Кожна сім'я в Україні потребує щось просвердлити, закріпити або полагодити. Для вирішення таких завдань існують різні ручні та електричні інструменти. На сучасному ринку їхня така кількість, що розібратися з вибором складно. Іноді дилема: перфоратор, шурупокрут або дриль ставить у глухий кут не тільки новачка, а й досвідченого господаря.
Коли потрібен дриль?
Базова функція дриля - свердління різного роду поверхонь. Для таких матеріалів, як дерево, метал, пластик, гіпсокартон, годиться найпростіший ручний дриль. Для роботи з такими поверхнями як бетон, цегла або камінь потрібний електродриль ударного типу.
За наявності певних насадок, дриль здатний перетворюватися на будівельний міксер, перфоратор або шурупокрут. Але для професійних потреб потрібно придбати окремий інструмент.
Так для регулярного штроблення бетонних стін, сколювання кераміки або цегли краще купити перфоратор, а для вкручування та викручування - шурупокрут.
Різниця дрилів за типом
- Побутові моделі недорогі, поєднують кілька опцій і мають легку конструкцію. При цьому циклічність у роботі такого інструменту становить близько 20 хвилин, після чого інструменту потрібно дати відпочинок, а щоденна його експлуатація більше 4-х годин на день призведе до швидкої поломки. Їхні двигуни невисокої потужності, а корпус виготовлений з легших матеріалів.
- Напівпрофесійні - специфічний, не надто поширений, інструмент, він може бути представлений як побутовими моделями, посиленими опціями, так і професійними, без додаткових функцій.
- Професійні. Ручний дриль електричний з потужністю від 800 Вт - ознака приналежності до професійного класу. Необхідно врахувати, що чим вища потужність, тим більша вага, тому якщо ви не збираєтеся свердлити щось міцніше за цеглу, орієнтуйтеся на 800 Вт.
Відмінність на вигляд
За функціоналом дрилі бувають:
- Звичайні. Призначення - свердління не надто твердих поверхонь та епізодичне використання.
- Ударні: для свердління міцних поверхонь: бетону, каменю і т.д.
Дриль-шурупокрут: для відкручування та закручування шурупів і т.д, проте впоратися зі свердлінням особливо міцних матеріалів вона не зможе.
- Дриль-міксер: може змішувати різні суміші, завдяки наявності спец. насадок та особливостям конструкції.
- Кутова - здатна впоратися з просвердлюванням у важкодоступних місцях.
Купити ручний дриль в Україні можна у нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо продаж за вигідною ціною та на вигідних для вас умовах.