Драбини приставні - необхідні у кожному будинку
Це споруда з двох боковин та перекладин між ними, призначена для роботи на різній висоті. Їхня відмінна риса - приставлення до якоїсь вертикальної опори під час виконання завдань. Опорою служить стіна (при штукатурці, фарбуванні), стовп (при монтажі ліній електропередач або телекомунікацій), дерево (при збиранні врожаю).
Як можна застосовувати приставні драбини
Сходи використовують не лише у будівельних, ремонтних та електромонтажних областях або в саду. Вони активно застосовуються у торгових залах, на складах, у бібліотеках та магазинах. Їм віддають перевагу монтажники при наклейці рекламних полотен, комунальники при заміні вуличних ліхтарів, фірми, що займаються миттям вікон. В останньому випадку вибирають спеціалізовану модель з клиноподібними гумовими прокладками на верхніх опорах, щоб не подряпати та не продавити скло.
Часто приставні драбинки використовують у домашньому господарстві для щоденного застосування, наприклад, для доступу до горищного приміщення. У цьому випадку вона встановлюється і закріплюється стаціонарно. У всіх інших варіантах - це мобільний прилад, його притуляють до потрібного місця під час роботи, а потім забирають і зберігають у сараї, підсобці, під навісом.
Для великої садової ділянки рекомендують купити кілька приставних трапів різної довжини. У цьому випадку не потрібно буде переносити довгі і важкі драбинки, якщо потрібно піднятися на невелику висоту.
Які бувають і як вибрати приставні драбини
Вибираючи приставну драбину, орієнтуйтесь на потрібну вам довжину. Чим довший трап, то більше в нього щаблів. Їхнє число можливе від 6 до 20. Якщо потрібен дуже довгий варіант, то краще вибрати телескопічну модель. Вона зручна тим, що розсувається на потрібну висоту та фіксується. А для зберігання складається, зменшуючись у розмірах утричі. Крім цих параметрів, зверніть увагу на:
- Вагу. Вона повинна бути комфортною для вас і не дуже важкою.
- Відстань між перекладинами. Занадто велика відстань загрожує втомою в ногах та небезпекою не дістати до потрібної сходинки та під час спуску.
- Матеріал. Найлегші за вагою та доступні за ціною - алюмінієві моделі. Сталеві та інші металеві приставні сходи коштують дорожче, але вони міцніші та довговічніші. Оптимальний вибір для будинку - комбіновані сходи. Вони виготовлені з алюмінієвого профілю, місця кріплення посилені металевими славами. Для робіт із електропроводкою використовуються діелектричні трапи - із сучасного склопластику.
- Захисні системи. Поперечини повинні бути рифленими, приклепані до боковин, а опорні стійки внизу «взуті» в пластик або гуму, щоб не ковзати по поверхні. У телескопічних моделей перевірте надійність замків фіксаторів.
- Максимальне навантаження. У найякісніших моделей вона становить 150 кг. Побутові драбинки витримують 100-120 кг, зате вони легші.
Приставні драбини популярні у побуті та виробничій сфері. Купити їх для ремонту, збирання врожаю та інших побутових справ зручно у нашому інтернет-магазині З торгом. У нас представлені на вибір кілька десятків якісних моделей від різних виробників, які оснащені європейськими сертифікатами безпеки.
Ціни на приставні драбини
Часті питання про приставні драбини
📢 Які сходи найдешевші ?
На сьогодні найдешевші сходи:
🔥 Які сходи відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії сходи:
🛒 Які сходи з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії сходи:
💸 Яка ціна на сходи у 2025 році ?
Ціни на сходи у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 431₴
- Максимальна ціна: 18484₴
- Середня ціна: 5216₴
🗲 Які новинки в категорії сходи у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії сходи: