовини роблять рослини менш вразливими до хвороб і шкідників.
- Незалежно від форми випуску добрив для городу, в комплексних препаратах є багато складових для поліпшення загального стану рослин.
Як правильно підібрати добриво для городу
- Аналіз ґрунту. Оцініть склад ґрунту, щоб вибрати добриво, яке компенсує його дефіцитні елементи.
- Потреби рослин. Враховуйте стан конкретних культур у різні періоди їхнього життєвого циклу.
- Форма та спосіб застосування. Обирайте добрива для рослин залежно від умов вирощування та рівня досвіду.
Ціна на препарати залежить від виробника, обсягу та складу. Купуйте недорого речовини для підживлення дерев, кущів, квітів тільки в спеціалізованих магазинах таких як Storgom.ua.
Ціни на добриво для городу
Часті питання про добриво для городу
📢 Які добрива найдешевші ?
На сьогодні найдешевші добрива:
🔥 Які добрива відносяться до преміум сегменту ?
💸 Яка ціна на добрива у 2025 році ?
Ціни на добрива у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 145₴
- Максимальна ціна: 6900₴
- Середня ціна: 2857₴