Кувалда входить в серію ударних інструментів, які забезпечують додаткову ударну силу і підходять, наприклад, для забивання паль або робіт зі знесення стін. Сталевий стрижень запобігає руйнуванню інструменту при перевантаженні, а сам бойок міцно фіксується стопорною пластиною та розширенням на стрижневих торцях. Цей молоток є унікальним тим, що дві сторони рукоятки різні. Одна сторона складається із сферичної точки удару, завдяки чому удар додатково концентрується на певному елементі та площі, що призводить до величезної руйнівної здатності.
Особливості та призначення кувалд
Будівельна кувалда є одним із найдавніших інструментів відомих людству. Завдяки особливій конструкції і матеріалу виготовлення кувалда практично не схильна до зносу. На вигляд вона схожа з молотком, але має збільшену масу (до 16 кг) бойка, і рукоятку до 1,2 метра (в середньому 70-90 см). Ударна частина молотка має круглу чи квадратну форму. Вага її може змінюватись від 3 до 20 кг. Виготовляється інструмент з міцних сталевих сплавів. Робочі поверхні загартують на глибину 30 мм до оптимальної твердості HRS 32,5. Кожна кувалда відрізняється своїми унікальними особливостями і вартість у них теж різна. Перевага інструменту:
- Рукоятка з дерева із зручним вигином, що дозволяє надійно зафіксувати інструмент під час роботи, що виключить випадкові вислизання навіть при дуже сильному впливі;
- Місце з'єднання головки та рукоятки молотка залито епоксидним клеєм для ще якіснішого з'єднання;
- Одна з робочих сторін має плоску, а інша закруглену форму, що сприяє ударам неймовірної сили, тому кувалду широко використовують при демонтажі цегляних та бетонних споруд.
Вибір кувалди
Це досить простий інструмент, якість якого характеризує матеріал виготовлення. У зв'язку з цим важливо враховувати робочу поверхню і бойок, перш ніж купити кувалду. Ударна частина інструменту зазвичай виготовляється зі сталі, але не вся сталь однаково гарна. При інтенсивній експлуатації м'яка сталь може деформуватися, тому краще шукати кувалду, робоча частина якої виконана із штампованої або загартованої сталі. Бойок забезпечує фіксоване з'єднання між рукояткою та головкою молота, так що більш важка та довга рукоятка може передати більшу фізичну силу, ніж коротка. Рукоятка часто виготовляється з композитного матеріалу або фібергласу, які не тільки практичні, але й легкі.
Кувалди: де купити недорого у Києві?
Незважаючи на всі досягнення технічного прогресу, сучасні майстри продовжують користуватися одним із найдавніших знарядь праці, назва якого - кувалда. При виборі інструменту слід звернути увагу не тільки на те, скільки коштує конкретна модель, але і на якість її виготовлення, техніку з'єднання рукояті з головкою та матеріали. В інтернет-магазині З Торгом можна купити міцні та надійні кувалди оптом чи в роздріб, ціна на продукцію вигідна. Каталог включає моделі з довгою ручкою та головкою до 5 кг, а також укорочені та полегшені варіанти кувалд. З більш докладними характеристиками можна ознайомитись у відповідній картці товару. Де б ви не знаходилися, наш магазин організує доставку товару до будь-якого міста України. Ви можете придбати кувалди з доставкою за адресою або забрати своє замовлення самовивозом в Києві. Опис, ціни та інша інформація на молотки завжди актуальна. Модельний ряд товарів постійно оновлюється.
Ціни на кувалди
Товар | Ціна |
---|---|
Кувалда Tolsen (25013)ф> |
509 ₴
|
Кувалда Intertool, 2000 г (HT-0242)ф> |
359 ₴
|
Кувалда INTERTOOL HT-0243ф> |
719 ₴
|
Кувалда TRUPER MD-3Fф> |
599 ₴
|
Кувалда Tolsen (25016)ф> |
1 088 ₴
|
Часті питання про кувалди
📢 Які кувалди найдешевші ?
🔥 Які кувалди відносяться до преміум сегменту ?
🛒 Які кувалди з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії кувалди:
💸 Яка ціна на кувалди у 2025 році ?
Ціни на кувалди у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 252₴
- Максимальна ціна: 5399₴
- Середня ціна: 1418₴
🗲 Які новинки в категорії кувалди у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії кувалди: