Побутова електростанція в інтернет-магазині З Торгом
Для того, щоб правильно підібрати відповідний генератор електроенергії для будинку, потрібно враховувати такі характеристики як: тривалість застосування, періодичність перебоїв з електроенергією, вид (аварійний, основний або резервний), місце розташування обладнання. Побутові електростанції для дачі мають відмінності - це вид охолодження, потужність, управління, кількість фаз, тип приладу.
Особливості
Перш ніж купити, важливо заздалегідь визначитися, на якому пальному буде функціонувати техніка. Агрегати бувають дизельні, бензинові, інверторні та газові. Який вигляд пристрою підійде користувачу, буде залежати від індивідуальних особливостей використання апарату.
Купити побутовий електрогенератор в Україні можна в спеціалізованих торгових точках, що займаються продажем ремонтної та іншої вузькопрофільної техніки.
Пристосування, що працюють на бензині, відносять до бюджетних, вони безшумні та компактні. Малогабаритність є перевагою, оскільки домашній генератор змінної електроенергії такого типу, легко піддається транспортуванню. До недоліків відносять велику витрату пального під час експлуатації.
Інверторні побутові електрогенератори, що працюють на бензині, більш економічні, але їх вартість значно перевищує звичайні. Така техніка підійде для підключення надчутливих електроприладів.
Дизельний пристрій коштує дорожче, під час робочого процесу виробляє більше шуму. До переваг даного виду відносять: економічність у споживанні пального, можливість функціонувати без частих перебоїв живлення при наявності функції рідинного охолодження, інші.
Важливо пам'ятати, що такий прилад буде нормально працювати, якщо температура повітря не опускатиметься нижче -5 градусов.Автономний генератор для будинку, який працює на газу, відноситься до самих економних щодо споживання пального, але його вартість в рази перевищує ціну іншого обладнання. Такий апарат вигідно купувати, якщо до приміщення підведено газ, оскільки постійно заправляти балони незручно. Користувачу потрібно знати, що такий прилад може підключити лише кваліфікований професіонал. Є гібридні моделі (газодизельні, газобензинові).
Щоб правильно підібрати пристрій, важливо точно розрахувати навантаження. Якщо ділянка рідко відвідується, з технічних пристосувань, яким необхідне живлення там лише холодильник, пара лампочок і телевізор – підійде простенька автономна електростанція для будинку на 3-5 кВт. Для житлового приватного котеджу потрібна потужність не менше 10 кВт. Ціна електрогенератора для будинку буде залежати від комплектації, фірми-виробника і наявності додаткових функцій.
Функції обладнання
При виборі апаратури рекомендують враховувати такі можливості та функції:
- Оскільки електроприлади бувають трифазні й однофазні, вони підбираються у індивідуальному порядку. Якщо домашне введення розраховано на 220 Вт, важливо обрати однофазний агрегат. При наявності трифазного споживача потрібно пристосування на 380 Вольт.
- Шумовий фактор. Норма для бензинових пристосувань становить 74 дБ, для дизельних - 82 дБ. Якщо техніка обладнана додатковим шумопоглинаючим корпусом – не більше 70 дБ.
- Обсяг бака. Чим він більший, тим довше пропрацює пристрій.
- Захист від перевантажень і замикання.
- Охолодження. Буває рідинним і повітряним. Перший тип - надійніше, але прилади з ним коштують дорожче.
- Тип запуску. Буває електричний, ручний або автозапуск.
Продаж побутових генераторів здійснюється дистанційно, а переглянути асортимент можна в інтернет-магазині. При необхідності менеджери детально проконсультують покупця, підберуть відповідну апаратуру виходячи з індивідуальних особливостей. Детальні технічні характеристики і відгуки на обладнання є під кожною товарною одиницею.