Одним із найпопулярніших предметів посуду у любителів туризму чи пікніка є туристичний чайник, призначений для кип'ятіння води на природі. Взяти з собою в поїздку домашній чайник часто неможливо, наприклад, через його габарити, тому компактний похідний чайник набагато менший і не займає багато місця в рюкзаку. Він легкий, надійний і дозволяє швидко закип'ятити воду. Завдяки спеціальному покриттю чайник для походу має не лише привабливий вигляд, а й надійно захищений від корозії (основною причиною якої є контакт алюмінію з кухонною сіллю або морською водою). Стійке зовнішнє покриття легко миється і не боїться відкритого пальника. Завдяки цим властивостям виріб прослужить довгі роки.
Туристичні чайники: види та особливості
Мало хто відмовиться випити чашечку запашного чаю на лоні природи, особливо після виснажливих походів лісом або горами, адже гарячий напій дозволить зігрітися в холодний день і набратися сил. Спеціалізований посуд зробить приготування їжі комфортним, так як він може використовуватися на плиті. Костровий чайник виготовляють, переважно, з алюмінію, тому важить він мало. Має антипригарне покриття, що дуже важливо за певних умов. Оскільки чайник для мангалу на дровах або для багаття буде підданий впливу вогню, що горить, «витримка у нього» коли горить багаття повинна бути оптимальною. Туристичні чайники є електричними або традиційними, призначеними для приготування їжі на газу. Мають кришку, що знімається, їх легко наповнити водою. Ручка чайника, яку можна зафіксувати у вертикальному положенні під час кип'ятіння води, захищена силіконовим покриттям, що захищає руки від опіків. Носик ергономічної форми зводить до мінімуму ризик проливання окропу.
Виготовляються чайники для туризму та кемпінгу різного обсягу:
- до 1 л - для людей, що подорожують поодинці або тільки з партнером, цієї ємності більш ніж достатньо;
- 1,5 літра - підійде для трьох осіб;
- 2,5 літра - для приготування гарячих напоїв для всіх членів сім'ї.
Серед конструкційних особливостей моделей чайників:
- З ситечком;
- З теплообмінником;
- Складна конструкція.
Найбільший попит мають три категорії матеріалів:
- алюміній;
- анодований алюміній;
- нержавіюча сталь;
- термосилікон.
Критерії вибору туристичного чайника
Якщо ви вже вирішили «Куплю туристичний чайник», то при його виборі крім ціни, зверніть увагу на такі характеристики: з якого матеріалу виготовлений чайник, чи є в ньому теплообмінний елемент і ситечко для заварювання, чи ручка закріплена, чи зручно наливати через носик воду. Також варто звернути увагу на те, чи підходить діаметр дна чайника для вашого туристичного пальника.
Де купити туристичні чайники недорого у Києві?
Інтернет-магазин Storgom (Київ) вам пропонує купити похідні чайники у великому асортименті. Тут ви знайдете маленький чайник, з теплообмінником і навіть складний - все у нас є. Крім того, для кип'ятіння води таким виробам потрібний дуже короткий час. Завдяки свистку ви завжди знатимете, коли вода вже закипіла. На туристичний чайник ціна залежить від його технічних характеристик та обсягу ємності. Для покупки та умов доставки в Україні скористайтесь зручною формою онлайн-замовлення або зв'яжіться з менеджером по телефону. Доставка здійснюється в Київ та по всій Україні в найкоротші терміни. За потреби фахівці компанії завжди допоможуть обрати якісний посуд для туризму, виходячи з ваших запитів.
Ціни на туристичні чайники
Часті питання про туристичні чайники
📢 Які туристичні чайники найдешевші ?
На сьогодні найдешевші туристичні чайники:
🔥 Які туристичні чайники відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії туристичні чайники:
💸 Яка ціна на туристичні чайники у 2025 році ?
Ціни на туристичні чайники у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 455₴
- Максимальна ціна: 5106₴
- Середня ціна: 1358₴
🗲 Які новинки в категорії туристичні чайники у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії туристичні чайники: