Ялинка штучна - це декоративний елемент, імітація справжньої ялинки. Використовується з метою прикрашання будинку чи іншого приміщення під час зимових свят (Різдва, Нового року) та створення ілюзії живої ялинки, святкової атмосфери, затишку та веселощів. Декоративна ялинка набирає все більшої популярності, оскільки встановити її - це означає: берегти природу, зберегти ліси від непланових вирубок, від знищення багаторічних гарних ялинок та сосен.
Купити штучну новорічну ялинку можна не тільки для приміщень, її установка актуальна і на ділянці, і на газоні, і в саду або в парку (для масових міських святкувань).
З чого роблять штучні ялинки
Сучасні виробники настільки вправні у виконанні декоративних ялинок, що їх часом важко відрізнити від справжніх.
Найбільш поширені матеріали для виконання:
- Полівінілхлорид (ПВХ). Це класичні ялинки, перевірені багаторічною практикою використання в Україні. З цього матеріалу роблять тоненькі смужки, з яких потім нарізають хвоїнки. ПВХ хороший тим, що він ніяк не реагує на вологу, довговічний і навіть вогнестійкий.
- Поліетилен. Ялинки з поліетилену завжди виглядають більш реалістично, ніж з ПВХ. По-перше, поліетилен немає ненатурального блиску, він матовий. По-друге, виготовляються хвоїнки з нього методом лиття, тому виглядають так натурально. Купити ялинку з поліетилену буде дещо дорожче, ніж із ПВХ, зате вона виглядає дивовижно та дуже природно.
Стовбур ялинок, а також контурні гілки роблять з металу. Як правило, це алюміній - він легкий та міцний. Але часто є ялинки на сталевому каркасі. Вони трохи важчі, але дуже міцні та стійкі.
Кожна гарна ялинка має міцну підставку та добре на ній збалансована. Іноді ялинки вже мають готовий декор - прикраси у вигляді іграшок, блискіток, гірлянд. Як правило, штучні ялинки (особливо ті, які великого розміру) роблять такими, що складаються. Це дуже зручно, так як прикрасу зручно зберігати, складена ялинка не займає багато місця.
Як вибрати чудову декоративну ялинку
Перед тим як купити декоративну ялинку, визначте, яка висота вам потрібна, який розмір найкраще впишеться в простір кімнати, з урахуванням висоти стелі.
Потім дійте в такій послідовності, визначаючи, що вам найбільше підходить:
- Який матеріал - ПВХ або поліетилен. Поліетиленові дерева виглядають пухнастішими і натуральнішими, але коштують дорожче.
- Яка конструкція. Є такі:
- Цілісні. У них гілки добре закріплені на стволі і не знімаються. Встановити таку ялинку можна одним рухом, миттєво. Але вона зазвичай невелика.
- Секційні. Такі новорічні деревця складаються з двох або трьох частин, які з'єднуються між собою. Гілки можуть бути фіксованими або знімними. Якщо гілки знімаються, такі ялинки дуже компактні в зберіганні можуть бути різні по висоті. Але з їхньою установкою потрібно трохи повозитися.
- Яка форма. Класика новорічного жанру - це ялинка у вигляді конуса. Виглядає красиво та велично, до того ж ідеально повторює форму ялинки у природі. Але, якщо у вас невелике приміщення, тобто ялинки вузькі спеціально пристосовані для вузьких місць. А для установки поза приміщенням можна вибирати велику ялинку і дуже пишну за формою, у якої гілки розташовані широко і розлого.
- Який колір. Якщо ваша мета - натуралізація, то, звісно, зеленого. Але останнім часом попит мають срібні ялинки, а також повністю білі. Вони незрівнянно ошатні, викликають захоплення у дітей та дорослих. Для любителів яскравого декору виробники пропонують навіть різнокольорові ялинки (бірюзові, смарагдові, золоті).
- Які функції потрібні? Є ялинки з підсвічуванням, із вже прикріпленими іграшками, кульками, шишками, зірочками, штучним снігом.
Де придбати?
Купити штучну ялинку ви можете легко та просто у нас в інтернет-магазині. Ми пропонуємо різні моделі чудових новорічних ялинок на сайті STORGOM.
Всі вони якісні, довговічні, сертифіковані та безпечні відповідно до вимог європейських стандартів. Ціна залежить від матеріалу, висоти ялинки, кількості гілок (пухнастості), інших корисних функцій.