Складно уявити ефективніший пристрій для обігріву великого простору чи приміщення, ніж будівельні теплові гармати. Їх активно застосовують на будовах, де треба швидко підсушити обробку та перейти до наступного етапу робіт.
Розрізняють кілька видів:
- дизельні;
- Газові;
- електричні.
Підбір пристрою виконується за деякими критеріями:
- Потужність приладу;
- Площа приміщення;
- Ціль застосування;
- Джерело живлення.
Електричні моделі
Використання електричних моделей є найбільш простим та універсальним способом обігріти будь-яке приміщення з невеликою площею. Вентилятор захоплює холодне повітря, проганяє його через ТЕН, що нагрівся, і вже гарячим виштовхує назовні. Напрямок потоку повітря можна регулювати, встановлюючи гармату під потрібним кутом. Споживання електроенергії відбувається на вентилятор та нагрівання ТЕНу. Прилади з потужністю до 5 кВт можна підключати до звичайної побутової розетки, а потужніші потребують виділеної лінії. Підійдуть для використання під час будівельних робіт у невеликих приміщеннях.
Газові моделі
Газові теплові гармати для будівельних робіт є практично ідеальним рішенням, тому що мають набагато більшу тепловіддачу, ніж електричні. До того ж вони економічно вигідні, тому що необхідна для обігріву кімнати кількість газу обходиться набагато дешевше, ніж кіловати, що нагоріли. Для роботи вентилятора та п'єзорозпалу потрібна електрика, проте споживання його дуже маленьке 30-200 Вт і не позначиться на платіжних рахунках.
Газову гармату необхідно підключити до балона зі зрідженим газом або газової магістралі. Монтаж повинні виконувати спеціалісти. Під час роботи пальника поглинається кисень та виділяються продукти горіння. При регулярному провітрюванні ця проблема стає несуттєвою.
Недоліки:
- Газова будівельна теплова гармата набагато небезпечніша за електричну;
- Підключення проводять лише спеціалісти.
Дизельні моделі
На великих площах краще дизельного теплового обігрівача не знайти. Бувають моделі з прямим нагріванням та непрямим. У першому випадку продукти горіння надходять у приміщення, що є неприйнятним для будівельного майданчика, де постійно перебувають люди. Другий варіант більш підходящий, але вимагає монтажу спеціального димоходу. Якщо будівництво довготривало, то такий варіант найбільш підходящий.
Переваги:
- Маловитратні у використанні;
- Призначені для великих площ;
- За наявності системи контролю полум'я можна залишати без нагляду.
Мінуси:
- Необхідно стежити за рівнем палива;
- Потрібен димар;
- Метал біля пальника вигоряє і стає тоншим.
Такі агрегати ідеально підходять для обігріву будівельних майданчиків, складів, виробничих цехів.
Де придбати необхідне обладнання?
Купити теплову гармату за доступною ціною можна в інтернет-магазині "С Торгом". Необхідно оформити замовлення на сайті, а ми постараємося в найкоротші терміни організувати доставку по Києву або в інше місто в Україні. Нам важливий кожен покупець, тому ми регулярно проводимо акції зі зниженням цін, щоби порадувати вас. Ми здійснюємо продаж тільки якісного обладнання від виробника, який надає на всі товари гарантійне обслуговування. Якщо виникли питання – телефонуйте, і ми допоможемо вам визначитись із покупкою.
Ціни на теплові гармати для будівельних робіт
Часті питання про теплові гармати для будівельних робіт
📢 Які теплові гармати найдешевші ?
На сьогодні найдешевші теплові гармати:
🔥 Які теплові гармати відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії теплові гармати:
🛒 Які теплові гармати з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії теплові гармати:
💸 Яка ціна на теплові гармати у 2025 році ?
Ціни на теплові гармати у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 741₴
- Максимальна ціна: 375250₴
- Середня ціна: 25906₴
🗲 Які новинки в категорії теплові гармати у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії теплові гармати: