Туристичні газові плити - це компактні та портативні пристрої, які використовуються для приготування їжі в похідних умовах. В основному вони бувають одноконфорочними, але трапляються і двоконфорочні моделі.
Прилад працює на зрідженому газі, що зберігається у невеликих балонах. Балони на конфорку бувають двох типів з'єднання: різьбові та цангові. Різьбові найбільш поширені і підходять для більшості конфорок, що не скажеш про цангові. Такий балончик характеризується компактністю та легкістю, але він підходить не для всіх моделей плит.
Виготовлення конфорок на газовий балон здійснюється з різних матеріалів, включаючи алюміній, нержавіючу сталь та титан. Алюмінієві найлегші, але вони часто зазнають корозії. Нержавіючі сталеві конфорки міцніші і довговічніші, але вагу ніж алюмінієві. А титанові мають оптимальну і вагу і міцність, але відповідно відносяться до вищої цінової категорії.
Туристична газова конфорка має такі переваги:
- легкість та компактність, що спрощує транспортування;
- вони швидко нагріваються, що дозволяє оперативно приготувати їжу;
- проста у використанні та обслуговуванні.
Також конфорка на газовий балон може мати ряд корисних функцій, які роблять їх зручними у використанні. До них можна віднести плити, оснащені п'єзопідпалом, за допомогою якого можна легко запалити вогонь без сірників або запальнички. Ще із вбудованим регулятором потужності, щоб контролювати температуру нагріву.
При виборі пристрою слід враховувати:
- кількість конфорок. Одноконфорочні компактні та легкі, але можуть бути непрактичними, якщо ви плануєте готувати для великої групи людей. Двоконфорочні забезпечують більше можливостей, але вони також більш громіздкі та важкі;
- потужність. Це параметр, який вимірюється у Ват і визначає, наскільки швидко прилад зможе нагрітися і скільки їжі він зможе приготувати за один раз. Для приготування їжі для однієї чи двох осіб достатньо конфорки потужністю 2000-3000 Вт. Для приготування їжі для великої групи людей знадобиться конфорка потужністю 4000 Вт і вище;
- наявність п'єзопідпалу та регулятора потужності. Ці функції можуть бути зручними, але також можуть підвищити вартість виробу;
- сумісність із газовими балонами. Переконайтеся, що вибрана плита підходить для типу балонів, які ви плануєте використовувати. Найбільш поширеними є балони з різьбовою сполукою стандарту W21.8-14LH;
- вага та габарити. Для піших походів краще вибрати легку та компактну конфорку. Для кемпінгу або риболовлі можна вибрати більший і потужний.
Декілька порад щодо використання туристичних газових конфорок
При правильній експлуатації конфорка під газовий балончик може прослужити вам довгі роки.
- Завжди використовуйте газові балони, які підходять для конфорки.
- Ніколи не залишайте прилад без нагляду.
- Переконайтеся, що конфорка встановлена на стійкій поверхні.
- Не використовуйте пристрій у вітряну погоду.
Конфорка для газового балончика - незамінний аксесуар для любителів активного відпочинку. Вона дозволяє швидко та легко приготувати смачну їжу у будь-якому місці. Щоб купити необхідний товар в інтернет-магазині Заходьте на наш сайт STORGOM . За допомогою заданих фільтрів ви зможете вибрати потрібні характеристики, прийнятну ціну та отримати консультацію менеджера. Продаж та доставка здійснюється по всій Україні .
Ціни на туристичні газові конфорки
Часті питання про туристичні газові конфорки
📢 Які туристичні газові плити найдешевші ?
🔥 Які туристичні газові плити відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії туристичні газові плити:
🛒 Які туристичні газові плити з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії туристичні газові плити:
💸 Яка ціна на туристичні газові плити у 2025 році ?
Ціни на туристичні газові плити у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 179₴
- Максимальна ціна: 8115₴
- Середня ціна: 2786₴
🗲 Які новинки в категорії туристичні газові плити у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії туристичні газові плити: