Бензиновий культиватор в інтернет-магазині З Торгом
Бензинові культиватори – це сільськогосподарські технічні пристрої, які призначені для розпушування грунту перед безпосередньою посадкою. Працюють на двигуні внутрішнього згоряння, використовуючи в якості палива бензин. При установці навісного обладнання - вони придатні для оранки, прополювання, якісного прибирання бур'янів, підгортання, нарізування борозен та інших аграрних робіт, в тому числі перевезення.
Відрізняються мобільністю, значною продуктивністю. Їхні мотори працюють спалюючи паливо, а тому такій техніці забезпечена повна самостійність роботи і висока мобільність. Здатні обробляти навіть найвіддаленіші ділянки.
Як вибрати мотокультиватор
Правильний вибір грунтується на особливостях будови даної сільгосптехніки. Підібрати установку, залежно від планованого навантаження і обсягу робіт, можна орієнтуючись на двигун, який встановлений в оснащенні цих агрегатів. Чим більша ділянка і важчий грунт - тим вища потужність вам потрібна.
Двигун буває чотиритактним або двотактним. Чотиритактний мотор працює на чистому бензині, а двотактний – на цьому ж пальному, змішаному з мастилом в певній пропорції. Двотактний мотор – дешевший і менш важкий, але він завжди видає запах горілого мастила тому, що мастило змішане з бензином. Більшість відгуків споживачів говорять про те, що чотиритактний двигун більш досконалий, спритний, має більшу потужність під час роботи, він утворює менший рівень шуму і вібрації, а також витрачає менше пального, ніж двотактний з такою ж продуктивністю.
Їх можна згрупувати залежно від технічних характеристик, а також за масою: надлегкі вагою до 15 кг, легкі важать від 16-40 кг, середні важать 41-60 кг, важкі - більше 60 кг. Перші два варіанти (до 40 кг) позиціонуються виробниками як побутові моделі, вони підходять для городу, дачі, ділянки. Середні і важкі - сільськогосподарські агрегати профі класу, їх ціна значно вища, вони призначені для використання аграрними підприємствами, сільськими підприємцями, фермерами. За необхідності обробки великих площ, найкраще придбати установку з професійної категорії за прийнятною для вас ціною, переглянувши каталог і вибрати культиватор своєї мрії в нашому інтернет-магазині.
Побутовий тип
1. Надлегкі. Потужність 1,5-3 к.с., він призначений для механічної обробки квітників, городів, клумб, невеликих ділянок. Захоплює лише 20-30 см площі по ширині, чим зручний та компактний.
Глибина оранки становить всього 8 см, тому він не впорається із закинутими, неокультуреними ділянками, де є бур'яни. 2. Легкі. Оснащений мотором від 2,5 к.с. до 4,5 к.с. Відповідно, у них більше захоплення (від 40 см до 50 см), за рахунок чого підвищується продуктивність в півтори-два рази.
Глибина оранки становить від 15 см до 18 см. Може комплектуватися малим окучником, що призначений для нарізки борозен аби було легше садити різні культури.
Легкі моделі відрізняються відмінною маневреністю, зручністю транспортування і достатньою продуктивністю. Але вони не розраховані для тривалого навантаження, застосовуються на м'яких грунтах, чорноземах, піщаних грунтах. З цілинною площею повноцінно не впорається, хіба що буде додатково обробляти вже зорану трактором ділянку. Більшість мають в оснащенні не надто надійний черв'яковий пластиковий редуктор.
Устаткування для професіоналів
1. Середні. Оснащений двигуном, потужністю 4-6 к.с. Має достатню вагу, завдяки чому більш стійкий, ніж легші моделі. Ширина захоплення фрез становить від 40 см до 80 см, в наслідок чого, обробляється велика площа. Глибина обробки сягає від 25 см до 28 см. Бензиновий прилад середнього класу добре справляється як з м'якими грунтами, так і з глинистими. Але цілинні землі можуть призвести до швидкої поломки при передачі оборотів з мотора на фрези, які розташовані попереду. Якщо трапиться перешкода, необхідно докладати зусиль для його витягування з землі. Буває потреба у відключенні приводу, переміщенні назад на пару метрів. Деякі моделі оснащені більш зносостійким ланцюговим редуктором. Завдяки чому можна відкотити агрегат при зариванні в грунт, а також користуватися навісним обладнанням. Комплект може бути оснащений не тільки окучником, але і косаркою, малим плугом, або бороною.
2. Важкі. Мають потужний двигун (10 к.с. і вище), використовуються для великої сільгоспділянки. Даний вид із легкістю впорається з глинистими, цілинними грунтами. Комфортна робота забезпечується тиском 1 кг на 1 см при безпосередній експлуатації. У разі відсутності даного тиску він буде зариватися в грунт або стрибати по поверхні. Тиск на техніку здійснюється за рахунок її ж ваги разом з опорою на сошник. При натисканні ручки вниз, розпушуючі частини заглиблюються в землю, при піднятті ручки вгору - здійснюється підйом.
Незважаючи на велику вагу і високі ціни культиваторів на бензині, відгуки покупців говорять про значну зручність їх використання. Найчастіше важкі - оснащені колесами, тоді прилади тягнуть себе самі. Фрези розташовуються позаду. Може мати: плуг, косарку, вантажний візок, картоплесаджалку, борону. Має найменший рівень вібрації, розрахований на тривалу експлуатацію. Але, незважаючи на всі ці переваги, не завжди придбання важкого апарату, навіть за найбільш вигідною ціною, виправдовується. Ця сільгосптехніка не підходить приватним господарствам, так як не проходить по вузьких доріжках, в теплицях, по міжряддях на грядках.
Купити бензиновий культиватор в інтернет-магазині З Торгом
Якщо ви вирішили придбати бензиновий культиватор в Києві - ми готові надати вам якісний товар і безкоштовну доставку. Ми надаємо своєчасну, швидку доставку по містах України: Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Кропивницький, Житомир, Львів, ін. населені пункти. Щоб не помилитися з вибором, рекомендуємо зателефонувати нашим менеджерам, які з радістю підкажуть вам якісну модель за вигідною ціною!