Особливістю деревообробного виробництва є точність та якість розпилу, які досягаються за допомогою такого універсального обладнання, як стрічкопильний вертикальний верстат. Стрічкове полотно в таких верстатах виглядає як замкнутий контур, натягнутий між двома або чотирма шківами. Пиляльна стрічка має з одного боку зуби, які рухаються двигуном. Залежно від призначення, зубці пили можуть розташовуватися і виглядати по-різному. Саме полотно буває різної ширини, і від цього залежить складність обробки матеріалу.
Технічні можливості
Вертикальна пилка має високу продуктивність завдяки конструктивним особливостям. Максимально швидке розпилювання відбувається через високу швидкість, яка у верстатів починається з 800 об/хв. Залежно від потужності пристрою для підключення необхідна мережа 220В або 380В. Щоб процес обробки проходив максимально якісно, потужність агрегату має бути достатньою, а саме від 800 Вт. Управління розпилом буде проходити зручно та безпечно, якщо ширина робочого столу буде оптимальних розмірів. Це означає, що не варто завантажувати колоду більше, ніж дозволяють верстати.
Важливим фактором, що визначає функціональність верстата, є можливість регулювання кута нахилу робочого столу. Передбачається щонайменше 2 положення з нахилом 45 та 90 градусів. Завдяки різним габаритам, підібрати обладнання для виробничого цеху або домашньої майстерні не важко. Монтаж здійснюється без використання спеціальної техніки. Важливо дотримуватися безпеки під час роботи, тому буде не зайвим встановлення системи витяжки.
Типи верстатів
Верстати відрізняються не тільки габаритами та положенням пиляльного полотна, але й ступенем автоматизації. Вертикальний стрічковий станок по дереву може бути автоматичним, напівавтоматичним і ручним. Найпоширенішим видом є напівавтоматичні моделі, оскільки подача деталей та пиляльного інструменту контролюється за допомогою автоматичної системи.
Стрічкове полотно також поділяється на типи:
- Вузькі (2-6 см) ставляться на невеликі верстати та використовуються у малих цехах або домашніх майстернях;
- Широкі (10-30 см) встановлюються на професійні агрегати, які легко впораються з розпилюванням дерев твердих порід.
За потужністю:
- У побутових агрегатах ставляться двигуни потужністю від 350 Вт до 1 кВт;
- Напівпрофесійні агрегати мають потужність від 1 до 3 кВт;
- Професійні верстати мають високу потужність (понад 3 кВт) і призначені для розпилу великих колод.
Купити деревообробне обладнання за доступними цінами можна в інтернет-магазині З Торгом. Ми здійснюємо продаж тільки якісного обладнання. Забрати замовлення можна самовивозом або ми оформимо доставку по Україні. Якщо ви не можете визначитися з вибором інструменту, зателефонуйте, вказаному на сайті, і наші фахівці допоможуть вам.
Ціни на вертикальні стрічкопильні верстати по дереву
Товар | Ціна |
---|---|
Стрічкова пилка Metabo BAS 261 Precision (619008000)ф> |
15 671 ₴
|
Стрічкова пилка Metabo BAS 318 PRECISION WNB (619009000)ф> |
28 839 ₴
|
Стрічкопільній верстат JET J-349Vф> |
32 686 ₴
|
Стрічкова пила Holzmann BS 712TOPф> |
75 380 ₴
|
Стрічкова пилка Metabo BAS 318 PRECISION DNB (619010000)ф> |
29 466 ₴
|
Часті питання про вертикальні стрічкопильні верстати по дереву
📢 Які стрічкові пили найдешевші ?
На сьогодні найдешевші стрічкові пили:
🔥 Які стрічкові пили відносяться до преміум сегменту ?
🛒 Які стрічкові пили з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії стрічкові пили:
💸 Яка ціна на стрічкові пили у 2025 році ?
Ціни на стрічкові пили у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 7066₴
- Максимальна ціна: 377291₴
- Середня ціна: 87467₴