Кожен автомобіліст хоч раз стикався з проблемою акумулятора, що сів. Звичайно, це не кінець світу і його можна зарядити, але на підзарядку знадобиться час. А що робити, якщо його нема? Швидке вирішення проблеми знайдено - пуско-зарядні пристрої. З ними можливий навіть холодний пуск дизель-мотора, а що може бути краще після тривалого простою або за мінусової температури. В одному корпусі вміщено два прилади, що дозволяють і зарядити, і запустити мотор. Так не потрібно купувати два окремі пристрої. Вони займатимуть більше місця, та й коштуватиме така покупка дорожче. Найефективніший і практичний варіант - ПЗП.
Яким буває пускозарядний пристрій для дизельних двигунів?
За призначенням ПЗП може бути побутовим чи професійним. Перший відрізняється невеликими габаритами та мало важить, завдяки чому транспортабельний. Працюють вони зазвичай від 220В, що уможливлює підключення в гаражі, на дачі і т.д. Пуско-зарядний пристрій для будинку здатний заряджати акумулятори з невеликою ємністю та видавати невисокий пусковий струм.
Професійні ПЗП є потужнішими. Вони експлуатуються в авторемонтних майстернях, на СТО та підприємствах. Такий прилад видає набагато більший струм, заряджаючи та запускаючи дизельний двигун. Деякі моделі можуть одночасно працювати з декількома АКБ, але й їхня ціна відповідна. Для зручності переміщення оснащуються колесами та ручкою. Корпус металевий. Найчастіше живляться від 380В, але однофазні пускозарядні пристрої теж існують.
Розрізняють ПЗП та за принципом роботи:
- Трансформаторний складається із трансформатора великої потужності. Випрямний діодний міст встановлюється на виході. Під впливом процесів схожих з електромагнітною індукцією змінний струм перетворюється на незмінний. Технологія не нова, але й досі в Україні дуже популярна. Вартує недорого і ефективна;
- Інверторний відомий компактністю. На батарею вони впливають високочастотним струмом в якості коротких імпульсів. Процес підзарядки автоматизований, а ступінь захисту від коротких замикань вищий;
- Мікропроцесорний грунтується на комбінованому методі заряду. Спочатку для заряджання використовується постійний струм, а наприкінці - постійна напруга. Перехід між режимами автоматичний. Такий підхід дозволяє запобігти закипанню електроліту та відновити втрачену ємність АКБ.
Де придбати ПЗП для запуску дизельного двигуна вигідно?
В інтернет-магазині З Торгом - найкраща точка продажу обладнання, техніки та інструменту, широкий асортимент автотоварів. Демократична цінова політика та різноманітність виробників та моделей дозволить підібрати бустер або класичну підзарядку для АКБ від 6 до 24В. Також є універсальні пристрої. Сучасний функціонал зробить експлуатацію максимально комфортною та ефективною.
Для наших клієнтів у нас:
- каталог лише з оригінальною продукцією, адже ми є офіційним дилером брендів;
- доставка по всій країні;
- зручні способи дистанційної оплати замовлень;
- оформлення кредиту чи розстрочки;
- 30 днів на повернення та обмін;
- регулярні акції зі знижками та подарунками.
Ціни на пуско-зарядні пристрої для дизельних двигунів
Товар | Ціна |
---|---|
Пуско-зарядний пристрій Кентавр ПЗП-600НПф> |
6 934 ₴
|
Пуско-зарядний пристрій Deca Class Booster 5000Eф> |
23 951 ₴
|
Пуско-зарядний пристрій Vulkan CF600ф> |
10 139 ₴
|
Інтелектуальний пуско-зарядний пристрій Deca SC 80/900ф> |
24 158 ₴
|
Пуско-зарядний пристрій G.I. KRAFT GI35112ф> |
14 700 ₴
|
Часті питання про пуско-зарядні пристрої для дизельних двигунів
📢 Які пуско-зарядні пристрої найдешевші ?
На сьогодні найдешевші пуско-зарядні пристрої:
🔥 Які пуско-зарядні пристрої відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії пуско-зарядні пристрої:
🛒 Які пуско-зарядні пристрої з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії пуско-зарядні пристрої:
💸 Яка ціна на пуско-зарядні пристрої у 2025 році ?
Ціни на пуско-зарядні пристрої у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 2634₴
- Максимальна ціна: 109757₴
- Середня ціна: 22897₴
🗲 Які новинки в категорії пуско-зарядні пристрої у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії пуско-зарядні пристрої: