Бензиновий снігоприбирач - вірний помічник для прибирання великих територій
Снігоприбирачі з бензиновим двигуном – досить поширені помічники в зимову пору року. Їхнє завдання - прибирати будь-який за щільністю сніг - від пухкого до щільного.
Надійна машина здатна вирішувати завдання підвищеної складності. Купується не для очищення садових доріжок (хоча з цією проблемою вона впорається легко), а для очищення великих територій заміських котеджів, зі складним рельєфом і великими масами снігу. У них, як правило, великий і широкий ківш, їм не потрібно прив'язка до дому. Потужний двигун забезпечує високу продуктивність і велику швидкість прибирання території, що особливо важливо в наш стрімкий час. Електричні моделі менш потужні і не дадуть високої продуктивності.
Самохідні і несамохідні бензинові установки
Бензинові снігоочисники можуть бути двох видів. У несамохідних моделей вся потужність двигуна витрачається на роботу дробильного пристрою, шнека. Вони легко прибирають м'який, щойно випавший сніг, більш щільні шари снігового покриву їм не під силу. Для таких завдань треба звернути увагу на самохідні агрегати. Металевий шнек дозволяє розколювати навіть крижані брили. Електричний стартер дає можливість запустити мотор навіть в сильні морози від зовнішнього джерела живлення. Прогрітий двигун можна завести за допомогою ручного стартера. Для полегшення пуску використовується автоматичний клапан для зниження тиску в циліндрі і підігріву карбюратора. Посилений редуктор передає максимальну кількість потужності. Для захисту редуктора від перевантажень використовуються спеціальні зрізані болти.
Переваги самохідних моделей:
- висока продуктивність;
- швидке прибирання залежаного снігу;
- хороша прохідність по ділянці з безліччю перешкод і складним рельєфом;
- кілька швидкостей пересування дозволять повністю використовувати можливості машини з огляду на товщину снігового покриву і особливості ландшафту.
Бензиновий снігоприбирач має і деякі недоліки. В основному, це збільшені витрати на його експлуатацію. Протягом 1,5-2 годин витрачається повний бак, а це означає, що потрібно постійно поповнювати запаси палива.
Існують з колісним або гусеничним приводами. У колісних варіантах виконання - пневматичні колеса з широкими протекторами. Безкамерні колеса з глибоким малюнком здатні самоочищатися. Вони забезпечують кращу стійкість на слизькій поверхні. Блокування диференціала допомагає здійснювати розвороти, сильні віражі. Бензинові моделі з гусеницями, наприклад як снігоприбиральники Хускварна , створені для прибирання товстого шару снігу. Їм байдужі схили, адже за допомогою жорсткої блокування гусениць вони здатні працювати в гористій місцевості. Їхні очевидні плюси:
- використовуючи систему перенесення центру ваги, апарати не провалюються в пухкому снігу і впевнено просуваються по щільному пласту;
- є можливість пошарового збирання снігових заметів;
- висока продуктивність незалежно від щільності снігового покриву.
Мінуси професійних машин полягають в їх вищій вартості, в додаткових витратах на паливо, в проблематичній доставці на місце роботи. Оскільки гусеничні снігоприбирачі мають досить велику вагу, доставити на місце роботи їх можна або самоходом, або використовуючи додаткові пристосування.
Кілька додаткових пристосувань полегшують керування потужними машинами. Це галогенна фара для освітлення робочого простору рано вранці та пізно ввечері. Підігрів рукояток допоможе підтримувати тепло рук в сильні морози. Двосторонні напрямні лижі для встановлення необхідної висоти зрізаного шару снігу.
В Україні ви можете звернутися в інтернет-магазин З Торгом, який зможе допомогти у виборі потрібного агрегату, придбати і оформити доставку на снігоприбиральну техніку ви можете вже зараз!