Будівельний пилосос в інтернет-магазині З Торгом
Зовні будівельні пилососи відрізняються від побутових приладів габаритами, але у них схожа конструкція і принцип функціонування. Домашні прилади можуть поратися з незначними засміченнями, пилом або дрібним сміттям. Якщо таке обладнання використовувати не за призначенням, воно швидко вийде з ладу. Промислові пилососи розраховані на усунення будівельних відходів. Будівельний пилосос для шліфувальної машини складається з міцного, ударостійкого корпусу, шланга зі збільшеним діаметром, ємності для збору бетонного пилу або інших виробничих відходів, фільтрів, потужного двигуна.
Агрегати такого типу функціонують за досить простим принципом: електродвигун приводить в рух вентилятор, який створює всередині приладу певне розрідження і є основною рушійною силою.
Завдяки шлангу, тверді частинки промислового сміття потрапляють у мішок-пилозбірник, а дрібні затримує спеціальний фільтр. Після фільтрації, очищене повітря виходить через отвір назовні.
Є два варіанти збору виробничих відходів:
- Дистанційне всмоктування. Шланг, який всмоктує пил, вручну фіксується поруч із оброблюваною заготівлею гранично близько;
- Пряме підключення штроборіза або іншого приладу до пилозбірника. У сучасних моделях передбачені спеціальні роз'єми, за допомогою яких майстер зможе без зайвих зусиль підключити промисловий пилосос.
Які бувають пристрої?
Технічний пилосос буває двох типів: із мішком і без нього. Із пристроєм першого типу можна використовувати тканинні (багаторазові) або паперові (одноразові) мішечки.
Для того, щоб гранично спростити вибір покупця, слід детально розглянути всі види:
- Пилозбірники з тканини. Тканинні мішки найпоширеніші, це малобюджетний варіант, який готовий до тривалої експлуатації. Вони прості і зручні в процесі роботи, після наповнення сміттям, майстру потрібно просто витрусити вміст і поставити його на місце. Може бути виконаний із синтетичних тканин, флізеліну. До недоліків можна віднести той факт, що матеріал затримує всередині пристрою тільки великі відходи, дрібний пил виходить назовні, тому, купуючи техніку з тканинним контейнером, краще обирати його з двошарового флізеліну.
- Паперові мішечки є одноразовими витратними матеріалами, після наповнення вони викидаються. Вартість їх немаленька, тому покупцеві потрібно бути готовим до додаткових витрат. До плюсів відносять той факт, що паперові мішки не пропускають дрібнодисперсні частинки, під час експлуатації прибираючого пристрою, повітря у приміщенні залишається чистим. Потрібно враховувати, що скло, каміння або металева стружка з легкістю можуть пошкодити папір.
- Контейнер. Виробничі пилососи циклонного типу збирають промислові відходи у спеціальний резервуар. Такі агрегати досить гучні, ними можна прибирати тільки великі забруднення, вологе сміття або воду. Його, в основному, використовують для прибирання складських приміщень.
- Пилосос для будівництва з аквафільтром. Ціна на промислові пилососи такого типу досить висока, але вона виправдовується багатофункціональністю приладу і якістю роботи. Пристрій обмежує у можливостях той факт, що без води він не зможе працювати, а на будівельних об'єктах її буває важко знайти в достатній кількості.
Устаткування ділиться на професійне та аматорське. Відрізняється обсягом, продуктивністю, силою всмоктування, потужністю двигуна. Вибір залежить від інтенсивності експлуатації.
Для домашньої майстерні немає сенсу витрачатися на обладнання професійного класу, на виробництво рекомендують купувати покращені моделі.
Перш ніж купити промисловий пилосос, клієнт повинен знати, для якого обсягу робіт він потрібен.
Підібрати правильне обладнання можна тільки в тому випадку, якщо детально вивчити технічні характеристики та особливості експлуатації інструменту.
В інтернет-магазині З Торгом представлений широкий модельний ряд обладнання для роботи з електроінструментом.
Продаж здійснюється в режимі он-лайн. У Києві є можливість самовивозу, Україною доставка здійснюється за допомогою послуг перевізників.
Ціни на будівельні пилососи
Часті питання про будівельні пилососи
📢 Які будівельні пилососи найдешевші ?
На сьогодні найдешевші будівельні пилососи:
🔥 Які будівельні пилососи відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії будівельні пилососи:
🛒 Які будівельні пилососи з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії будівельні пилососи:
💸 Яка ціна на будівельні пилососи у 2025 році ?
Ціни на будівельні пилососи у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 1499₴
- Максимальна ціна: 94802₴
- Середня ціна: 14339₴
🗲 Які новинки в категорії будівельні пилососи у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії будівельні пилососи: