Коронка по плитці для підрозетників має стандартний розмір 68 мм. Потрібна вона для того, щоб вирізати ідеально круглі отвори певної глибини для монтажу електричних розеток. Найчастіше створюють проріз на невстановленому полотні у горизонтальному положенні, що набагато легше. Але іноді робити виріз доводиться у кахлі на стіні, а це набагато складніше. У кожному випадку необхідний спеціальний інструмент і оснащення.
Якою коронкою для свердління отворів у плитці під розетку можна скористатися?
Зараз у продажу велика різноманітність свердлильного оснащення, але не кожна підійде для твердої плитки. Хтось користується балеринкою, хтось спіральними свердлами, але найпопулярнішими та найефективнішими є коронки. Їхня циліндрична конструкція з хвостовиком і ріжучою кромкою сприяє вирізанню отвору тільки по контуру. Це знижує навантаження на двигун приводу та прискорює робочий процес без погіршення якості.
Розрізняють кілька коронок по плитці:
- З зубцями зі вставками з победітових напайок. Це недорогий варіант для не глазурованої кераміки. З різкою справляється непогано, але елементи з победіту можуть швидко відпасти.
- З алмазним напиленням із швидкорізальної сталі або біметалу. Це найкращий варіант для вирізання підрозетника. Крихта з алмазів впорається навіть з керамогранітом та натуральним гранітом. Коштує дорожче за аналоги, але й ріжучі властивості найкращі.
Коронка для підрозетників по плитці на практиці: свердлимо кахель правильно
Керамічна обробка виглядає естетично в будь-якому інтер'єрі. Вона поєднує в собі твердість і крихкість, тому вирізати отвори в ній непросто, навіть використовуючи коронки по кахлю. Щоб полотно не розкололося, потрібно врахувати деякі тонкощі прорізання підрозетників:
- плитку можна попередньо замочити на годину, що знижує можливість утворення тріщин і сколів;
- нанести розмітку на декоративній стороні та починати свердління саме з «обличчя»;
- відключити ударний режим, щоб не розбити кераміку в брязкіт;
- починати свердління з мінімальною швидкістю обертання;
- не створювати великого тиску на інструмент;
- тримати дриль або перфоратор строго перпендикулярно поверхні матеріалу;
- міняти насадку після проходження шару плитки для свердління стіни (дерева, цегли, бетону), якщо у вас коронка не по мультиматеріалу.
Нічого складного та надприродного немає. Навіть якщо дрилем та корончатою фрезою користуєтеся вперше, все обов'язково вийде.
Де придбати коронку для створення підрозетників у плитці?
В інтернет-магазині З Торгом представлені українські та світові виробники свердлильного оснащення. Великий вибір моделей, діаметрів, довжини допоможе укомплектувати арсенал інструменту професіоналу та майстру-аматору. В Україні ми є офіційним дилером торгових марок, продукцію яких продаємо. Ціна доступна будь-якій кишені, оскільки ціновий діапазон дуже широкий.
В нас доставка замовлень по всій країні. Головний офіс розташований у Києві, але зручні дистанційні варіанти оплати дозволяють розрахуватися з нами з будь-якого регіону.
Також пропонуємо:
- часті акції - знижки та подарунки завжди чекають на вас;
- торгуватися та отримати індивідуальну поступку;
- оформити покупку на виплату або в кредит, якщо «потрібно терміново», а повної суми на руках немає.