Важко знайти інструмент для розпилу краще, ніж стрічкова електропилка. Це чудове обладнання для невеликих столярних майстерень. Полотно в такій пилці має замкнутий контур і натягується між двома шківами, що обертаються завдяки двигуну. Зуби розташовані з одного боку полотна, яке натягується горизонтально в акумуляторних інструментах та вертикально в верстатах.
Особливістю стрічкових пилок є:
- поперечне або поздовжнє розпилювання різних матеріалів, таких як дерево, пластик і навіть метал;
- робота з колодами різного ступеня складності;
- фігурне різання дерева;
- створення дзеркальних та схожих деталей.
Види пил
Електричні стрічкові верстати за принципом дії однакові, але різняться способом розміщення пиляльного полотна. Вертикальна стрічкова електропила має, відповідно, вертикальне розташування. Найчастіше таке положення встановлюється у великих верстатах, розрахованих працювати з великими дошками і полотнами. Вертикальне положення уможливлює розпилювання різних за шириною заготовок і здійснювати роботу в різних напрямках.
Горизонтальне розташування пиляльного полотна користується популярністю у всіх майстрів через зручність експлуатації. Ними зручно здійснювати поперечне та косе розпилювання. Горизонтальне положення найчастіше застосовується в акумуляторних пристроях, але зустрічається і у великих промислових верстатах.
Як вибрати пилку
Щоб правильно вибрати інструмент, електрична стрічкова пилка повинна відповідати вимогам деревообробки, тому треба звернути увагу на такі характеристики:
- Швидкість обертання пиляльного полотна та можливість регулювати її;
- Потужність інструменту;
- Довжина пиляльного полотна;
- Чи передбачено нахил робочого столу;
- Максимальна глибина розпилу;
- Розмір та вага інструменту.
Потужність - один із найважливіших параметрів. Саме від неї залежить здатність обладнання справлятися з тим чи іншим завданням. Малопотужні агрегати використовуються в побуті, а ті, що потужніші - на виробництві.
Виділяють такі класи пилок:
- Побутові з потужністю від 350 до 1000 Вт, що підключаються до однофазної мережі. Вони малошумні і виконують нескладні роботи, але довго тримати їх не рекомендується.
- Напівпрофесійні з потужністю 1-3 кВт розраховані на обробку до 10 куб. дерева протягом дня.
- Професійні верстати з потужністю від 3 кВт, які використовуються у промислових цілях. Такі верстати споживають багато електроенергії, але здатні впоратися з будь-якими видами деревини. Підключаються такі пристрої лише до трифазної мережі.
Купити представлене обладнання можна в інтернет-магазині З Торгом у Києві. Ми пропонуємо нашим клієнтам доступні ціни та високу надійність. Продаж здійснюється онлайн. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення деталей. Доставка здійснюється по всій Україні.
Ціни на електричні стрічкові пили
Товар | Ціна |
---|---|
Стрічкова пилка Metabo BAS 261 Precision (619008000)ф> |
15 671 ₴
|
Стрічкова пилка Metabo BAS 318 PRECISION WNB (619009000)ф> |
28 839 ₴
|
Стрічкова пила Holzmann BS 712TOPф> |
75 380 ₴
|
Стрічкопільній верстат JET J-349Vф> |
32 686 ₴
|
Стрічкова пила Holzstar HBS 261-2 (5902426)ф> |
15 568 ₴
|
Часті питання про електричні стрічкові пили
📢 Які стрічкові пили найдешевші ?
На сьогодні найдешевші стрічкові пили:
🔥 Які стрічкові пили відносяться до преміум сегменту ?
🛒 Які стрічкові пили з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії стрічкові пили:
💸 Яка ціна на стрічкові пили у 2025 році ?
Ціни на стрічкові пили у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 7066₴
- Максимальна ціна: 4759267₴
- Середня ціна: 181813₴