Блендери - це популярні кухонні прилади, завданням яких є подрібнення продуктів. Хороший блендер швидко та ефективно не тільки подрібнює продукти, але й змішує їх, збиває, доводить до однорідної консистенції, робить з них кашку чи пюре. Купити блендер рекомендуємо для приготування різних страв, таких як соуси, супи-пюре, коктейлі, смузі, рідке тісто, овочева ікра.
Принцип роботи блендера полягає в тому, що має потужний електродвигун, обертальний момент від якого передається на робочу частину пристрою. В якості робочих елементів виступають ножі різної форми або інші насадки типу вінчиків. Залежно від того, яка конструкція у блендера, подрібнення продуктів відбувається або у його власній чаші (це стаціонарні прилади), або безпосередньо в будь-якому кухонному посуді (занурювальні моделі).
Які бувають види блендерів, їх особливості та переваги
- Стаціонарні. Такі прилади складаються з двох частин. Одна з них включає основи блендера з вбудованим електромотором і робочою частиною, на яку кріпляться насадки. Інша частина - це знімна чаша. Купити кухонний блендер стаціонарного типу рекомендуємо для приготування великих обсягів їжі. Він ідеальний для приготування великої кількості смузі, коктейлів, супів-пюре, тіста. З таким блендером зручно готувати рідкі страви, так як він добре закритий і тісто або коктейль не розбризкуються при подрібненні. Ще один із плюсів стаціонарного пристрою - автономна робота, тобто для нього не потрібно шукати відповідний посуд. Він завжди готовий до використання, хоч на кухні займає багато місця.
- Занурювальні. Такі блендери ще називають ручними, оскільки під час роботи його потрібно утримувати в руках. Його конструкція включає ручку з вмонтованим у неї електродвигуном та змінні насадки. У порівнянні зі стаціонарним пристроєм, у нього нижча ціна, блендер ручний компактніший і простіший. Він легко і швидко подрібнює продукти у будь-якій ємності (склянці, мисці, чашці). Мити його простіше - потрібно лише сполоснути насадку. Ідеальний для пюре, дрібних порцій.
- Блендери-комбайни. Пристрої такого типу популярні в Україні, оскільки є функціональними. Вони поєднують кілька функцій: подрібнення, збивання в піну, розтирання, вичавлювання соку. Якщо ви вирішили купити блендер в інтернет-магазині для обробки великих обсягів їжі та виконання різноманітних завдань, то ваш вибір - багатофункціональний блендер.
Як вибрати блендер, на що звернути увагу
При виборі блендера потрібно визначитися з метою його використання та запланованими завданнями. Виходячи з цього, вибираємо вид блендера:
- Для приготування великої кількості рідких страв (смузі, коктейлів) підійде стаціонарний.
- Для того, щоб часто готувати супи-пюре чи кашки невеликими порціями (наприклад, для дитячого чи дієтичного харчування) - вибираємо занурювальний тип блендера.
- Для приготування різноманітних страв, універсальних завдань, варто вибрати багатофункціональний блендер-комбайн.
Далі слід звернути увагу на такі критерії:
1. Потужність.
- Малопотужні (до 300 Вт) - для подрібнення м'яких продуктів.
- Середньопотужні, універсальні моделі мають показник потужності від 400 до 700 Вт та підходять для різних приготувань.
- Потужні моделі, у яких потужність 1 кВт чи вище - це пристрої, здатні подрібнити навіть горіхи, лід та інші тверді продукти без сильного навантаження на двигун.
2. Матеріал корпусу та чаші.
- Занурювальні блендери найчастіше виконані з пластику, вони легкі та зручні для утримання. Металевий корпус довговічніший, але він важчий і зустрічається у стаціонарних моделей.
- Пластикові чаші недорогі та легкі, але вони дряпаються у процесі використання. Скляні ємності - більш ефективні та стійкі до подряпин та різних запахів, тому ціна їх вища, ніж пластикових. Металеві - надійні та міцні, але вони непрозорі - не видно, наскільки подрібнився продукт.
3. Ємність (у стаціонарних моделей). Чаша об'ємом пів літра-літр хороша для однієї людини. А для великої родини варто вибрати об'єм чаші півтора-два літри.
4. Важливі також різні насадки та додаткові функції, які роблять блендер універсальним.
Де придбати?
Купити хороший блендер, занурювальний чи стаціонарний, ви можете у нас в інтернет-магазині. Найпопулярніші бренди: Braun, Bosch, Philips, KitchenAid, Tefal представлені на сайті STORGOM.
Залежно від того, для яких цілей вам потрібно купити блендер, ви можете вибрати його потужність, об'єм, функціонал. Ціна на блендер з додатковими функціями та насадками (вінчиками, кубиками, тертками) вища, зате ви отримуєте універсальний кухонний прилад для приготування різноманітних цікавих страв.
Ціни на блендери
Товар | Ціна |
---|---|
Блендер Rotex RTB505-Wф> |
1 084 ₴
|
Блендер Ardesto HBG-600BWHф> |
890 ₴
|
Блендер Braun MultiQuick 5 MQ 50236 MWHф> |
2 196 ₴
|
Блендер Ardesto HBG-800WWHCHMLф> |
1 190 ₴
|
Блендер Electrolux E3HB1-4GGф> |
999 ₴
|
Часті питання про блендери
📢 Які блендери найдешевші ?
🔥 Які блендери відносяться до преміум сегменту ?
🛒 Які блендери з найбільшою знижкою ?
Товари з найбільшою знижкою з категорії блендери:
💸 Яка ціна на блендери у 2025 році ?
Ціни на блендери у 2025 році:
- Мінімальна ціна: 399₴
- Максимальна ціна: 50395₴
- Середня ціна: 2751₴