Гідравлічні дроворуби в інтернет-магазині З Торгом
Поширений варіант обладнання швидкого заготівлі дров. Найбільш затребуваний серед власників приватних господарств України з огляду на гідну продуктивність.
З його допомогою майстер заощаджує свої фізичні зусилля, суттєво скорочує час на тяжке заняття. Результатом роботи верстата буде величезна кількість розпиляних чурок та задоволення від виконаної роботи. Замовити дроворуб можна у нашому магазині з гарною знижкою!
Різновиди гідравлічних дровоколів
Дроворуби гідравлічні можуть мати кілька варіантів конструкції:
- Вертикальний верстат. Колода ставиться на підставку. Потужні затискачі утримують заготівлю. При цьому руки майстра знаходяться далеко від механізму подачі;
- Горизонтальний гідравлічний колун для дров поширений серед приватників Києва та інших міст, оскільки розташування жолоба більш звичне та гранично безпечне.
Дію агрегату визначає система приводу:
- купити обладнання з електродвигуном доцільно, якщо передбачається використання в закритому приміщенні, так як двигун не виділяє отруйних речовин. Мінімальне технічне обслуговування є ще одним плюсом;
- паливний двигун внутрішнього згоряння характерний більшою продуктивністю техніки. Щоправда, доведеться докласти певних зусиль при обслуговуванні;
- останній різновид - колун, який працює від приводу трактора. Це професійна установка, індустріальний агрегат, який відрізняється високою продуктивністю.
Гідравлічний колун дров - сфери застосування та призначення
- Гідравлічний колун дров буде гарною підмогою на дачній ділянці. Сили розколювання в 5 тонн достатньо, щоб запастись твердим паливом для печі, каміна, мангалу, сауни. Його можливостей цілком вистачить на побутові потреби.
- Вимоги комунальних служб зазвичай обмежуються розколюванням до 7 тонн. Цього достатньо для підтримки роботи котелень. Ціна трохи вища за побутові моделі, але вони не такі громіздкі, як індустріальні зразки.
- Інтернет-магазин пропонує більш продуктивні агрегати, що застосовуються у промисловості. Розширений функціонал передбачає навіть торцювання колод. Зусилля складає до 25 тонн. З огляду на великі обсяги швидкість подачі поршня досягає до 7,3 см/с.