Ручний плиткоріз в інтернет-магазині З Торгом
Плиткоріз ручного типу - це компактний та легкий інструмент, за допомогою якого виробляють розпил облицювальної плитки. Пристрій механічний, не оснащений електродвигуном. При різі не задіяна жодна інша додаткова сила, крім фізичних зусиль оператора. Незважаючи на це, ручний професійний плиткоріз у всіх відношеннях перевершує звичайні прилади для різання: болгарку, ножівку, алмазний склоріз тощо. Він функціональний, відрізняється продуманою будовою та практичністю. При використанні такого агрегату підвищується швидкість, якість та точність розпилювання.
Особливості конструкції та принцип роботи
У конструкцію входить:
- потужна опорна рама;
- ріжучий ролик;
- спеціальна каретка, що ковзає по двох напрямних.
Направляючі служать для того, щоб не допускати люфта. Вони з'єднані з рухомою кареткою, що переходить в лапку. Плитка закріплюється на станині лицьовою стороною до верху, притискається лапкою. Далі задіяне ріжуче колесо. Воно робить надріз. Оскільки облицювальний матеріал не пропилюється наскрізь, його треба розколоти. Для цього на поверхню опускається важіль. Фрагменти виходять рівні та акуратні. Їх край не вимагає вже додаткового шліфування та підточування, як це роблять при роботі зі склорізом або болгаркою.
Максимальна товщина плитки, що розрізається, - 16 мм. Цей показник притаманний лише найпотужнішим моделям. Тому перед тим, як купити ручний тип для облицювальних робіт, обов'язково подивіться в паспорті допустиму товщину плитки. Рекомендуємо слідувати інструкції та не пиляти матеріал, який явно «не по зубах» вашому пристрою. Так ви швидко знищите його: механізм розхитається, знизиться точність різу, виникатимуть люфти.
Ціна ручного плиткоріза залежить від параметрів пропилу: максимального розміру матеріалу, що розрізається, глибини і довжини різу. На вартість впливає якість використаних матеріалів та додаткові функції: наявність підшипників або втулок; вбудована "балеринка" (для круглих отворів), можливість різання під кутом, протяжка, регулювання глибини різу, наявність системи водяного охолодження.
Види ручних плиткорізів та їх застосування
Пристрій широко використовується у будівельній та ремонтній справі. Укладання керамічної плитки в Києві та іншому будь-якому місті - одне з найпоширеніших завдань. Вона виступає як декор і не тільки. Цей матеріал має всі необхідні властивості, щоб не піддаватися зносу десятки років. Він міцний, вогнетривкий, водостійкий, найпрактичніший у плані гігієни приміщення. Плитку легко мити та дезінфікувати. При обробці хімією вона не втрачає свого первозданного вигляду. Для її ефективного різання використовують ручний агрегат.
Прилад є популярним та затребуваним ще й тому, що він представлений трьома різновидами. Облицювальні роботи відрізняються різними обсягами завдань, площею облицювання, твердістю та товщиною керамічного матеріалу. Виходячи з цих передумов, вибирають один із трьох типів інструментів:
- Механічний. Виконує роботи точно та акуратно. Виготовляється у вигляді підлогового верстата. Міцний, функціональний. Як правило, оснащений функцією різання під кутом 45 градусів, протяжкою та водяним зрошенням.
- Плиткоріз рейковий. Призначений для пиляння плиток середнього розміру. В якості різця виступає ролик-колесо. Він вільно рухається напрямними рейками. Дуже легкий та невеликий за розмірами. Зручно переносити.
- Плиткорізи на підшипниках. Найпродуктивніший. Використовується для різання товстих плиткових матеріалів. Ріже плитку від 12 до 16 мм завтовшки, чому сприяють вбудовані металеві підшипники. Тяжче за вагою, але функціональніше. Ціна такої моделі вища, ніж стандартної роликової, але натомість ви отримуєте тривалий ресурс користування та підвищену міцність.
Переваги рейкових плиткорізів
Ключові переваги ручного інструменту:
- Компактність. Легко розмістити у невеликому приміщенні для роботи. Зручно зберігати в коморі.
- Економія коштів. Коштують недорого.
- Універсальність застосування. Можуть працювати в будь-яких умовах та на різних за розміром площах.
- Мобільність. Маленька вага дозволяє носити інструмент із собою у разі потреби. Для затребуваного майстра зручно, якщо модель поставляється у пластиковому футлярі з ручкою.
Купити недорого ручний плиткоріз можна у нас на сайті. Інтернет-магазин З торгом доступний для покупців з усієї України у будь-який час доби. Ми підтримуємо зв'язок із клієнтами, даємо поради щодо вибору. Наші фахівці допоможуть вибрати прилад, який буде простим у користуванні та дасть високоточні результати.
Ціни на ручні плиткорізи
Часті питання про ручні плиткорізи
📢 Які ручні плиткорізи найдешевші ?
🔥 Які ручні плиткорізи відносяться до преміум сегменту ?
🛒 Які ручні плиткорізи з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії ручні плиткорізи:
💸 Яка ціна на ручні плиткорізи у 2024 році ?
Ціни на ручні плиткорізи у 2024 році:
- Мінімальна ціна: 86₴
- Максимальна ціна: 26950₴
- Середня ціна: 5037₴