Гірлянди відносяться до різновидів декоративних прикрас, що використовуються на Новий Рік та Різдво. Вони являють собою довгі ланцюжки з лампочок або світлодіодів.
Новорічні гірлянди, як правило, працюють у кількох режимах: миготіння, переливання та безперервне свічення. Їх вішають на ялинку, прикрашають ними вікна, двері, стіни, а також фасади будинків та балкони. Купити гірлянду варто для того, щоб створити у будинку святкову атмосферу та затишок.
Різні види гірлянд за способом їхнього включення
Класична гірлянда - це лампочки, які з'єднані електричним дротом послідовно або паралельно.
- Стандартна мережа. Така гірлянда починає світити при включенні її в стандартну розетку 220 Вольт.
- USB-підключення. Крім мережевих гірлянд, виробники в Україні випускають гірлянди, які можна під'єднати через USB-кабель.
- На батарейках. Є також гірлянди, що працюють від невеликих знімних батарейок.
- Сонячні. Така гірлянда встановлюється на вулиці та отримує живлення від вмонтованих сонячних батарей. Це зручно та вигідно, оскільки прикраса сама заряджається від сонячної енергії, і їй не потрібна електрична мережа.
Різновиди гірлянд за їхньою формою
Найтрадиційніша різдвяна гірлянда - це нитка. Вона являє собою довгий дріт зі світлодіодами або лампочками.
Окрім гірлянди-нитки, популярністю користуються:
- «Сітки». Це гарна гірлянда, у якої лампочки розміщені на сплетенні, що перехрещується. Вона підійде для прикрашання великих площ, наприклад - фасад будинку, або ж вікно, лоджія.
- Шторка-гірлянда має один основний кабель. Від нього вниз звисають світлодіодні нитки.
- «Дощ». Ця новорічна прикраса схожа на шторку, проте нитки у ній різної довжини і переливаються при світінні, створюючи дивовижний ефект світлового дощу.
- «Бахрома». Це досить складна різдвяна гірлянда, яка має нитки різної довжини, нерівномірне розташування лампочок, різні кольори і режими роботи.
- "Фігурки". Лампочки виконані у формі декоративних іграшок, різних фігурок (сніжинок, шишок, зірочок, кульок і т.д.).
Як вибрати гарну гірлянду
В процесі вибору слід враховувати:
- Місце, де буде розміщена гірлянда. Якщо зовні приміщення, то слід брати водонепроникні, стійкі до ультрафіолету, вітру, снігу та пошкоджень.
- Тип лампочок. Звичайні лампочки дають тепліше і яскравіше світло, але вони можуть нагріватися і багато беруть струму з мережі.
- Довжина і кількість лампочок. Визначте, де саме ви будете використовувати гірлянду. Для кімнатної ялинки можна брати довжину 3-5 метрів, а для фасаду будинку або для прикрашання усередині великих приміщень слід купувати 10-20 метрів ниткових гірлянд. Щодо лампочок, то чим їх більше, тим яскравіше і багатше виглядає гірлянда.
- Режими роботи. Якщо гірлянда, окрім постійного свічення, має ще й миготіння, переливання, то вона однозначно цікавіша для Різдва та Нового року.
- Підключення. Якщо розетка далеко, то однозначно ваш вибір - це гірлянди на батарейках. На вулиці краще встановити ті, що мають сонячні елементи живлення.
Де придбати?
Купити новорічну гірлянду найзручніше у нас в інтернет-магазині. На сайті STORGOM представлені різні види гірлянд. Ви можете вибрати та купити ланцюжок світлодіодних або декоративних лампочок, гірлянду-змійку, струну, завісу, сітку та інші гарні рішення для різдвяних та новорічних свят. Ціна залежить від довжини гірлянди, її конструкції, кількості режимів світіння.
Ціни на гірлянди
Часті питання про гірлянди
📢 Які гірлянди найдешевші ?
На сьогодні найдешевші гірлянди:
🔥 Які гірлянди відносяться до преміум сегменту ?
ТОП-5 дорогих товарів із категорії гірлянди:
💸 Яка ціна на гірлянди у 2025 році ?
Ціни на гірлянди у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 80₴
- Максимальна ціна: 5355₴
- Середня ціна: 1410₴
🗲 Які новинки в категорії гірлянди у 2025 році ?
ТОП 5 новинок у категорії гірлянди: