Штучний сніг - це один з видів декоративних прикрас, що використовуються у дні святкування Різдва та Нового року. Його завдання - імітувати справжній сніг, створивши при цьому святковий настрій та затишок у будинку. Найчастіше таким снігом прикрашають ялинки, шибки або інші елементи декору в будинку. Використовують його й у театральних декораціях, особливо у постановках, присвячених зимовим святам.
Які є види штучного снігу
Найбільш популярні види снігу для ялинки це:
- Аерозольний. Це декоративний сніг у вигляді спрею, що розпорошується на ялинкові гілки, гірлянди, іграшки. Він висихає та створює яскравий білий наліт, який довго тримається та гарно виглядає. Нагадує легкий іскристий свіжий сніг, ніжну паморозь, іній. Продається в спеціальних аерозольних балончиках із дозатором-розпилювачем. Може бути блискучим або матовим. За допомогою такого снігу можна малювати різні візерунки на вікнах, робити сніжинки або інші цікаві малюнки через трафарети.
- Волокно (вата). Хороше тим, що виглядає як пухнастий білий сніг. Такий вид снігу, як правило, розстеляють під ялинку, що створює ефект, немов ялинка стоїть у свіжому сніговому кучугурі.
- Пластикові гранули (кульки). Це найреалістичніший сніг. Виготовлений він з пластику або пінопласту. Виглядає, як справжній сніжний покрив. Продається такий штучний сніг у пакетах. Фасування зручні тим, що щільно застібаються, дозволяючи витрачати сніг економно і зберігати його до наступних свят. Гранули можуть бути різного розміру та структури. Наносити їх можна просто насипаючи, скільки потрібно, на гілки, підвіконня, під ялинку.
- Сніг-порошок. Розводиться водою і виглядає, як мокрий сніг, досить правдиво. Але тримається він недовго, тому переважно використовується в театральних постановках або декораціях.
- Глітер. Це сніг-паєтки, блискітки. Виглядає святково, яскраво та казково. Хоча, не надто реалістичний.
Щоб створити чудову снігову декорацію, в Україні часто використовують кілька видів штучного снігу.
Як вибрати найкращий штучний сніг для свого будинку
Щоб вибрати найкрасивіший штучний сніг для ялинки, дотримуйтесь таких порад:
- Вид снігу. Якщо потрібен швидкий ефект інею та паморозі, то найкращий вибір - спрей-аерозоль. Він наноситься вмить і легко, але часто має специфічний хімічний запах, тому слід провітрити приміщення. Для об'ємного снігового покриву біля підніжжя ялинки використовуйте сніг-вату. Він чистий, екологічно безпечний, легко його прибрати. Пластикові гранули виглядають найкраще, і під ялинкою, і на ялинових гілках. Хоча прибирати їх потім не так просто. Сніг у вигляді порошку, що розбавляється водою, підійде, якщо потрібно створити гарний та натуральний сніговий покрив на короткий час.
- Легкість використання. Найлегше наносити спрей або розсипати гранули. Це швидко та зручно. Але гранули-кульки підійдуть там, де поверхня більша, тому що вони можуть розлітатися при легкому подиху повітря. Аерозольний сніг може забруднити підлогу або стіну, тому наносити його потрібно продумано та обережно.
- Безпека. Обов'язково перевіряйте сертифікати, щоб сніг не був токсичним. Це особливо важливо, якщо в будинку є діти або свійські тварини, які можуть пробувати сніг «на смак».
Де придбати?
Купити чудовий штучний сніг пропонуємо у нас в інтернет-магазині. Він пластиковий, сніжно-білий, компактно розфасований у зручні пакети із добре продуманими застібками.
На сайті STORGOM є різні за обсягом фасування від відомої польської марки Jumi, які сертифіковані, екологічно чисті та нетоксичні. Ціна залежить від кількості снігу у пакеті.
Часті питання про штучний сніг
📢 Які штучний сніг найдешевші ?
🔥 Які штучний сніг відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії штучний сніг:
💸 Яка ціна на штучний сніг у 2025 році ?
Ціни на штучний сніг у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 165₴
- Максимальна ціна: 330₴
- Середня ціна: 235₴
🗲 Які новинки в категорії штучний сніг у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії штучний сніг: